سونی کنسول دستی دیگری نخواهد ساخت.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
123803
آیا سونی کنسول دستی دیگری خواهد ساخت؟ بسیار بعید است........، در حالی که نینتندو سوییچ در درجه اول به دلیل عملکرد دستی اش موفقیت عظیمی بدست آورده ، آقای جیم رایان مدیر SIE در مصاحبه ای با Game Informer توضیح داد « واضح است این تجارتی است که ما اکنون دیگر در آن فعالیتی نداریم».

او از PS vita تعریف کرد ، و آن در «در بسیاری از جهت ها» درخشان و فوق اعاده توصیف کرد ، اما محصولی است که کمپانی نمی تواند جایی در بازار برایش پیدا کند. باعث تاسف است چرا که قول اولیه این کنسول تجربه بازی ها در همه جا بود و این تفاوت زیادی به هدف اصلی فروش سوییچ ندارد. متاسفانه ، سونی نتوانست این ایده را جا بندازد.

این کمپانی در حال حاضر 4 تا از پرفروش کنسول های خانگی تاریخ را دارد ، پس به وضوح میداند که نقاط قوتش در چیست. با این وجود ، PlayStation Portable موفقیت بزرگی بود ، مدتی رقابت با DS و فروش تقریبا 100 میلیون کنسول ، به این ترتیب ، باعث تاسف است که تلاش های سازمان (سونی) در اینجا به پایان رسید.

البته، نمیتوانید بگوید هرگز ، ممکن است در آینده زمانی کنسول دستی جدیدی برای پلی استیشن ارزش تجاری ایجاد کند ، و مطمئن هستیم که در صورت رخ دادن این اتفاق همه چیز تغییر خواهد کرد فقط به این زودی ها انتظار کنسول دستی دیگری را نداشته باشید.

منبع

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
داداش چرا شلوغش می کنی؟ :D شاید تا چهار پنچ سال قبل بازی کردن با موبایل دردسر داشت، ولی الان خیلی چیزها عوض شده! :D من موبایل پلیر نیستم، ولی تجربه ـش رو دارم! نمونه ـش همین بازی COD جدید! شما نصب کن ببین چقدر کنترلش فوق العاده ست! به راحتی می تونی اکثر بازی های موبایل رو با دسته بازی کنی، بدون ذره ای کُندی! الان خودِ بازی ها دسته رو ساپورت می کنن! حتی دیدم با ماوس کیبورد هم گیم می زنن با موبایل!!! :D
با این شرایط، چه نیازی به کنسول دستیه؟ :D واس خاطر دو تا دونه بازی انحصاری برم 500 گرم دستگاه الکترونیکی اضافه بندازم زیر بغلم؟؟؟ :D:D هیچ علاقه ای به بازی های قابل حمل ندارم. الانم تو موبایل هیچ بازی ندارم، اما شـــک نکن موبایل می تونه با کنسول های دستی رقابت کنه! :D

این حرفیه که زمانی که ps vita اومد من زدم و گفتم شکست می خوره احتمالا توی ارشیو این سایتم هست هنوز نباشه هم کسری مدیر سایت اینجا هست که باهاش شرط بستم و بردمم اما الان شرایط فرق می کنه شما 1 بار کنسول دستی بخر تا نخری نمی فهمی من چی می گم. کنسول دستی بازی های aaa داره و عالی که هیچ وقت روی موبایل پیداش نمی کنی همین مدرن کمبت 5 که 3 تای قبلیشم تموم کردن انگشت کوچه ای کیلزون ps vita هم نمی شه بازی های موبایل خیلی کم خرج و الان اکثرا رایگان هستن فیزیک افتضاحی هم دارن الان گوشی ها هم 200 گرم شدن اینا هم 250 گرم با دسته هستن مشکلی نیست اصلا لازم نیست حتما بیرون ببریش همون خونه می شینی 1 جا لم می دی بازی می کنی.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
هیچ وقت با کنسول دستی حال نکردم! حس می کردم اونائی که دارن خودش هم راضی نیستن و بیشتر برای شوآف خریداری کردن! Sبرام بی معنی بود که بخوای هرجائی که هستی گیم بزنی! خب که چی؟؟؟ :D یه دستگاهی که فقط مخصوص بازیه رو با خودت حمل کنی ببری اینور اونور؟؟؟ :D عین سیگار الکترونیکی :D اون زمان نظرم بر این بود که گیم رو باید با حوصله و در شرایط مناسب بازی کرد، نه الکی و سطح پائین! :D خود من خیلی مواقع کنسولم رو می بُردم خونه فک و فامیل. ولی برای گروهی بازی کردن و مهمتر از همه؛ با شرایط ایده آل! :D خداوکیلی هر کسی اون زمان PSP داشت، هِی از این بازی سوئیچ می کرد می پرید اون بازی و بیشتر هدفش نشون دادن بازی هاش به بقیه بود :D:D:D:D زودم خسته می شدن PSP رو می نداختن یه گوشه! :D:D:D همینجا از دوستانی که گیمر حرفه ای PSP بودن معذرت خواهی می کنم، موردهائی که بنده باهاشون مواجه شدم این ریختی بودن ناموسا :D
الانم با وجود موبایل، چرا باید کنسول دستی بسازن؟ خُلن مگه؟ :D حداقل سونی تو بازار جهانی کارش نمی گیره! مگر اینکه چشم بادومی ها ازش بخرن! الان یه موبایل معمولی در حد PC گرافیک میده بهت :D
The amount of bull*rap here is !mindblowing:|

نه آقا بخاطر اینکه راحتی داره هرجا بخوای میتونی بازی هاش رو انجام بدی، همین نمیخواد یک کنسول گنده هی اینطرف و اونطرف ببری!

میتونی توی همون حالت بازی انلاین بزنی میتونی بری سرکار بازی کنی...میتونی توی دانشگاه بازی کنی هزارن موقعیت دیگه مثل مسافرت و غیره...!

والا ارزو گیمرا ها بوده که تجربه کنسول ها رو بتونن دستی تجربه کنن هیچ چیز عجیبی هم نیست، و هیچ ربطی هم به سطح پایین و بودن و این جفنگیات نداره.

الان یکی مثلا سوییچ توی خونه اش باشه به سادگی میتونه با یک کنسول با دو تا چهار نفر لوکال بازی کنه نه احتیاجی هم نیست کنسول رو بزاری زیر بغلت خونه فامیل ببینی تی وی ایشون موجوده برای بازی یا هزار تا فاکتور دیگه...

اینکه دیدید یک نفر کژوال با PSP بازی میکرده دلیل نمیشه همه اینطور باشن، خیلی ها هستن هنوزم با PSP و ویتاشون بازی میکنن...مطمئن باشید خیلی ها هم باهاش خیلی از بازی رو تموم کردن وقت گذاشتن.

بازی های انجصاری ایشون مثل مال سوییچ این وسط مطرحه که هیچوقت شما توی هیچ موبایلی نمیتونی تجربه کنی و اصلا توانش هم ندارن!

تجربه خلاقانه ایی که دارن مثل جویکان ها یا Ringfit Adventure + موبایل واقعا دیوایسی نیست که مختص گیم باشه وگرنه یک کنسول هایبردی مثل سوییچ عین موتور جت فروش نمیرفت و همه التماس کنن به سازنده ها که بازیاشون رو براش پورت کنن!:))

و نه اقا اصلا هم بخاطر شواف نیست، مگه جواهره کسی به این خاطر بخره!:/

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
هیچ وقت با کنسول دستی حال نکردم! حس می کردم اونائی که دارن خودش هم راضی نیستن و بیشتر برای شوآف خریداری کردن! برام بی معنی بود که بخوای هرجائی که هستی گیم بزنی! خب که چی؟؟؟ :D یه دستگاهی که فقط مخصوص بازیه رو با خودت حمل کنی ببری اینور اونور؟؟؟ :D عین سیگار الکترونیکی :D اون زمان نظرم بر این بود که گیم رو باید با حوصله و در شرایط مناسب بازی کرد، نه الکی و سطح پائین! :D خود من خیلی مواقع کنسولم رو می بُردم خونه فک و فامیل. ولی برای گروهی بازی کردن و مهمتر از همه؛ با شرایط ایده آل! :D خداوکیلی هر کسی اون زمان PSP داشت، هِی از این بازی سوئیچ می کرد می پرید اون بازی و بیشتر هدفش نشون دادن بازی هاش به بقیه بود :D:D:D:D زودم خسته می شدن PSP رو می نداختن یه گوشه! :D:D:D همینجا از دوستانی که گیمر حرفه ای PSP بودن معذرت خواهی می کنم، موردهائی که بنده باهاشون مواجه شدم این ریختی بودن ناموسا :D
الانم با وجود موبایل، چرا باید کنسول دستی بسازن؟ خُلن مگه؟ :D حداقل سونی تو بازار جهانی کارش نمی گیره! مگر اینکه چشم بادومی ها ازش بخرن! الان یه موبایل معمولی در حد PC گرافیک میده بهت :D

تنها کسی که میتونه موبایل گیمینگ رو به کنسول دستی ترجیح بده، کسیه که کنسول دستی نداشته :D
به همین سادگی :D

دلایل بیشتر رو دوستان گفتن :D

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
تنها کسی که میتونه موبایل گیمینگ رو به کنسول دستی ترجیح بده، کسیه که کنسول دستی نداشته :D
به همین سادگی :D

دلایل بیشتر رو دوستان گفتن :D

و تنها کسی می تونه اینجوری سینه ـش رو برای کنسول دستی سپر کنه، کسی ـه که کنسول دستی داره!!! به همین راحتی!!! :D داداش، شما خیال کردی بنده از غار شاپور در اومدم؟؟؟ :D تا به این سن کنسولی نبوده که دستم نگرفته باشم! :D آخه کدوم نـادانـی بدون تجربه همچین صحبت هائی می کنه؟ من؟ :D خیر اشتباه می کنید! :D من زمانی نظر شخصی خودمُو در مورد یک محصول بیان می کنم که تستش کرده باشم! :D دوست من، هر کودک و پیر و جوانی در طول عمرش اون ماسماسک رو گرفته دستش! :D شما می خواید براش پول بدم تا بیام در موردش نظر بدم؟ :D بازم هم عرض می کنم، خیـــــر! :D هرگز چنین اشتباهی در زندگیم نخواهم کرد! :D
اصولا حمایت از یک محصول مورد علاقه، مخصوصا کالائی که باهاش خاطره داری، یک مقاومت داخلی در برابر انتقاد و بدتر از همه، مقاومت در برابر محصولات جدید ایجاد می کنه! :D یعنی چی؟ یعنی شما این محصول رو خریدی، باهاش خاطره داری و من کارِ سختی برای متقاعد کردن شما در پیش دارم! :D
من پدرکُشتگی با کنسول دستی دارم؟ مسلما خیر! :D فقط از نظر من، کنسول های فــقـــط دســـتـــی در بازار امروز یک شکست محسوب خواهد شد! :D می بینید که سونی هم با بنده هم عقیده ـست!! :D
در صحبت های قبلی عرض کردم، بنده نه موبایل پلیر هستم و نه علاقه ای دارم حتی برای سرگرمی رویِ موبایل بازی کنم! :D هیچ گیمی در موبایل خودم ندارم در حال حاضر، اما معنیش این نیست بازی های موبایل رو تست نکرده باشم! :D تنوع بازی، سهولت در دانلود و نصب بازی ها، انواع بازی های آنلاین و گروهی، فـعـلا موبایل رو به بهترین کنسول دستی دنیا تبدیل کرده! :D شما خیال می کنید با این شرایط کنسول فــقـــط دســـتـــی می تونه با دنیای موبایل رقابت کنه؟ :D در ابتدای کار موبایل محدودیت های زیاد داشت، اما الان همه چی عوض شده! :D برید ببینید چه شرکت هائی دارن پشتیانی می کنن! :D یک سرچ کوچک کنید تا ابزارهای جدید برای گیمرهای موبایل رو ببینید! :D دسته بازی مخصوص موبایل و حتی ماوس و کیبورد!!! :D
یکسری از دوستان می گن موبایل سرعت عمل کنسول رو نداره و کنترلش سخته و غیره!!! :D من ترجیح می دم کمی بخندم و بعدش سکوت کنم!!! :D:D:D:D شما تشریف ببرید یک دسته مخصوص بازی موبایل خریداری کنید، متصل کنید به موبایل، اونوقت راحتی بازی با موبایل رو تجربه کنید! :D
می دونی موضوع اصلی که من رو با شما درگیر کرده چیه؟ اینه که من باور کردم مــوبایل کنسول های دستی رو بلعیده (حالا با هر عیب و ایراد که شما می فرمائید:D) ولی شما دوستان خیر!!! :D:D:D
این وسط کی تعصبی نظر می ده؟؟؟ پایان رو باز می ذارم... :D
موفق باشید...

• Like
Reactions: vivanred

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
آقای جیم رایان مدیر SIE در مصاحبه ای با Game Informer توضیح داد « واضح است این تجارتی است که ما اکنون دیگر در آن فعالیتی نداریم»
بهترین خبری که توی سال 2019 شنیدم ! چی بود اون پی اس ویتای شکست خورده ..
دقیقا مثل خونه ای بود که از بیرون خیلی زیبا و کارآمد به نظر میاد ولی از درون جز نا امیدی چیزی نداشت ! قرار بود چی بشه و چی شد .
البته به نظر اونهایی که دوستش دارن احترام میذارم ولی نظر من همینه
اگر سازندگان ویتا رو از نزدیک میدیدم تحسینشون میکردم ولی اگر پشتیبانانش رو میدیدم لهشون میکردم !

• Like
Reactions: shooshcity

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
و تنها کسی می تونه اینجوری سینه ـش رو برای کنسول دستی سپر کنه، کسی ـه که کنسول دستی داره!!! به همین راحتی!!! :D داداش، شما خیال کردی بنده از غار شاپور در اومدم؟؟؟ :D تا به این سن کنسولی نبوده که دستم نگرفته باشم! :D آخه کدوم نـادانـی بدون تجربه همچین صحبت هائی می کنه؟ من؟ :D خیر اشتباه می کنید! :D من زمانی نظر شخصی خودمُو در مورد یک محصول بیان می کنم که تستش کرده باشم! :D دوست من، هر کودک و پیر و جوانی در طول عمرش اون ماسماسک رو گرفته دستش! :D شما می خواید براش پول بدم تا بیام در موردش نظر بدم؟ :D بازم هم عرض می کنم، خیـــــر! :D هرگز چنین اشتباهی در زندگیم نخواهم کرد! :D
اصولا حمایت از یک محصول مورد علاقه، مخصوصا کالائی که باهاش خاطره داری، یک مقاومت داخلی در برابر انتقاد و بدتر از همه، مقاومت در برابر محصولات جدید ایجاد می کنه! :D یعنی چی؟ یعنی شما این محصول رو خریدی، باهاش خاطره داری و من کارِ سختی برای متقاعد کردن شما در پیش دارم! :D
من پدرکُشتگی با کنسول دستی دارم؟ مسلما خیر! :D فقط از نظر من، کنسول های فــقـــط دســـتـــی در بازار امروز یک شکست محسوب خواهد شد! :D می بینید که سونی هم با بنده هم عقیده ـست!! :D
در صحبت های قبلی عرض کردم، بنده نه موبایل پلیر هستم و نه علاقه ای دارم حتی برای سرگرمی رویِ موبایل بازی کنم! :D هیچ گیمی در موبایل خودم ندارم در حال حاضر، اما معنیش این نیست بازی های موبایل رو تست نکرده باشم! :D تنوع بازی، سهولت در دانلود و نصب بازی ها، انواع بازی های آنلاین و گروهی، فـعـلا موبایل رو به بهترین کنسول دستی دنیا تبدیل کرده! :D شما خیال می کنید با این شرایط کنسول فــقـــط دســـتـــی می تونه با دنیای موبایل رقابت کنه؟ :D در ابتدای کار موبایل محدودیت های زیاد داشت، اما الان همه چی عوض شده! :D برید ببینید چه شرکت هائی دارن پشتیانی می کنن! :D یک سرچ کوچک کنید تا ابزارهای جدید برای گیمرهای موبایل رو ببینید! :D دسته بازی مخصوص موبایل و حتی ماوس و کیبورد!!! :D
یکسری از دوستان می گن موبایل سرعت عمل کنسول رو نداره و کنترلش سخته و غیره!!! :D من ترجیح می دم کمی بخندم و بعدش سکوت کنم!!! :D:D:D:D شما تشریف ببرید یک دسته مخصوص بازی موبایل خریداری کنید، متصل کنید به موبایل، اونوقت راحتی بازی با موبایل رو تجربه کنید! :D
می دونی موضوع اصلی که من رو با شما درگیر کرده چیه؟ اینه که من باور کردم مــوبایل کنسول های دستی رو بلعیده (حالا با هر عیب و ایراد که شما می فرمائید:D) ولی شما دوستان خیر!!! :D:D:D
این وسط کی تعصبی نظر می ده؟؟؟ پایان رو باز می ذارم... :D
موفق باشید...

نه انگار "به همین سادگی" تو کله تون فرو نمیره :D مجبورم از شیوه توضیح پیچیده اش استفاده کنم
این جور که شما قبلش تعریف کردی من حس کردم اساسا غیر از تجربه دیدن و گرفتن از دست فامیل تجربه خاص دیگه ای از کنسول های دستی نداشتی :-??
حالا اگه خلاف اینه که هیچی

این کنسول "فقط دستی" هم چیزی که میخوام این زیر بگم اساسا ربطی به سوییچ نداره، هر چند سوییچ لایت کاملا کنسول دستی محسوب میشه و بنظر عملکرد مثبتی تو بازار داره
ولی مطمئنا دلیل اصلی ای که سونی دیگه نمیره سراغ کنسول دستی و نینتندو هم زده تو خط هیبریدی که بتونه بعدا تو نسخه لایت، تو بخش دستی اش هم خرج کمتری کنه، بازار موبایل نیست

من اون دفعه هم سر بحث قیمت PS5 هم گفتم
دوتا چیز یه کنسول رو میفروشه
قیمتش
محتواش

بعدش نوبت Spec ها و سخت افزار و اینا میشه اساسا

همون اول قیمت یه کنسول دستی مزیته به گوشی اگه بخوایم به نسبت سخت افزار حساب کنیم...
طبیعتا قیمتی که پای گوشی پرچمدار میدی "اصولا" به خدمات غیر گیمینگی که میده می ارزه
ولی بعضا خرید یه سوییچ لایت با یه گوشی میان رده نتیجه بهتری از لحاظ مالی میده
سوییچ لایت فقط 200 دلاره!!

این به کنار
بحث بازی ها... نمیخوام انحصاری های نینتندو یا سونی(فرض این که کنسول دستی بده) رو بکشم این جا، صد سال سیاه، اپل استور و گوگل پلی یه چی در حد Zelda و Gravity Rush بگیرن
بحث اینه اگه اون ها رو هم بذاریم کنار گوشی ها، هیچ وقت از حیث بازی نزدیک دایرکتوری بازی های یه کنسول دستی نمیشه
دوتا دلیل ساده داره

1. دسته نداشتن طبیعتا
2. شرایط مشتریای بازار موبایل

بهتره توضیح بدم
دسته نداشتن که واضحه، دسته نداره گوشی! اکسسوری اش حساب میشه دسته... اگه شما بازی بزنی تهش تو صفحه گوگل پلی اش بزنی "a Controller is Required" زدی با شاتگان تیر زدی به پای خودت :D اون بازار "گنده" گوشی های همراه که عموما مخاطب عام اند، دست به بازی ات نمیزنن خیالت تخت :D
و البته من تجربه خرید دسته برای گوشی موبایل داشتم دو سال پیش
اصلا تجربه خوبی نبود:-"

شرایط مشتریای بازار موبایل هم که ساده است... شما بازیت مجانی نباشه به زور معجزه و وقایع ماوراء طبیعیه مگه بازیت فروش خوبی داشته باشه، اگه بالای 5 دلار باشه رسما Dead on Arrival ـی رو گوگل پلی و اپل استور!!
فلذا هیچ ناشر عاقلی بازی Full-fledged و کامل و AAA رو گوشی نمیده، چون اون بازار "گنده" رو گوشی اپل اش هیچ وقت 60 دلار پای خرید هیچ بازی ای نمیده...هیچ بازی ای خیالت تخت...همین نینتندو اول از همه جلوی کل دنیا امتحان کرد این روش رو و با سر خورد زمین "Super Mario Run" و بعد با Fire Emblem Heroes و Animal Crossing Pocket Camp قشنگ این موجودات لیاقتشون همون نسخه کمپوتی بازی و گاچا اشه
برای همون ماریو کارت و کال آف دیوتی هم این موضوع صادقه... COD Mobile عملا نسخه دموی چیزیه که کال آف رو کنسول ها ارائه میده و در کل هم هیچی روبروی یه تجربه شوتر آنلاین روی یه کنسول دستی (اهم اهم... اسپلاتون 2 روی سوییچ لایت اهم اهم) نیست
این مشکلات به وضوح روی کنسول دستی وجود نداره و پوکمون و ماریو کارت 40 دلاری عین نقل و نبات بالای ده میلیون نسخه میفروشه رو 3DS تو همون دوره ای که دوره اوج گوشی های موبایل و سقوط ویتائه

تنها چیزایی که این وسط بهتر ظاهر میشن بازی هایی اند که رو همه سیستم های F2P اند... مثل فورتنایت

====

حالا یه سوال... چرا سونی و نینتندو دیگه کنسول دستی کامل نمیزنن (البته نینتندو بازم زده که ساختارش یجورایی عضو خانواده سوییچ بودنه، روش باحال خودشون رو دارن)
دلیلش ساده است: حفظ منابع

سونی همون سر PS4 خیلی عاقلانه تمام منابعشو متمرکز کرد روی اون کنسول و نتیجش شاهکاریه که می بینیم
نینتندو هم که با یکی کردن دستی و خونگی و زدن کنسول هیبریدی الان تو وضعیتیه که امسال فقط 8 تا عرضه AAA موفق از لحاظ تجاری و کیفی داشته... 8 تا!!

هیچ کدومشون اگه دو تا سسیستم مجزا رو باید تامین می کردن، نمی تونسنتن همچین ساپورت وحشتناک خفنی رو از سیستم هاشون انجام بدن و بهترین راه رو انتخاب کردن

امیدوارم جوابتو این دفعه گرفته باشی :D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اگه یه تبلت یا گوشی گیمینگ با کنترلر با قابلیت اجرای بازیهای کنسولهای دستی قبلیش بزنه خوبه.
بخش گوشیشم ممکنه نجات بده اینطوری.
یه پتنت واسه ps5 دادن نمیدونم دقیق چیه ولی مثل اینکه یه کنترلر تصویر دار داره فکر کنم!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اگه یه تبلت یا گوشی گیمینگ با کنترلر با قابلیت اجرای بازیهای کنسولهای دستی قبلیش بزنه خوبه.
بخش گوشیشم ممکنه نجات بده اینطوری.
من جای سونی بودم میومد یک کترلر برای موبایل ها طراحی میکردم یک چیزی مثل این پایینی امامشکل این پایینی اینکه فقط با موبال های Razer کار میکنه و یک چندتا دیگه که هم اندازه هستن و هم شکل من ایده از زمانی که کل کل موبایل و تبلت و کنسول های دستی به وجود امد داشتم برام جالبه که هیچ کسی جز Razer تا الان این کار به زیبایی انجام نداده بود فقط مشکلش اینکه فقط با یک سری گوشی ها کار میکنه .
Razer-Junglecat-Mobile-Gaming-Controller-Featured-image-1568x882.jpg

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,934
نام
آرتین
من جای سونی بودم میومد یک کترلر برای موبایل ها طراحی میکردم یک چیزی مثل این پایینی امامشکل این پایینی اینکه فقط با موبال های Razer کار میکنه و یک چندتا دیگه که هم اندازه هستن و هم شکل من ایده از زمانی که کل کل موبایل و تبلت و کنسول های دستی به وجود امد داشتم برام جالبه که هیچ کسی جز Razer تا الان این کار به زیبایی انجام نداده بود فقط مشکلش اینکه فقط با یک سری گوشی ها کار میکنه .
Razer-Junglecat-Mobile-Gaming-Controller-Featured-image-1568x882.jpg
تهش اینه بازی های موبایل همه افتضاحن بازی های پی اس پی نه ویتا هنوز خیلی خیلی از بازی های موبایل بهتر و کامل ترند چه برسه به ویتا :D

• Like
Reactions: vivanred

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
تهش اینه بازی های موبایل همه افتضاحن بازی های پی اس پی نه ویتا هنوز خیلی خیلی از بازی های موبایل بهتر و کامل ترند چه برسه به ویتا :D
من اون برای استفاده روی سرویس های تحت Cloud گفتم به خاطر اینکه سونی و شرکت های دیگه از قدرت موبایل که استفاده نمیکنن اگه بخوان استفاده کنن هیچ وقت موبایل به خوبی ویتا یا پی اس پی نیست .
ایده اولیم برای زمانی بود که موبایل ها داشتن پیشرفت خوبی میکردن و زمانی ایده داشتم که به جای کنسول دستی از موبایل استفاده کنن که خودش با توجه به Cloud دیگه نیازی نیست موبایل قوی باشه که ایده اولیه موبایل که جاش بگیره رفت در چمدان ایده و خاطرات حالا مونده وسیله ای که وقتی از موبایل برای Cloud استفاده میکنی انالوگ و ... داشته باشه چون من طرفدار دسته کنسول استفاده کردن و روی صفحه موبایل به صورت تاچ کنترلر باشه نیستم .

• Like
Reactions: r.t.1.n

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر