سونی : PS3 را رها نخواهیم کرد

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
20121017_ps3.jpg

رئیس کمپانی سونی در ژاپن آقای Hiroshi Kawano طی مصاحبه ای در Famitsu گفته اند که انتظار ندارد گیمرها بلافاصله از PlayStation 3 به PlayStation 4 پرش کنند و ما PS3 را رها نخواهیم کرد.
سخنان ایشان :
"هفت سال از عرضه PS3 می گذرد و نه تنها همچنان فروش می کند بلکه هنوز بازی های زیادی برای آن در راه است.ما قصد نداریم بلافاصله از PS3 به PS4 جابجا شویم.با عرضه شبکه cloud در سال 2014 در کشور آمریکا بازیباز ها میتوانند عناوین PS3 را بر روی PS4 تجربه کنند.برخی مردم ممکن است PS3 را با PS4 تعویض کنند اما این یک پروسه تدریجی خواهد بود.ما به تازگی یک کنسول عرضه خواهیم کرد و اینکه بگوییم به صورت کلی همه کنسول های قدیمی را با جدید عوض کنید اعتماد به نفس خدا (maker’s ego) را می خواهد! "
PlayStation 4 در اواخر سال میلادی 2013 عرضه خواهد شد

VG247

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,987
نام
Mohammad
فردام میان و میگن از این سونی چی دیدید که اینقدر سنگشو به سینه میزنید.....
باشد که مایکرو دوستان به راه راست(راه سونی)هدایت شوند.......

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
حالا من کاری ندارم اینکه سونی احترام میزاره برا مخاطبش یا نه با این که فن مایکرو نیستم ولی اگه بخوایم منطقی فکر کنیم وقتی هنوز میتونه از این راه پول در بیاره چرا بخواد ولش کنه ؟

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,696
نام
علی
حالا من کاری ندارم اینکه سونی احترام میزاره برا مخاطبش یا نه با این که فن مایکرو نیستم ولی اگه بخوایم منطقی فکر کنیم وقتی هنوز میتونه از این راه پول در بیاره چرا بخواد ولش کنه ؟
خوب حرف شما هم درسته سونی که صلواتی بازی نمیسازه
ولی این جوری به نفع گیمر ها هم هست.این یعنی پشتیبانی از محصولی که ساخته
شما در نظر بگیر این بازی هایی که قراره واسه ps3 بیاد رو سونی به راحتی میتونست ببره رو ps4 تا هم لانچ تایتلش زیاد بشه و هم جلو رقیب که این همه رو انحصاری داره الان مانور میده حرفی واسه گفتن باقی نذاره ولی این کارو نکرد

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram

موضوع این نیست که پول در میاره یا نه موضوع اینه که محصولی رو که برات فروخته رو با اینکه نسل جدید اون محصول می خواد وارد بازار بشه رو هنوز داره پشتیبانی میکنه و میگه خواهیم کرد. یعنی شما به این فکر کن که اگه توی E3 به جای معرفی GT6 واسه ps3. اون رو واسه ps4 معرفی میکرد چقدر واسه سونی بهتر میشد (حالا شایذ بگین توی ps3 بیشتر میفروشه و از این حرفا ولی اینو باید بدونین که GT6 خیلی طرفدار داره و اگه واس ps4 معرفی میشد فروش کنسول رو خیلی بالاتر میبرد ولی سونی به فکر این نیست که با یه بازی مهبوبش همه رو مجبور به خرید ps4 بکنه درست برعکس رقیبش ) حرف آخر اینکه ساپورت کردن 3 محصول (ps3 ^psvita ^ps4 ) توی یه زمان کار هر شرکتی نیست که سونی داره به این خوبی از پسش بر میاد

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
به تمام دوستانی که ps3 ندارن پیشنهاد میکنم امسال یه لطفی به خودتون بکنید و یه دونه بخرید حالا برای کنسول نسل بعد وقت هست واقعا اینجا میشه تفاوت رو احساس کرد مایکرو نینتندو هردو کنسولای این نسل رو رها کردن ولی سونی جوری رفتار میکنه که انگار سال اولیه که کنسول وارد بازار شده

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
تو ایران که نمیشه یه ps 3 درست و حسابی داشت من هم مجبور شدم این ایکس باکسو بگیرم ولی خدایی خیلی دوستش دارم بهترین دوستمه رفیق تنهایی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر