سونی 250 میلیون ‌دلار در شرکت Epic Games سرمایه‌گذاری کرد

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
شرکت سونی 250 میلیون‌دلار در شرکت Epic Games سرمایه‌گذاری کرد، دسترسی به این درصد کوچک از سهام راه را برای همکاری بیشتر بین این دو شرکت هموارتر می‌کند. هنوز هیچ طرح بخصوصی برای آینده اعلام نشده اما Epic در بیانیه‌ای اعلام کرد که کارنامه‌ی پیشرو سونی در بخش سرگرمی و تکنولوژی به همراه پلتفرم سرگرمی اجتماعی Epic و اکوسیستم دیجیتال آن یک تجربه‌‌ی بی‌نظیر را برای مشتریان و سازندگان بازی فراهم خواهد کرد.
fortnite-line-up-skins-970x602-1.jpg

Kenichiro Yoshida مدیر عامل شرکت سونی نیز در مورد این همکاری گفت:

تکنولوژی قوی Epic در زمینه‌های گرافیکی با موتور Unreal و دیگر نوآوری‌های آنها این شرکت را در صف اول توسعه و طراحی موتور‌های بازی قرار می‌دهد، هیچ مثالی بهتر از تجربه‌ای انقلابی Fortnite در زمینه‌ی سرگرمی وجود ندارد. از طریق این سرما‌یه‌گذاری ما فرصت‌های جدیدی برای همکاری بیشتر با Epic و شادکامی و خرسندی مشتریان و تمامی...

Continue reading...

bear14

کاربر سایت
Apr 24, 2017
223
این بندگان خدا میگفتن اپیک از سونی پول گرفته تا از فرغون اور کلاکیش تعریف کنه ما هی میگفتیم نه!
دیدی هیچوقت حق و حقیقت مخفی نمی مونه .
حق چطور بر همگان اشکار شده .
سونی اندک آبروی داشت که اون رو هم ما بهش داده بودیم که رفت

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,374
نام
محمد
چیزی که من توی این سال های اخیر دیدم، اینه که تیم سویینی یه دروغگوئه که با رندی پیچفورد تگ تیم تشکیل داده. این 2تا هر وقت چیزی گفتن رو بدونین برعکسه.
با کمال احترام، تیم سویینی جدا شرف به اندی پیچفورد داره.
اون پیچفورد به قدری وضع اش خرابه، که در مقایسه باهاش حتی تاد هاوارد رو راستگو عالم میبینی!:D

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,248
نام
سروش
بنظرم این اتفاق اصلا خبر خوبی برای مایکروسافت نیست و مطمئنم تا چند ماه دیگه مایکروسافت یه حرکتی میزنه/باید بزنه...

من چند ماه پیش گفتم مایکروسافت باید یه فکری به حال انجین اختصاصی برای استودیو های خودش بکنه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
با کمال احترام، تیم سویینی جدا شرف به اندی پیچفورد داره.
اون پیچفورد به قدری وضع اش خرابه، که در مقایسه باهاش حتی تاد هاوارد رو راستگو عالم میبینی!:D
درسته که اون پیچفورد کلا توی یه لول دیگه سیر میکنه ولی این سویینی هم فقط کثافت بودن پیچفورد رو نداره:D حجم دروغ هایی که این بشر میگه، حجم چرت و پرت ها و یاوه هایی که توی توییتر میگه واقعا ترسناکه.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
چیزی که من توی این سال های اخیر دیدم، اینه که تیم سویینی یه دروغگوئه که با رندی پیچفورد تگ تیم تشکیل داده. این 2تا هر وقت چیزی گفتن رو بدونین برعکسه.
that-amp-039-s-my-boy_o_7197504.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر