سونی بیشتر بر Remote Play با ویتا تمرکز کرده تا کنترلر دوم چون افراد چهار چشم ندارند

Letho

کاربر سایت
May 5, 2012
257
Sony اعلام کرد که بیشتر بر قابلیت Remote Play بین PlayStation 4 و PlayStation Vita تمرکز کرده تا استفاده از این کنسول دستی به عنوان کنترلر دوم، چون "افراد چهار چشم ندارند"!

ps-vita-082113.png

در گفتگویی با CVG در جریان گیمزکام، Shuhei Yoshida رییس استدیوهای سونی اعلام کرد که قبلا امکان بازی با دو صفحه نمایشی در عنوان LittleBigPlanet را امتحان کرده اند، که علی رغم هیجان انگیز بودن "باید به افراد گفته شود که چه زمانی کنترلر و چه زمانی صفحه تلوزیون را نگاه کنند." او ادامه داد که " اما افراد چهار چشم ندارند، به همین خاطر ما بیشتر روی Remote Play تمرکز کردیم. من دوست دارم که عناوین کنسول را روی تخت با ویتا بازی کنم."

تقریبا تمامی عناوین PS4 روی ویتا قابلیت Remote Play دارند و این قابلیت در جریان کنفرانس مطبوعاتی سونی در gamescom زمانی که مدیرعامل یوبی سافت نحوه کار کرد آن با Assassin’s Creed 4: Black Flag را نشان داد به نمایش درآمد.
PS4 نوامبر عرضه میشود.

منبع

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
کاش سونی بیشتر روی بازی برای ویتا تمرکز میکرد تا این مسخره بازیها..!!!بابا اصلا شاید من حال نکنم با ps4 بازی کنم یا با ویتا روی ps4 کاری انجام بدم..!!نباید این کنسول 2 تا بازی درست درمونن داشته باشه تا من بفهم چرا این کنسول رو خریدم..؟؟؟این کارا چیه آخه..؟فردا تاپیک میاد "شما میتوانید با کنسول ps vita از psn برای ps4 خرید انجام دهید"آیا واقعا لیاقت این کنسول با این همه امکانات این باید باشه..؟؟واقعا سونی از ps3 ضعیف تر روی ویتا عملکرد داشت..!!!واقعا رو اعصابه کارهای سونی..!!

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
خاک بر سر سونی با این سیاستش روی ویتا
کنسولی که ساخته حتی میاموتو تحسینش کرد و گفت نینتندو اگر همچین چیزی میساخت چه ها که نمیکرد
واقعا ادم 200 دلار بده بشینه توش بازی ps4 بازی کنه!
یوشیدا مث اینکه خودشو تو اینه نگاه نکرده که به ملت میگه چهار چشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر