سونی: Until Dawn به مسیر عناوین سبک ترسناک کمک خواهد کرد.

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
until-dawn-760x428.jpg

درود

تا کمتر از دو هفته دیگر عنوان ترسناک انحصاری کنسول ps4 یعنی Until Dawn منتشر خواهد شد.

حال اقای Joe Palmer در مصاحبه ای با وبسایت MCVUK صحبت هایی را ایراد کرده اند که خواندن ان ها خالی از لطف نیست!

او در ابتدای صحبت های خود اشاره کرد که:

" مردم میخواهند بترسند و من فکر میکنم بازی ها به خاطرماهیت تعاملی بودن این پتانسیل را دارند که از فیلم ها و رمان ها ترسناک تر به نظر ایند.
خوشبختانه چیزی که ما میبینیم یک حرکت رو به جلو در مسیر این سبک است."

سپس در رابطه با موفقیت عناوینی چون the evil within صحبت کرد و گفت:

" موفقیت the evil withinبسیار خوشحال کننده است و این نشان میدهد مردم اشتیاق فراوانی برای بازی کردن عناوین سبک ترسناک دارند.
همین امر باعث میشود شرکت ها اعتماد به نفس پیشتری پیدا کنند و به بازی های این سبک ان گونه که درخور این سبک است توجه کنند."

او در رابطه با تاریخ غنی برند پلی استیشن در به تکامل رساندن سبک ها و ip های جدید هم صحبت کرد و اشاره کرد که عنوان Until Dawn امادگی این را دارد که نام خود را در کنار بزرگان این سبک نظیر رزیدنت اویل که این سبک را به تکامل رسانده اند ثبت کند:

" پلی استیشن تاریخ غنی در به تکامل رساندن سبک ها و ip ها دارد. سبک ترسناک نمایندگانی درخور چون رزیدنت اویل و سایلنت هیل دارد.
Until Dawn یک گرایش جدید در این سبک است که طرفداران پلی استیشن ان را با درخواست های خود جویای ان شده اند."

عنوان Until Dawn در تاریخ ۲۵ اگوست ۲۰۱۵ برای کنسول ps4 منتشر خواهد شد.

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
" مردم میخواهند بترسند و من فکر میکنم بازی ها به خاطرماهیت تعاملی بودن این پتانسیل را دارند که از فیلم ها و رمان ها ترسناک تر به نظر ایند.
خوشبختانه چیزی که ما میبینیم یک حرکت رو به جلو در مسیر این سبک است."

splatoon_laughing_inkilings_by_fernhw-d7m5bwo.png
فیلم قبول ولی رمان؟:d.واسه ذهن یه آدم هیچ چیز بدتر از یه رمان ترسناک نیست چون ذهن انسان رو باز میذاره تا جزییات رو به ترسناک ترین شکل ممکن تصور کنه

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
والا نمیخوانم هیتر باشم ولی گیم پلی بازی رو دیدم خیلی خوشم نیومد..!!سبک ترس رو باید بدن همین ND بسازه روش مانور بده یه چیز مشتی و دهن پر کن بدن بازار.!!بازم صبر کنیم تا هفته ی دیگه ببینیم چی پیش میاد.

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من خیلی میترسم از این بازی :D هیچ امیدی هم بهش نیست. نگرانیم زمانی بیشتر شد که VG یه ویدئو گیم پلی گذاشته بود با این تیتر: "Until Dawn یا شبیه ساز قدم زنی؟" :D

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
Beyond استاد اگر موفقه این بازی هم موفقه!

تعارف نداریم! دیوید کیج جز بهترین کارگردانای صنعت گیم نتونست beyond رو از اب در بیاره و اخرش گفتن پاپکرن بگیری بری سینما بهتره :d این که جای خود داره...!

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
اقا من که بازی رو پیش خرید کردم ببینم چی هس در کل نمی تونم ترسناک بازی نکنم فقط واسه این بود :d
اما کلا خوشم اومد میشه ی پیش غذا که اماده شم واسه متال گیر :d
می دونم هیچ ربطی ندارن همینجوری گفتم :d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
فقط میکامی و کپکام میتونن سبک ترس رو متحول کنن نه این استدیوهای جدید و تازه تاسیس! (البته این که میگم تازه تاسیس نسبت به بقیه استدیو های اینکاره میگم اگه نه این استدیو سال 2008 تاسیس شده) البته من خودم از آنتیل دان خیلی خوشم میاد اما به هیچ عنوان قرار نیست این بازی تحولی تو سبک ترس بوجود بیاره در ثانی این بازی ها مخاطب های خاص خودشونو دارن و همه پسند نیستن پس نباید انتظار امتیازات بالا رو داشته باشید از این بازی! من از همین الان میگن متای بازی 75-80 بیشتر نمیشه.

آخرین ویرایش:

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
چند بار باید بگیم که متای بازی ربطی به سلیقه‌ای بودن بازی نداره؟ یعنی موقع نقد، یه بازی فقط به خاطر سبک متفاوت‌اش مورد انتقاد قرار نمی‌گیره. اثری که بد باشه با هر چارچوبی بهش نگاه کنی بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر