سونی : تجارت موبایل را واگذار میکند

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
داستان داغ کردن های بیمورد و باطری خالی شدن ها و کیفیت دوربین داغون و هنگ زیاد جزی جدا نشدی از گلکسی اس 4 است.....
دقیقا من همین چیزا سر Z1 سرم اومد! کیفیت فاجعه بود که در عرض 2 ماه گوشیو فروختم!
مثل پرفروش بودن پراید در ایران
اگه ربط بازار خودرو تو کشوری مثل ایران رو به بازار جهانی گوشی کسی فهمید به منم بگه :))
مثل پر فروش تر بدون و محبوب تر بودن پلی استیشن نسبت به ایکس باکس
اون قضیش کلا فرق داره! بازار هر وسیله ای با وسیله دیگه فرق داره! اگه اینقدر راحت بود بررسیش که یکی مثل شما بیاد توضیح بده که اینقدر ملت مدیریت بازرگانی نمیخوندن:D
سونی اریکسون جالب بود اما از وقتی سونی کلا جدا شد کیفیتش خیلی افت کرد!
شما یه نگاه به دوربین 20 مگا پیکسلی Z1 بندازی میبینی در حد 8 مگاپیکسلیا هم نبود و خیلیا ناراضی بودن!
در ضمن بحث داغ کردن هم به علت قوی شدن cpu گوشیا الان همه این مشکلرو دارن! آیفونشم داغ میکنه!
حالا شما داری زور میزنی بگی همه نمیفهمن که سامی میخرن فقط شمایی که فن سونیی میفهمی قضیش فرق داره اما واقعیت اینه فروش عالی بی دلیل نیست! امکانات عالی و نرم افزارای زیاد سامسونگ و کیفیت مونیتورش چیزیه که همه قبولش دارن!
به طوری خود سامسونگ نو آوری ضد آب رو از سونی کپی زد
مطمئنی اولین بار سونی گوشی ضد آب زد؟:D

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
دقیقا من همین چیزا سر Z1 سرم اومد! کیفیت فاجعه بود که در عرض 2 ماه گوشیو فروختم!
اگه ربط بازار خودرو تو کشوری مثل ایران رو به بازار جهانی گوشی کسی فهمید به منم بگه :))
اون قضیش کلا فرق داره! بازار هر وسیله ای با وسیله دیگه فرق داره! اگه اینقدر راحت بود بررسیش که یکی مثل شما بیاد توضیح بده که اینقدر ملت مدیریت بازرگانی نمیخوندن:D
سونی اریکسون جالب بود اما از وقتی سونی کلا جدا شد کیفیتش خیلی افت کرد!
شما یه نگاه به دوربین 20 مگا پیکسلی Z1 بندازی میبینی در حد 8 مگاپیکسلیا هم نبود و خیلیا ناراضی بودن!
در ضمن بحث داغ کردن هم به علت قوی شدن cpu گوشیا الان همه این مشکلرو دارن! آیفونشم داغ میکنه!
حالا شما داری زور میزنی بگی همه نمیفهمن که سامی میخرن فقط شمایی که فن سونیی میفهمی قضیش فرق داره اما واقعیت اینه فروش عالی بی دلیل نیست! امکانات عالی و نرم افزارای زیاد سامسونگ و کیفیت مونیتورش چیزیه که همه قبولش دارن!

مطمئنی اولین بار سونی گوشی ضد آب زد؟:D
دوست خوبم با این همه اطلاعات عمومی یه وقت نچایی.....من به هیچ وجه فن سونی نیستم ... ....به قول سقراط هر که بیشتر ادعای دانایی داشته باشه نادان تره....دانایی را در این دیدم که هرکس ادعای کمتری داشت در عقل و خرد بیشتر بهره برده بود....شما هم مواظب خودت باش با این همه اطلاعاتت اسرائیل ترورت نکنه

دوستم زد وان داره ...دوربینش عالیه ....ولی داغ میکنه
الان گوشیای ال جی خصوصا g2 اصلا گرم نمیشن چه برسه به داغی......

پروفسور....مواظب خودش باش عزیزم .....

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
بعدش فقط خواهشا برام از کیفیت فاجعه وار صفحه نمایشش نکن....

من تویه مقایسه ای که خودم کردم .

بین s4 و g2 و z1
روی صفحه کاملا سفید ...سفیدی رنگ اس4 کاملا به آبی و سبر میزد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر