سونی در 23 اکتبر همین ماه دست به یک معرفی خواهد زد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد

logo-sony.gif

درود.

بار دیگر یک تریلر و بار دیگر یک سوال بی جواب از شرکت بزرگ سونی. در طی انتشار ویدئویی که نامش “The Reload” است و لحظاتی پیش از سوی این شرکت در سایت یوتیوب پخش شد، این سوال پیش امد که این تریلر چه چیزی می‌تواند باشد(؟)

این تریلر 16 ثانیه‌ای که ادامه تبلیغ چندی پیش "Long Live Play" این شرکت است خانمی را پشت میزی نشان می‌دهد که در حال Reload وتمیز کردن صلاح خود می‌باشد. در حال حاضر این نمایش بیانگر چیست مشخص نیست ولی در پایان سونی شما را به تاریخ 10.23.12 ماه اکتبر هدایت می‌کند.

برای دیدن این تریلر کلیک کنید.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
می خواد بگه داریم بساط گیم رو جمع میکنیم بگزاریم کنار..

شوخی در رفته هر آن احتمال معرفی یک بازی جدید از طرف سونی میره مخصوصا که انحصاری هاش کم شده..

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
store که همین الان هم تغییر کرده. ربطی به store نداره، همون یه کمپین تبلیغاتی جدیده. مثل Michael
کیوان الان دسترسی به PSN ندارم ولی فکر کنم الان اروپا تغییر کرده ولی تاریخ تغییر Store برای ریجن1 همین 23ـم اعلام شده بود :d

دلمون رو به بازی جدید و اینا هم خوش نمیکنیم! پارسال این همه به خودمون جو دادیم و توی آخرین ثانیه ی تریلر کریتوس رو پیدا کردیم ولی آخرش ضدحال خوردیم :d البته ویدیوی جالبی بودش :d

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
شاید به تریلر ربطی نداشته باشه ، ولی من فقط منتظر یه خبرایی از Agent هستم .ببینیم این راکستار مقدس ،یه حالی به ما میده یا نه ؟!:d

kratos.ir

کاربر سایت
May 4, 2007
220
نام
رامتین
کیو کجا رو ؟ :d
بیشترین امیدم تو این نسل از سونی رو MAG بود که گند کشید به ایدش.
همون طور كه دوست ندارين كسي halo رو تو تاپيك خودش مسخره كنه يا ازش انتقاد كنه خواهشا شما هم تو تاپيك مخصوص سوني و بازياي انحصاريش افاضات نفرماييد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر