سونی : تجارت موبایل را واگذار میکند

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
داداش شما حالت خوبه؟:| فازت رو مشخص کن...من فن کورکورانه نیستم ولی هر از هر گیمر هاردکور بخوای بپرسی بهت میگه اختلاف این دو شرکت تو زمینه گیم و کنسول چقذ زیاده...همچنین محبوبیت!
ههههه
تنها برتری سونی فن های متعصبشه....
عزیزم آینده کنسول مال ماکروسافته.....تو باید اروپا رو نگا کنی ..نه کشور هایی مثل چین و ژاپن....این کنسول تویه انگلیس یک میلیون فروش داشته طی مدت کوتاه
همونطور که زمان ثابت کرد سونی 3 در مقابل ایکس 360 چقدر ضعیف تر بود
هم تویه گرافیک هم تویه دسته بازی هم تویه طول عمر و مواردی دیگر... حالا چند تا بازی انحصاری داره یا نداره به سلیقه افراد وابسته اس ..شما فورزا و رایز و تایتان فال بازی کن معنی انحصاری رو بفهم

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
ههههه
عزیزم آینده کنسول مال ماکروسافته.....تو باید اروپا رو نگا کنی ..نه کشور هایی مثل چین و ژاپن....این کنسول تویه انگلیس یک میلیون فروش داشته طی مدت کوتاه
هم تویه گرافیک هم تویه دسته بازی هم تویه طول عمر و مواردی دیگر... حالا چند تا بازی انحصاری داره یا نداره به سلیقه افراد وابسته اس ..شما فورزا و رایز و تایتان فال بازی کن معنی انحصاری رو بفهم

فعلا که فروش کنسول چیز دیگه ایی میگه ;)

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
امیدوارم به سرنوشت نوکیا دچار نشه چون منم با نظر دوستان موافقم سونی توtvو گوشی یا لبتاب با کیفیت عمل می‌کنه و حیف که این قسمترو از دست بده اما متاسفانه هرروز یه خبر میاد که سونی فلان قسمتو فروخت یا واگذار کرد مشخص که بدجوری مشکله نقدینگی دارن از همه طرف داره تلاش می‌کنه که تو قسمت گمینگ رقابت کنه از اون طرف هم رقیبی مثل ماکروسافت هیچ مشکله مالی نداره که هیچ قیمت کنسولش و هم تا مرز ۲۹۹ دلار اورده امیدوارم سونی تو گردونهٔ رقابت بتونه باقی‌ بمونه
واقعا باور نکردنیه که دو تا از غول های موبایل که کل بازار رو تا چند وقت پیش تو دستشون داشتن یعنی نوکیا و سونی اریکسون رویه ی زوال رو طی کردند و (سونی هم از قرار معلوم آخر کارشه!) خیلی سریع میدون رو به برند های دیگه دادن! حالا شاید یه عده بگن که نوکیا نه تنها نمرده بلکه با یه اسم جدید (مایکروسافت) و با قدرت مالی جدید داره ادامه میده! ولی این برای من قابل درک نیست چون مایکرو سافت خیلی راحت می تونست اسم نوکیا رو برای محصولات موبایلی خودش نگه داره! همون جور که اسم xbox رو روی کنسول خودش گذاشت و surface رو روی تب لتش!ولی این کار رو نکرد و اسم گوشی های لومیا رو به مایکرو سافت تغییر داد! که نشون دهنده ی مرگ نوکیا بود! (حد اقل برای من!) امیدوارم سونی حداقل تو موبایل زنده بمونه چون خودم هم یه زمانی گوشیم سونی بود و ازش راضی بودم!

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
فعلا که فروش کنسول چیز دیگه ایی میگه ;)
خوشحالم که افراد کمتری لیاقت داشتن ایکس وان رو دارن ....
همیشه فروش بیشتر به معنی کفیت بیشتر نیست
پراید پر فروش ترین ماشین کشوره ...عایا با کیفیت ترین هم هست؟؟؟
سامسونگ پرفروش ترین برند موبایله ..عایا با کیفیت ترینه؟؟؟
منو دوستم کل موبایل داشتیم ...اون اس 4 خرید پارشال چون گفت پر فروش ترین گوشی سال شده..من ال جی 2 خریدم ..چون اکثر سایت های معتبر اونو بهترین 2013 دونسته بودن...حالا دوستم تویه این 1 سال یک بازی اچ دی نکرده 24 ساعته باطریش خالی با یه لاین دمای گوشی 50 درجه.....مال من که خیلی هم کم فروش بود ....یک بار شکر خدا هنگ نکرده تویه 1 سال40 ساعت میانگین باطری نگه میداره و حداکثر دماش تویه بازی فیفا 15 در حالت نور حداکثر39.8 درجه بوده

فک کنم داستان فروش بیشتر رو هم گرفتید

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
ههههه
!...!

- - -ویرایش - - -

منو دوستم کل موبایل داشتیم ...اون اس 4 خرید پارشال چون گفت پر فروش ترین گوشی سال شده..من ال جی 2 خریدم ..چون اکثر سایت های معتبر اونو بهترین 2013 دونسته بودن...حالا دوستم تویه این 1 سال یک بازی اچ دی نکرده 24 ساعته باطریش خالی با یه لاین دمای گوشی 50 درجه.....مال من که خیلی هم کم فروش بود ....یک بار شکر خدا هنگ نکرده تویه 1 سال40 ساعت میانگین باطری نگه میداره و حداکثر دماش تویه بازی فیفا 15 در حالت نور حداکثر39.8 درجه بوده

آدم بعضی مواقع یه کامنت هایی میبینه که شاخ در میاره ! استاد اولا که اروپا همیشه در اختیار برند PS بوده و الان هم با اختلاف هست که هیچ در امزیکا هم PS4 تا الان بیشتر فروخته ! مثال پراید و بنز (با اون اختلاف قیمتی وحشتناک هم) نباید مثال زد اگر زده میشه برعکسش درست تره چون PS4 ارزون تر از XONE شده فقط فرقش اینه که بنزه بازم بیشتر میفروشه . شما به نظرم بیخیال تاپیک بشو و با این حجم اطلاعاتی بالایی که دارید همون رایز بازی کنید تا معنی واقعی انحصاری رو بفهمید بقیه هم بذار با پرایدشون و اون چند تا انحصاری داغونشون خوش باشن حرص نخور !

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
!...!

- - -ویرایش - - -

آدم بعضی مواقع یه کامنت هایی میبینه که شاخ در میاره ! استاد اولا که اروپا همیشه در اختیار برند PS بوده و الان هم با اختلاف هست که هیچ در امزیکا هم PS4 تا الان بیشتر فروخته ! مثال پراید و بنز (با اون اختلاف قیمتی وحشتناک هم) نباید مثال زد اگر زده میشه برعکسش درست تره چون PS4 ارزون تر از XONE شده فقط فرقش اینه که بنزه بازم بیشتر میفروشه . شما به نظرم بیخیال تاپیک بشو و با این حجم اطلاعاتی بالایی که دارید همون رایز بازی کنید تا معنی واقعی انحصاری رو بفهمید بقیه هم بذار با پرایدشون و اون چند تا انحصاری داغونشون خوش باشن حرص نخور !
فروش بیشتر به معنی کیفیت بیشتر نیست.......فک کنم قبلا این مورد رو توضیح دادم پرفسور...برو یوتیوب چند تا مقایسه کسفیت ببین ....چند تا بنچمارک مقایسه ای ببین .....استاد پرفسور ....منبع اطلاعات ...

Killua Zoldyck

卍解・天鎖斬月
Gold User
Aug 30, 2014
169
نام
امیر
فروش بیشتر به معنی کیفیت بیشتر نیست.......فک کنم قبلا این مورد رو توضیح دادم پرفسور...برو یوتیوب چند تا مقایسه کسفیت ببین ....چند تا بنچمارک مقایسه ای ببین .....استاد پرفسور ....منبع اطلاعات ...

از نظر بصري و رزولوشن معمولا بازي ها مولتي پلتفرم در ps4 بهتر عمل كردن
از نظر انحصاري سوني آي پي هاي دهن پركن تري داره (منظورم كلي هست نه انحصاري هاي سال گذشته)
از نظر قيمت تا همين چند ماه پيش 100 دلار ارزون تر بود كه فيل اسپنسر اومد و قيمتارو كم كرد كه الانم هم قيمتن
تنها برتري ايكس باكس نسبت به پلي استيشن XLive هست كه عملكرد بهتري داره ولي psn هم تا حد زيادي جوابگوي نياز ها هست
فك كنم از نظر كيفيت بدنه و محكمي ايكس باكس يه ذره بهتره كه اگه شما ميخواي با كنسولت هفت سنگ بازي كني بهتره كه ايكس باكس بگيري;)

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
چشم چشم =))

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
از نظر بصري و رزولوشن معمولا بازي ها مولتي پلتفرم در ps4 بهتر عمل كردن
از نظر انحصاري سوني آي پي هاي دهن پركن تري داره (منظورم كلي هست نه انحصاري هاي سال گذشته)
از نظر قيمت تا همين چند ماه پيش 100 دلار ارزون تر بود كه فيل اسپنسر اومد و قيمتارو كم كرد كه الانم هم قيمتن
تنها برتري ايكس باكس نسبت به پلي استيشن XLive هست كه عملكرد بهتري داره ولي psn هم تا حد زيادي جوابگوي نياز ها هست
فك كنم از نظر كيفيت بدنه و محكمي ايكس باكس يه ذره بهتره كه اگه شما ميخواي با كنسولت هفت سنگ بازي كني بهتره كه ايكس باكس بگيري;)
البته این نظراته گوهر بار شماست و بدرد شما میخوره توصیه می‌کنم با مجلهign مصاحبه کنید چون نظراته گوهر باری دارید
نکته بعدی هم اینکه اگه کنسلو به قیمت ۵۰ دلار هم بخواد ماکرو بفروشه مهم نیست چون منبع مالی ماکرو زیاد داره و نیازی به فروش خونه زندگیو فرش زیر پاش نداره
از طرفی‌ هم اوج ابتکارشون(سونی) هم این باشه که یه کارت گرافیک با قدرت بیشتر تو قوطی بزارن که باز هم نتونه تو عمل تفاوتی‌ با ایکس‌باکس ایجاد کنه
ماکرو سعی‌ می‌کنه با ابتکارش و سفارش سازیش مبارزه کنه اگه می‌خواست می‌تونست بهترین gpu cpu استفاده کنه با اینکه هیچ نیاز مالی‌ نداره و خودفروشی هم نمی‌کنه اما فرق کشور‌ها اینجا مشخص می‌شه که با کمترین امکانات بهترین بازده رو میگیره نه اینکه حاضر و آماده کارت گرافیک بگیر بندازه تو کنسولش تا یه عمر هم فن ها پزشو بدنو سرشون گرم باشه در حالی‌ که بی‌ استفاده هست
نسل پیش مثل اینکه بلوریps3 یادتون رفته که ۴ ۵ سال بی‌ استفاده بود تا پایان نسل هم با سختافزار بهتر کار خواستی‌ نتونست انجام بده
متسفانه هرنسل سونی با گذاشتن یه قطعه تو کنسولش به فن هاش امید میده که تا آخر نسل هم اون بی‌ استفاده میمونه
بالاخره دیر یا زود داره سوخت و سوز نداره روزی که چوبه حراج به همین قسمت گمینگ زده باشه دونه دونه به نوبت....

آخرین ویرایش:

Killua Zoldyck

卍解・天鎖斬月
Gold User
Aug 30, 2014
169
نام
امیر
البته این نظراته گوهر بار شماست و بدرد شما میخوره توصیه می‌کنم با مجلهign مصاحبه کنید چون نظراته گوهر باری دارید
نکته بعدی هم اینکه اگه کنسلو به قیمت ۵۰ دلار هم بخواد ماکرو بفروشه مهم نیست چون منبع مالی ماکرو زیاد داره و نیازی به فروش خونه زندگیو فرش زیر پاش نداره که اوج ابتکارشون(سونی) هم این باشه که یه کارت گرافیک با قدرت بیشتر تو قوطی بزارن که باز هم نتونه تو عمل تفاوتی‌ با ایکس‌باکس ایجاد کنه
ماکرو سعی‌ می‌کنه با ابتکارشو سفارش سازیش مبارزه کنه اگه می‌خواست می‌تونست بهترین gpu cpu استفاده کنه اما فرق کشور‌ها اینجا مشخص می‌شه که با کمترین امکانات بهترین بازده رو میگیره نه اینکه حاضر و آماده کارت گرافیک بگیر بندازه تو کنسولش تا یه عمر هم فن ها پزشو بدنو سرشون گرم باشه در حالی‌ که بی‌ استفاده هست
نسل پیش مثل اینکه بلوریps3 یادتون رفته که ۴ ۵ سال بی‌ استفاده بود تا پایان نسل هم با سختافزار بهتر کار خواستی‌ نتونست انجام بده

اولن در طرز صحبتتون تجديد نظر كنيد
دومن فعلا از نظر بصري ps4 بهتر بوده به جز موارد استثنا حالا من كاري ندارم DX12 ميخواد قدرتشو بيشتر كنه و فلان
تفاوتي ايجاد نكنه؟
من با خواستن و نخواستن مايكرو كاري ندارم فعلن چيزي كه عيانه اينه كه ps4 از نظر بصري بهتر عمل كرده با آينده كاري ندارم
درمورد بلوري هم راهنماييت ميكنم سمته MGS4

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
اولن در طرز صحبتتون تجديد نظر كنيد
دومن فعلا از نظر بصري ps4 بهتر بوده به جز موارد استثنا حالا من كاري ندارم DX12 ميخواد قدرتشو بيشتر كنه و فلان
تفاوتي ايجاد نكنه؟
من با خواستن و نخواستن مايكرو كاري ندارم فعلن چيزي كه عيانه اينه كه ps4 از نظر بصري بهتر عمل كرده با آينده كاري ندارم
درمورد بلوري هم راهنماييت ميكنم سمته MGS4
اولا عزیزم اسم تاپیکو شما بخون مقایسه بین ۲تا کنسول نیست که شما امدی اینجا مقایسه کردی و من پاسخ شما رو به ((اجبار)) دادم یه تاپیک دیگه هست که ۲تا کنسول مقایسه شده میتونید اونجا به ادامه بحثتون برسید
نکته دوم هم اینکه از دید بصریه شماست که فکر می‌کنید بهتره تا اونجا که من تو نت سرچ زدم و فیلم‌های یوتیوب دیدم تفاوتی‌ وجود نداشته تو برخی‌ مورد هم ایکس‌باکس تکسچر‌های بهتری داشته بغیر از ۲ ۳ تا بازی که psرزولیشن بهتری داشته و در طرف مقابل هم ایکس‌باکس تو بازی‌های مشابه کیفیت بهتری داشته
در کّل شما سعی‌ کن همیشه نظراته خودتو برای خودت نگه داری و سعی‌ نکنی‌ به دیگران القا کنید و به نظراته دیگران هم احترام بذاری و همیشه هم به عنوانه تاپیک توجه کنید که بحثتون تداخل ایجاد نکنه و مربوط به عنوانه تاپیک باشه

Killua Zoldyck

卍解・天鎖斬月
Gold User
Aug 30, 2014
169
نام
امیر
اولا عزیزم اسم تاپیکو شما بخون مقایسه بین ۲تا کنسول نیست که شما امدی اینجا مقایسه کردی و من پاسخ شما رو به ((اجبار)) دادم یه تاپیک دیگه هست که ۲تا کنسول مقایسه شده میتونید اونجا به ادامه بحثتون برسید
نکته دوم هم اینکه از دید بصریه شماست که فکر می‌کنید بهتره تا اونجا که من تو نت سرچ زدم و فیلم‌های یوتیوب دیدم تفاوتی‌ وجود نداشته تو برخی‌ مورد هم ایکس‌باکس تکسچر‌های بهتری داشته بغیر از ۲ ۳ تا بازی که psرزولیشن بهتری داشته و در طرف مقابل هم ایکس‌باکس تو بازی‌های مشابه کیفیت بهتری داشته
در کّل شما سعی‌ کن همیشه نظراته خودتو برای خودت نگه داری و سعی‌ نکنی‌ به دیگران القا کنید و به نظراته دیگران هم احترام بذاری و همیشه هم به عنوانه تاپیک توجه کنید که بحثتون تداخل ایجاد نکنه و مربوط به عنوانه تاپیک باشه

عزيز بنده اصلن نظر نميدم ولي يكي از دوستان عزيز تو پست هاي قبلي زيادي PS رو كوبوندو توهين كرد كه مجبور شدم جواب بدم
چن تا مثال بزنم واست كه از نظر بصري ps بهتر عمل كرده؟ كيفيت بافت هات در اكثريت موارد يكسان بودن ولي رزولوشن و فريم ريت چي؟
بنده هيچ گونه نظري رو به شما القا نكردم دوست عزيز فقط به يكي از كاربر ها جواب دادم كه شما خودتونو قاطي كردين
اگه اهل بحث منطقي هستي بيا تو پروفايل بحث كنيم
پ.ن : با مشاده پست هاي شما در تاپيك هاي ديگر فهميدم كه بحث با شما فايده نداره ، ببخشيد وقت گران بهاتونو گرفتيمو اعصابتونو خراب كرديم=;

آخرین ویرایش:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA

از کی تا حالا لیاقت داشتن یا نداشتن کنسول رو شما تعیین میکنی؟ داری میگی سونی جلو ماکروسافت نمیتونه دووم بیاره منم میگم فعلا فروشش بیشتر بوده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر