شایعه سونی در صدد خرید کمپانی Take-Two

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
طبق گزارش هایی که از سایت MarketWatch میرسه هیئت مدیره ی سونی در حال بحث و گفت و گو برای خرید کمپانی T2 که از زیر مجموعه های اون میشه به Rockstar Games و 2K نام برد هستش گفته میشه قصد دارن به صورت نقدی این کمپانی رو بخرند در صورت خرید هر سهم این کپمانی به 130 دلار افزایش پیدا خواهد کرد !

U.S. stocks rise as investors keep wary eye on Boeing, Brexit developments

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
جدا خیلی بحث باحالیه این خرید شرکت بزرگ توسط اون یکی شرکت بزرگا ... مثلا من یه بار بحث خریده شدن سونی رو به شوخی باز کردم ... نمیدونستم این جور شایعات انقدر طرفدار داره ... :D:D:D
اتفاقا جالب بود که همه در حد دروغ آپریل در نظر گرفتنش:-j

• Like
Reactions: Tolkien

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
این وسط یه مردی هم پیدا بشه SE رو بخره کلا منحلش کنه از شرش راحت بشیم!

اسکوئر نسبت به اسم و رسمش الان رفتم دیدم چقدر مفته! 3-4 میلیارد دلار ارزش داره!!! سونی میتونه با درامد یک سه ماهه پلی استیشن کل SE رو بخره

• Like
Reactions: Amin.AP

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
اسکوئر نسبت به اسم و رسمش الان رفتم دیدم چقدر مفته! 3-4 میلیارد دلار ارزش داره!!! سونی میتونه با درامد یک سه ماهه پلی استیشن کل SE رو بخره

همین دلیل خوبی برای منحل شدن این کمپانی هست! کسی که فقط این همه IP خفن شرقی داره، طوری عمل میکنه که به دریوزگی بیفته، حقش فقط منحل شدنه. بخش غربی رو که SE داره با قدرت نابود میکنه، بخش شرقی هم که مدت هاست نابود شده و اگه این یارو نومورا نبود واسشون KH بسازه و 4 تا کارکتر باحال که ملت حال میکنن باهاش طراحی کنه، اونم به صفر رسیده بود. همین 3 4 میلیارد هم زیادیشه!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
لعنت خدا بر شما که انقدر میخواید SE به فنا بره! لعنت:|

برای من که این نسل یکی از بهترین ها بوده، دوتا از بهترین بازی های نسل رو ساخته برام : Life Is Strange و Kingdom Hearts 3
جدای از اون از FF XV هم لذت بردم(گرچه میدونم 90% هیتتون مربوط به همینه:-" )
و در کنار این ها World of FF هم داشتیم که به نظرم فوق العاده باحال بود:x (از عکس زیر شرم کنید:D )
PS_Messages_20180102_072951.jpg

حالا دیگه امثال Nier و Octopath Traveler و اینا رو کار ندارم، چون نزدم یا دوست نمیدارم:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر