سونی: قیمت بازی‌‌های PS4 احتمالا 60 دلار خواهد بود.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
سونی: قیمت بازی‌‌های PS4 احتمالا 60 دلار خواهد بود

pc7m4afg49np5bg2i9c8.jpg

همگان Jack Tretton را می‌شناسند. مدیرعامل شرکت سرگرمی‌های سونی آمریکا. او در مصاحبه با CNBC اذعان کرد:

به احتمال قوی قیمت بازی‌های PS4 حداکثر 60 دلار خواهد بود. PS4 این امکان را می‌دهد تا بدون پرداخت هزینه بازی‌های free-to-play را انجام دهید و همچنین قیمت دیسک هر بازی کاملا پایین و به صرفه است.

Tretton افزود:
چیزی که من به آن می‌اندیشم این است که مردم وقتی که چیزی برایشان ارزش خرید داشته باشد آن را تهیه می‌کنند, هم اکنون تصور من این است که مشتریان انتخاب‌های زیادتری نسبت به قبل دارند. ما در حال ورود به بازار بازی‌های free-to-play هستیم. این بازی‌ها بین 99 سنت تا 60 دلار قیمت خواهند داشت.
بازی‌های خوبی روی کنسول‌ها است که با گیم پلی خود ساعت‌ها، روزها و سال‌ها شما را سرگرم می‌کنند. این بازی‌ها تجربیات زیادی را برای شما به ارمغان می‌آورد و در حالی است که هزینه ساخت این چنین بازی‌هایی برای توسعه‌دهندگان بیش از 50 میلیون دلار است که فقط از مردم 60 دلار بابت این بازی‌ها دریافت می‌شود در عوض تجربیات نابی را گیمران کسب می‌کنند.
Tretton ادامه داد:
من انتظار این را ندارم که به خاطر بازی‌های تبلت و گوشی‌های همراه قیمت بازی‌های PS4 کاهش پیدا کند. چون تنها کسانی هستیم که می‌توانیم تجربیات خوب را به همراه بازی‌های با کیفیت همراه با بازی کردن با دستگاهی قدرتمند یکی از بزرگترین تجربیات بازی کردن را برای گیمران به ثمره بنشانیم. PS4 در حدود 10 الی 9 ماه آینده پیش از کریسمس لانچ می‌شود این زمان کمی برای گیمران طولانی است.

تحلیلگران می‌گویند ممکن است PS4 برای اولین بار نسبت به قیمت PS3 با قیمتی بالغ بر $430 دلار عرضه شود همچنین ممکن است ارزان تر هم باشد. Billy Pidgeon در یک آنالیز گفت قیمت رویایی این کنسول می‌تواند $299 دلار باشد.

منبع

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
به احتمال قوی قیمت بازی‌های PS4 حدااکثر 60 دلار خواهد بود
#:-s
خوبه،خیلی خوبه >:d< فقط احتمالاً تو ایران یک سال اول بازی هاش رو 400-500 تومن میدن :| :D
تحلیلگران می‌گویند ممکن است PS4 برای اولین بار نسبت به قیمت PS3 با قیمتی بالغ بر $430 دلار عرضه شود همچنین ممکن است ارزان تر هم باشد. Billy Pidgeon در یک آنالیز گفت قیمت رویایی این کنسول می‌تواند $299 دلار باشد.
400 بدن خیرش رو ببینن 8-> :D

پ.ن:فردای معرفی PS4 یکی از بکس بازاری که تو کار کنسوله به دوستم sms زد گفت که خب PS4 هم معرفی شد قیمتش هم 5 میلیون :| =))

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
1 دلار زیادش کردن خدا ازشون نگزره برای ما میشه 4 هزار تومن....!:d

من به کنسول 500 دلاری هم راضیم..

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
1 دلار زیادش کردن خدا ازشون نگزره برای ما میشه 4 هزار تومن....!:d

من به کنسول 500 دلاری هم راضیم..

چقدر دست و دلباز آقای راضی اینطور پیش بره بخوای دو کنسول و باهم بگیری نسل جدیدی حدود 5 میلیونی پیاده باید بری :D
من هم با کنسول 700 دلاری راضیم بنظر من تازه خیلی دست باز و کم حساب کردم :D :D ( منظور و امیدوارم رسونده باشم ) :D

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
چقدر دست و دلباز آقای راضی اینطور پیش بره بخوای دو کنسول و باهم بگیری نسل جدیدی حدود 5 میلیونی پیاده باید بری :D
من هم با کنسول 700 دلاری راضیم بنظر من تازه خیلی دست باز و کم حساب کردم :D :D ( منظور و امیدوارم رسونده باشم ) :D
کنسول 700 دلاری حداقلش می شه 4 میلیون!:D البته من چشمم آب نمی خوره کمتر از 5 میلیون بدن...واقعا بد دردیه...
یادش بخیر موقعی که PS3 لانچ شد و قیمتش یه میلیون بود...

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
PS3 موقعی که لانچ شد فرداش پشت شهرداری اومد من رفتم رویت کردم حضرت رو ! بیشتر شبیه موزه بود تا مغازه !
1.500.000 یک دوست عزیزی با پورشه اومدن خریدن و رفتن !!!
پیشنهاد من به شما اینه که از همین الان پول های قلکتون رو تبدیل به دلار کنید ! که اگه خدایی نکرده دلار اون موقع دو برابر شد ! بتونید حضرت PS4 رو بخرید !
همچنین بازی هاش رو !

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,757
نام
محمد امین
چى کار کنىم؟ قىمت بازى ها اگه همون 60 دلار باشه خىلى خوبه فقط دعا کنىم بىشتر از اىن نباشه قىمتم کنسول هم همون 400 دلار بشه خوب دىگه ؟ ( شرمنه ى (( ى )) هام نقطه نداره مشکل از گوشى )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر