سونی: تصمیمات ما واکنشی به تصمیمات رقبایمان نیست!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
به عقیده اندرو هوس، رییس بخش سرگرمی‌های تعامل سونی، متقاضیان علاقه چندانی به پشتیبانی PS4 Pro از 4K BD نشان نمی‌‌دهند. وی در مصاحبه با گاردین خاطرنشان کرد امکان اضافه شدن پشتیبانی از دیسک‌های UHD در آپدیت‌های بعدی PS4 وجود ندارد، اما نیازی هم به چنین ویژگی نخواهد بود!

4605.jpg

"عرضه محصولات روی دیسک و نسخه‌های فیزیکی بخش بزرگی از این صنعت هست، با این حال ما نگاه ویژه‌ای به استریم کردن ویدئو‌ها به صورت آنلاین داریم. خصوصا با توجه به کاربرانی که داریم، استریم ویدئو دومین استفاده بزرگ کاربرها از کنسول هست، در نتیجه تاکید ویژه‌ای روی این بخش خواهیم داشت."

هوس در جواب این سوال که آیا عرضه Pro و Scorpio به طول عمر 5 تا 7 ساله چرخه سنتی کنسول‌ها پایان می‌دهند، می‌گوید:

"با توجه به اینکه این اولین تجربه ما از عرضه یه کنسول بین نسلیه، خیلی زوده که بخوایم به همچین نتیجه‌ای برسیم."

وقتی صحبت به رقابت بین سونی و مایکروسافت می‌رسد، اندرو هوس جدی و سرسخت می‌شود. به تازگی مایکروسافت مدل Slim کنسول خود را با نام Xbox One S عرضه کرده است که با قیمت مشابه مدل PS4 Slim، از پخش ویدئوهای 4K چه به صورت آنلاین و چه دیسک پشتیبانی می‌کند. زمستان 2017 نیز مدل Scorpio وارد بازار خواهد شد که به نظر می‌رسد سخت افزار قدرتمند‌تری داشته باشد. اندور هوس به تسلط PS4 بر بازار اشاره کرده و تاکید می‌کند به هیچ عنوان Pro جوابی به Scorpio نیست.

"زمانی که ما در مورد طراحی و عرضه Pro صحبت می‌کردیم هنوز یه کلمه هم از Scorpio گفته نشده بود. باید بگم که تصمیمات ما واکنشی به تصمیمات رقبامون نیست."

"با تشکر از سازنده‌ها و مشتری‌هامون در سراسر جهان، تا الان تونستیم بیشتر از 40 میلیون کنسول بفروشیم. هدف واضح و روشن ما این هست که تا پایان سال بعد 20 میلیون دیگه هم بفروش برسونیم. و به این ترتیب به دید خوب و واضحی از اینکه در کجای طول عمر کنسول قرار داریم خواهیم رسید. اما Pro یه چیز کاملا جدیده، و به احتمال زیاد مارو به یک سمت کاملا جدید هدایت می‌کنه."

به عقیده هوس رقیب Pro اصلا Xbox نیست، بلکه اون‌ها PC رو سر راه خودشون می‌بینن.

"من یه سری اطلاعاتی رو دیدم که کاملا منو تحت تاثیر قرار داد. خیلی از گیمرهایی که خواهان گرافیک‌های بهترن در اواسط نسل به سمت PC متمایل می‌شن چون تنها پلتفرمی هست که می‌تونه ارضاشون کنه. هدف ما از ایده کنسول بین نسلی این بود که این مخاطبین رو با ارایه یه سخت افزار جدید، و به طبع گرافیک‌های خیلی بهتر، تو اکوسیستم خودمون نگه داریم و مانع جداشدنشون از خانواده PS بشیم. و نتیجه شد PS4 Pro که گرافیک بهتر و کاملا پیشرفته‌تری رو ارایه می‌ده."

اندرو هوس در مورد پیش بینی سونی از میزان فروش Pro و یا مخاطبینی که به قصد خرید Pro کنسول‌های فعلی را می‌فروشند صحبتی نمی‌کند، و تنها به صورت کلی می‌گوید: "تو این 20 میلیون کنسولی که قصد داریم تا پایان سال آینده به فروش برسونیم Pro هم لحاظ شده".

saeed20

کاربر سایت
Jun 22, 2010
70
فکر نکنم 5% کل جمعیت PC گیمرای جهان سیستمی داشته باشن که 4K 60 رو run کنه.حالا هزینه TV 4K هم به کنار.طرف نگاه نمیکنه تو تموم دنیا شاید چند میلیون نفر محدود گیمر وجود داشته باشن که بتونن این سیستمهای روز PC رو تهیه کنن ولی چنین کنسولی میتونه 10ها برابر به فروش برسه و حتی PC گیمرایی رو هم که نمیتونن حداقل 4K رو برای خودشون ببندن به خودش جذب کنه با این قیمتش.
اولا که PS4 PRO هرگز نمیتونه 4K پردازش کنه خیالت تخت
دوما اگر قادر به همچین کاری باشه در بهترین حالت ممکنه چیزی در حد تنظیمات VERY LOW خواهد بود پس اون گرافیک بینظیر 4K هرگز نمیتونید با پرداخت 399 دلار تجربه کنید خیالتون راحت باشه

شاید الان 5% PC GAMER ها به 4K مجهز باشن ( که البته این امار شما غلطه )

اما شما باید در نظر بگیری این کنسول PS4 PRO با 4 ترافلاپس قدرت باید حداقل 4 سال دوام بیاره . خوب تا 4 سال اینده تعدادکسایی که از 4K روی PC استفاده میکنن حداقل ( طبق نظر شما )بالای 25% میرسه:D

درضمن الان در سال 2016 بسر میبریم و قوی ترین کارت گرافیک جهان 11 ترافلاپس قدرت داره

و اگه قرار باشه PS4 PRO با 4 ترافلاپس قدرت تا 4 سال دیگه در گردونه رقابت باقی بمونه

شک نکن سال 2020 قوی ترین کارت گرافیک اون زمان به بیشتر از 30 ترافلاپس قدرت میرسه:))

کلا رقابت کنسول با PC از نظر قدرت جوکی بیش نیست . ماهیت کنسول اصلا اجازه رقابت با PC نمیتونه بده.

این سیل عظیم کوچ گیمرها به سمت PC دقیقا بخاطر همینه . البته وجود استیم معظم

کسی که عاشق 4K باشه ( مسلما پولشم داره ) هیچوقت نمیره سمت کنسول سونی با تنظیمات VERY LOW اپ اسکیل و.. رزولوشن 4K تجربه کنه . خیلی راحت میره سمت PC با اسمبل کردن یه سیستم توپ 4K رو در بهترین کیفیت ممکن در تنظیمات الترا ستینگ و صد البته 60 فریم تجربه میکنه

موفق باشی

• Like
Reactions: JOKERACN7

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
اولا که PS4 PRO هرگز نمیتونه 4K پردازش کنه خیالت تخت
دوما اگر قادر به همچین کاری باشه در بهترین حالت ممکنه چیزی در حد تنظیمات VERY LOW خواهد بود پس اون گرافیک بینظیر 4K هرگز نمیتونید با پرداخت 399 دلار تجربه کنید خیالتون راحت باشه

شاید الان 5% PC GAMER ها به 4K مجهز باشن ( که البته این امار شما غلطه )

اما شما باید در نظر بگیری این کنسول PS4 PRO با 4 ترافلاپس قدرت باید حداقل 4 سال دوام بیاره . خوب تا 4 سال اینده تعدادکسایی که از 4K روی PC استفاده میکنن حداقل ( طبق نظر شما )بالای 25% میرسه:D

درضمن الان در سال 2016 بسر میبریم و قوی ترین کارت گرافیک جهان 11 ترافلاپس قدرت داره

و اگه قرار باشه PS4 PRO با 4 ترافلاپس قدرت تا 4 سال دیگه در گردونه رقابت باقی بمونه

شک نکن سال 2020 قوی ترین کارت گرافیک اون زمان به بیشتر از 30 ترافلاپس قدرت میرسه:))

کلا رقابت کنسول با PC از نظر قدرت جوکی بیش نیست . ماهیت کنسول اصلا اجازه رقابت با PC نمیتونه بده.

این سیل عظیم کوچ گیمرها به سمت PC دقیقا بخاطر همینه . البته وجود استیم معظم

کسی که عاشق 4K باشه ( مسلما پولشم داره ) هیچوقت نمیره سمت کنسول سونی با تنظیمات VERY LOW اپ اسکیل و.. رزولوشن 4K تجربه کنه . خیلی راحت میره سمت PC با اسمبل کردن یه سیستم توپ 4K رو در بهترین کیفیت ممکن در تنظیمات الترا ستینگ و صد البته 60 فریم تجربه میکنه

موفق باشی
بخاطر همین سیل عظیم کوچ گیمرا بسمت PC هست که سونی در طی 2.5 سال حدود 44 میلیون PS4 فروخته.تو رو خدا ما رو نخندون با این حرفات:-jشرکتای بازیسازی هیچوقت نمیان 5% Very High رو بچسبن و 95% معمولی و low رو ول کنن همینجوری که تا الان اینکارو کردن که اگه اینطور نبود الان سونی یه کنسول 1000 دلاری میساخت و تمام همگی میرفتیم پی کارمون و نیازی به این بحثا نبود:D

saeed20

کاربر سایت
Jun 22, 2010
70
بخاطر همین سیل عظیم کوچ گیمرا بسمت PC هست که سونی در طی 2.5 سال حدود 44 میلیون PS4 فروخته.تو رو خدا ما رو نخندون با این حرفات:-jشرکتای بازیسازی هیچوقت نمیان 5% Very High رو بچسبن و 95% معمولی و low رو ول کنن همینجوری که تا الان اینکارو کردن که اگه اینطور نبود الان سونی یه کنسول 1000 دلاری میساخت و تمام همگی میرفتیم پی کارمون و نیازی به این بحثا نبود:D
دیگه جوابتو گرفتی .لزومی نداره وارد مباحث حاشیه ایی بشی به درو دیوار بزنی . کسی درمورد فروش 44 میلیونی PS4 صحبت نکرد. اون یه موضوع دیگس
بحث سر رقابت مقایسه قدرت ps4pro با PC بود
الکی نزنید جاده خاکی

• Like
Reactions: JOKERACN7

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
در مورد عزیزانی که فکر می کنن این کنسول براشون بازی 4K60P به صورت Native اجرا می کنه:

الان واقعا فکر کردین این کنسول براتون 4K 60FPS اجرا می کنه؟
زهی خیال باطل، وقتی انواع رزولوشن های عجیب غریب و دوبل و ثوبل کردن پیکسل ها و غایب بودن N تا تکنیک و فریم ریت بالا پایین و مشکلاتش مثل Tearing و ... رو توی آنالیز های DF دیدین، به این پست های خودتون مجدد نگاه کنید
خود Jaguar واسه 4K یک تنه Bottleneck اه، بقیه قطعات به کنار

سر همین PS4 کم دروغ رفت توی پاچتون؟؟!!
ساخته استاد اعظم معمار اصلی PS4 مارک سرنی Knack مثلا قرار بود 1080P 60FPS باشه با اختلاف کمی 1080P 6FPS از آب در اومد....
حالا ساخته های دیگه مثل Killzone:SF که فریم دو برابر کرده بودن (مارمولک ها سر DF هم شیره مالیده بودن) و ... بماند

آخرین ویرایش:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
دیگه جوابتو گرفتی .لزومی نداره وارد مباحث حاشیه ایی بشی به درو دیوار بزنی . کسی درمورد فروش 44 میلیونی PS4 صحبت نکرد. اون یه موضوع دیگس
بحث سر رقابت مقایسه قدرت ps4pro با PC بود
الکی نزنید جاده خاکی
آره' این سیل عظیم کوچ گیمرا به سمت PC و فروش عالی PS4 که نشون میده حرفت پوچه هیچ ربطی بهم نداره و یه بحث دیگس:-j
الان واقعا فکر کردی این کنسول برات 4K 60FPS اجرا می کنه؟
زهی خیال باطل، وقتی انواع رزولوشن های عجیب غریب و دوبل و ثوبل کردن پیکسل ها و غایب بودن N تا تکنیک و فریم ریت بالا پایین و مشکلاتش مثل Tearing و ... رو توی آنالیز های DF دیدی، این پستت رو یک نگاه مجدد بنداز
نه فقط شما تونستی کشف کنی که PCهای HE میتونن 4K 60 native اجرا کنن و من الان از کامنت شما این موضوع رو فهمیدم.یه ساعت دارم روضه میخونم PS4 Pro فعلی برای عموم گیمرای معمولی که بدنبال 4K حالا با هر تکنیکی هستن مناسبترین گزینس با این قیمتش بعد تو داری اطلاعاتت رو به من نمایش میدی که نه PS4 Pro نمیتونه فلان کنه.خداییش ضریب هوشیتون چقدر بالاست که برای هر مسئله ای باید 40 خط تایپ کرد که عمق مطلبو بگیرید.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
آره' این سیل عظیم کوچ گیمرا به سمت PC و فروش عالی PS4 که نشون میده حرفت پوچه هیچ ربطی بهم نداره و یه بحث دیگس:-j

نه فقط شما تونستی کشف کنی که PCهای HE میتونن 4K 60 native اجرا کنن و من الان از کامنت شما این موضوع رو فهمیدم.یه ساعت دارم روضه میخونم PS4 Pro فعلی برای عموم گیمرای معمولی که بدنبال 4K حالا با هر تکنیکی هستن مناسبترین گزینس با این قیمتش بعد تو داری اطلاعاتت رو به من نمایش میدی که نه PS4 Pro نمیتونه فلان کنه.خداییش ضریب هوشیتون چقدر بالاست که برای هر مسئله ای باید 40 خط تایپ کرد که عمق مطلبو بگیرید.

الان Xbox One S هم با تکنیک فوق العاده Upscaling تمام بازی ها رو برات 4K می کنه، HDR هم داره، تازه قیمتشم 100 دلار پایین تره بلوری 4K هم برات پخش می کنه
برو بخر صفا کن :-j

تیتر TechRadar:
Microsoft already has its answer to the PS4 Pro - it's called the Xbox One S

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
الان Xbox 1 S هم با تکنیک فوق العاده Upscaling تمام بازی ها رو برات 4K می کنه، تازه قیمتشم 100 دلار پایین تره
بر منکرش لعنت اگه میتونه با Pro رقابت کنه و بیشتر بفروشه نوش جون مایکروسافت:hide:

• Like
Reactions: vaan 2

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
الان Xbox One S هم با تکنیک فوق العاده Upscaling تمام بازی ها رو برات 4K می کنه، HDR هم داره، تازه قیمتشم 100 دلار پایین تره بلوری 4K هم برات پخش می کنه

تیتر TechRadar:
Microsoft already has its answer to the PS4 Pro - it's called the Xbox One S

اگه همه چی به سادگی چند تا تیتر زرد بود که الان سونی ای وجود نداشت چون چند سال پیش سونی توی E3 توسط ماکروسافت کشته شده :-j

پ.ن : رتبه ی Pro توی آمازون آمریکا 1 بود نه ؟ رتبه ی Microsoft Pro Killer چند بود ..... آها 33 ...

حالا شما خودتو خیلی عصبانی نکن! اون تیتری هم که زده بوده TechRadar نظر خودشون بوده و لزوما فکت نیست! شما هم لازم نیست برین نبش قبر کنین مضخرفات متریک رو ! مسئله ساده است! سونی اعلام کرده pro رو ساخته تا از کوچ کاربران PS به PC جلوگیری کنه! ولی من به شخصه این دلیل رو قانع کننده نمی دونم! چون همونطور که دوستمون هم گفت HDR داخل one s هم هست ! امکان پخش مالتی مدیا بلوری 4k رو هم one داره (که تو pro PS4 نیست) upscaling هم که هم تو one و هم تو pro به 4K انجام میشه و هیچ کدوم نیتیو نیستن ! GPU ی pro قوی تر هست ولی طوری قوی تر نیست که بیاد یه نفر رو از کوچ به PC منصرف کنه ! با این حال قیمت one s یه چیزی در حد 100 دلار ارزون تر از pro هست! که بازم این خودش بازدارنده هست برای خرید pro !
اما درمورد جمله ی دومت باید بگم واقعا اینکه میزان فروش PS4 pro دو روز بعد از معرفی رو با xbox one s یک ماه بعد از عرضه مقایسه میکنی واقعا نشون دهنده اوج نبوغ و تحلیل جهان شمولتون هست! عزیزم شرکتای مطرح فرفره هم معرفی کنن تا یه هفته اول تو صدر فروش هست! همون طور که wii U هم بود! الان این باعث می شه که بگیم WII U برای نینتندو موفقیت کسب کرده؟؟؟؟

چون شما Pro رو قانع کننده نمی بینی پس نتیجه میگیریم که X1S بهتره ... عاشقتونم
آره به همون جهان شمولی X1S>Pro :-j قوه تخیل خیلی سنگینی لازم داره که هر کسی نداره :D
پ.ن : من ؟ عصبانی ؟ :D تقلاهای بعضی دوستان اتفاقاً لحظات مفرحی خلق میکنه :D
پ.ن 2 : اینم اضافه کنم من کلاً اعتقادی به این مقایسه ی مسخره و خنده دار ندارم ، صرفاً یه ترول رو با ترول جواب دادم

آخرین ویرایش:

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
ظاهرا سونی برای جلوگیری از مهاجرت گیمرها به PC میخواد PS4 Pro رو عرضه کنه. اما خیلی از PC Gamer ها با دیدن این کنسول نامید شدن
این کنسول فقط میتونه برای تجربه ی 1080p و 60 فریم مناسب باشه ولی برای اجرای بازی ها با رزولیشن 4K خیلی ضعیفه. هر چقدر هم بازی ها بهینه باشن و معماری کنسول عجیب و غریب و عالی باشه باز هم نمیتونه از عهده ی پردازش 4K بربیاد
همین الان یه چرخی تو نت بزنید میبینید که خیلی از بازی ها رو این کنسول 4K واقعی نیستن و حتی با گرافیک پایین تری اجرا میشن

البته من خودم به احتمال زیاد این کنسول رو میخرم چون میخوام بازی های انحصاری رو با کیفیت بهتری بازی کنم. ولی برای تجربه ی گمینگ 4K اصلا نمیشه روش حساب کرد و باز هم PC تو این مورد کاملا بی رقیبه
ولی اگه کنسول باز هستین و تجربه ی بازی ها با رزولیشن 4K خیلی براتون مهمه، بهتره از الان روی اسکورپیو حساب کنید

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
Why won't PC do checkerboard 4K?

همين الان داخل گف تاپيك زدن كه اين تكنيكي كه سوني استفاده كردن چرا واسه pc نميارن كه راحت بشن

df هم الكي خوشش اومده بگذريم يك ماه ديگه صبر كنيد hands onمياد بيرون متوجه ميشيد البته بازم بهونه مياريد اون موقع :D
همونطور كه ps3 tlou رو با 256 mb رم به بهترين نحو اورد بالا pro هم 4k رو مياره بالا

ps: اين تكنيكيه كه دير يا زود ميان سراغش همه
patent اين تكنيك هم دسته سونيه.

• Like
Reactions: Masta_killa

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
اگه همه چی به سادگی چند تا تیتر زرد بود که الان سونی ای وجود نداشت چون چند سال پیش سونی توی E3 توسط ماکروسافت کشته شده :-j

پ.ن : رتبه ی Pro توی آمازون آمریکا 1 بود نه ؟ رتبه ی Microsoft Pro Killer چند بود ..... آها 33 ...
حالا شما خودتو خیلی عصبانی نکن! اون تیتری هم که زده بوده TechRadar نظر خودشون بوده و لزوما فکت نیست! شما هم لازم نیست برین نبش قبر کنین مضخرفات متریک رو ! مسئله ساده است! سونی اعلام کرده pro رو ساخته تا از کوچ کاربران PS به PC جلوگیری کنه! ولی من به شخصه این دلیل رو قانع کننده نمی دونم! چون همونطور که دوستمون هم گفت HDR داخل one s هم هست ! امکان پخش مالتی مدیا بلوری 4k رو هم one داره (که تو pro PS4 نیست) upscaling هم که هم تو one و هم تو pro به 4K انجام میشه و هیچ کدوم نیتیو نیستن ! GPU ی pro قوی تر هست ولی طوری قوی تر نیست که بیاد یه نفر رو از کوچ به PC منصرف کنه ! با این حال قیمت one s یه چیزی در حد 100 دلار ارزون تر از pro هست! که بازم این خودش بازدارنده هست برای خرید pro !
اما درمورد جمله ی دومت باید بگم واقعا اینکه میزان فروش PS4 pro دو روز بعد از معرفی رو با xbox one s یک ماه بعد از عرضه مقایسه میکنی واقعا نشون دهنده اوج نبوغ و تحلیل جهان شمولتون هست! عزیزم شرکتای مطرح فرفره هم معرفی کنن تا یه هفته اول تو صدر فروش هست! همون طور که wii U هم بود! الان این باعث می شه که بگیم WII U برای نینتندو موفقیت کسب کرده؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
Why won't PC do checkerboard 4K?

همين الان داخل گف تاپيك زدن كه اين تكنيكي كه سوني استفاده كردن چرا واسه pc نميارن كه راحت بشن

df هم الكي خوشش اومده بگذريم يك ماه ديگه صبر كنيد hands onمياد بيرون متوجه ميشيد البته بازم بهونه مياريد اون موقع :D
همونطور كه ps3 tlou رو با 256 mb رم به بهترين نحو اورد بالا pro هم 4k رو مياره بالا

ps: اين تكنيكيه كه دير يا زود ميان سراغش همه
patent اين تكنيك هم دسته سونيه.

اون تاپیک رو بخونی می بینی تکنیک فوق العاده خفن سونی، Upscale اه نه چیز دیگه
در ضمن توجه شما رو به نوشته بولد شده همون تاپیک جلب می کنم:
while the PlayStation 4 Pro GPU lacks the horsepower to render out challenging content at native 4K

همونطور که بالا عرض کردم، خبری از 4K Native نیست، تکنیک سونی صرفا Upscale اه، حالا هر بلایی می خواد سر تکنیک Upscale بیاره مهم نیست مهم اینه که خبری از 4K Native نیست

الان کسایی که می خوان برن سمت PC یا PC Gamer ان بیان Pro بخرن که تصویر Upscale شده ببینن :-j

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
xone s حتی از ps4 معمولی هم ضعیف تره، اون وقت شما با چه متر و معیاری با pro ای مقایسه اش میکنی که اختلافش با ps4 معمولی هم کاملا مشخصه؟! شاید xone s بتونه بعضی از مشتریای slim رو به سمت خودش بکشه، ولی در حد مقایسه با pro نیست.

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
اون تاپیک رو بخونی می بینی تکنیک فوق العاده خفن سونی، Upscale اه نه چیز دیگه
در ضمن توجه شما رو به نوشته بولد شده همون تاپیک جلب می کنم:
while the PlayStation 4 Pro GPU lacks the horsepower to render out challenging content at native 4K

همونطور که بالا عرض کردم، خبری از 4K Native نیست، تکنیک سونی صرفا Upscale اه، حالا هر بلایی می خواد سر تکنیک Upscale بیاره مهم نیست مهم اینه که خبری از 4K Native نیست

الان کسایی که می خوان برن سمت PC یا PC Gamer ان بیان Pro بخرن که تصویر Upscale شده ببینن :-j
بر منكرش معلوم بود نيتيو نيست :D

"It's not native 4K. It is perceptively so close that you wouldn't be able to see the difference with normal human eyes," he said.

مارك سرني جمله بالا رو گفته
من نگفتم نيتيوه دوسته من
صحبت من اينه كه upscale شده ولي اون upscale نيست كه دوستان فكر ميكنن مثل ps3 xone 360 كه صرفا پيكسل رو به شكل خيلي زشتي upscale كنه، بلكه بر عكس :
دلايل:
1-بازي از 2k native آپ اسكيل ميشه نه 1080p
2- iq و aa دقيقا به تميزيه 4k نيتيو هست
٣- به اون صورت به دستگاه فشار نمياره كه كنسول مجبور باشه از سر و ته جزييات بزنه
4- اگه بحث سر يه آپ اسكيل دستو پا افتاده بود كه ديگه اين همه صرو صدا نميخوابيد پشتش

حالا برا من مهم نيست كه سوني و مارك سرني چه غلطي كردن :D
مهم اينه چيزي كه ps4 pro روي tv نشون ميده
با چيزي كه 4k native نشون ميده باهم فرقي ندارن چه از نظر iq چه از نظر AA چه از فاصله دور چه از فاصله نزديك

راههاي رسيدن به خدا زياد است :D

ترجمه فارسي جمله بالا : كيفيت تصوير 4k native نيست اما به قدري به اين رزوليشن نزديك است كه با چشم انسان قابل ديدن نيست

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
کار این کنسول Upscale کردن معمولی نیست اون که دیگه کنسول جدید نمیخواد و با هرچیزی میشه این کار رو کرد

سونی کلا یه پترن و الگوریتم جدید Upscale کردن درست کرده که حتی نزدیکای عید بود فکر کنم که ثبتشم کرد که خیلی حرکت گولاخیه

بچه های Digital Foundry هم از نزدیک دیدن کلی کیف کردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر