سونی بر روی PlayStation برای سود بیشتر تمرکز میکند

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
hiq8zq9y5m8pin3vptxb.jpg

درود

کمپانی سونی بسیار بیشتر بر روی PlayStation و سنسورهای دوربین تمرکز میکند تا سودش را در سه سال آینده 25 برابر کند. براساس گزارش Reuters رئیس سونی آقای Kaz Hirai گفته است که از بازار گوشی های هوشمند بر خواهد گشت جایی که نمیتواند با سامسونگ، اپل و شرکت های ارزان چینی رقابت کند. وی افزود شاید سونی در زمانی در اینده هم از بازار بزرگ تلویزیون ها که زمانی بسیار موفق بود کنار رود و " در حال چیدن استراتژی خروج" هستند.

در عوض سونی بیشتر روی PlayStation و سنسورهای دوربین تمرکز می کند که برای سال 2017/18 سودی معادل 4.2 میلیارد دلار را بدست خواهند آورد.

حدود یک سال پیش بود که سونی اعلام کرد که برند VAIO را به Japan Industrial Partners Inc. (JIP)i خواهد فروخت .

در همین حال برند PlayStation سونی بنظر میاید که بخوبی عمل میکند. ماه گذشته سونی اعلام کرد که 18.5 میلیون PlayStation4 فروخته است و 10.9 میلیون مشترک PlayStation Plus را داشته اند.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
حیف از تی وی های سونی که قربانی اشغال فروشی برندهای دیگه میشه.
ولی خوبه که بیشتر سمته گیم میان :bighug:

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
از یه طرف خبر خوبیه که سمت گیم میان و سرمایه گذاری بیشتری میکنن ولی واقعا حیف که سونی تو خیلی از بخش ها به خصوص تلویزیون که کیفیت خیلی بیشتری از بقیه رقبا داره ولی ضررده هست
البته خیلی بعیده سونی بخض TV رو کنار بزاره احتمالا مدل هاشو محدود تر میکنه

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
از یه طرف خبر خوبیه که سمت گیم میان و سرمایه گذاری بیشتری میکنن ولی واقعا حیف که سونی تو خیلی از بخش ها به خصوص تلویزیون که کیفیت خیلی بیشتری از بقیه رقبا داره ولی ضررده هست
البته خیلی بعیده سونی بخض TV رو کنار بزاره احتمالا مدل هاشو محدود تر میکنه
تا زمانی که بنجل فروشی و برند فروشی تو بازار رواج داره همینه وضعیت. کسی به کیفیت کار اهمیت نمیده. یا رنگ و روش قشنگ باشه، یا لوگوی اسم و رسم دار داشته باشه :D

Arachi

کاربر سایت
Jan 5, 2012
498
نام
سید مهدی
حیفه واقعا که این کمپانی روز به روز داره زمینه فعالیتش محدود تر میشه، رقابت موبایل دست شرکتهای چنی ، سامسونگ و اپل افتاده و حتی لومیا های مایکروسافت هم به لطف پول مایکروسافت جا پاشون محکمه .

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
در زمینه تلویزیون افتضاح عمل کردند,یهTVمخصوص Ps3ساخته بودند که افتضاحی در بین تمامی تلویزیون ها بود
منتقد ها میگفتند وقتی تلویزیون سونی خریدید 2تلویزیون بخرید چون در عرض چند ماه خراب میشه
تمام صحبتهام در مورد این Tvهست و در مورد بقیه تلویزیون ها هم حتما خوب عمل نکردند که به این روز افتادند
[h=3]PlayStation 3D TV[/h]

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
کی میگه تلویزیون های سونی خیلی خوب بودند
سونی فقط وفقط توی تلویزیون های high end حرفی برای گفتن داشت و الا توی بقیه ی زمینه ها شرکت های دیگه بهترین بودند
فکر کنم 2012 یا 2013 بود که شارپ اول و ساسونگ دوم شد 2013 اگر اشتباه نکنم پاناسونیک یا سامسونگ بود 2014 هم که بازم سامسونگ و الجی بودند بعد اینها سونی با مدل x9004 بود
خود من وقتی x8500 رو دیدم کف کردم ولی دو برابر قیمت هم رده خودش از سامسونگ رو باید میدادی تا اونو میخریدی خب معلومه شرکت ورشکسته میشه
چیزی که سونی توی تلیویزیون هاش و محصولاتش خیلی کم رعایت میکرد بهای تمام شده محصول هست که جنسش رو گرون میکنه
کلا برند سونی رو اکثرا به با کیفیتی میشناسن اما این چند سال اخیر بر عکس این به مردم ثابت شده والا جنس های قبلش مرگ نداشت

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
کیفیت tv ها که خوبه.ولی ملت دنبال جنس بنجل کره ای هستند:d

دیگه فقط جنس کره ای بنجل نبود که اینم به این دسته پیوست !!! موندم کی اینارو انداخته تو دهن مردم !

الان کیفیت تلویزیون های ال جی و سامسونگ پایین و بنجل ؟!

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دیگه فقط جنس کره ای بنجل نبود که اینم به این دسته پیوست !!! موندم کی اینارو انداخته تو دهن مردم !

الان کیفیت تلویزیون های ال جی و سامسونگ پایین و بنجل ؟!
اره داداش مشکلیه؟از نظر من کیفیت tv های کره ای پایین تره

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
بکشید بیرون از ما.من نظرمو گفتم.فن tv هم کمکم داره پیدا میشه اینجا!!!:|
کیفیت tv ها که خوبه.ولی ملت دنبال جنس بنجل کره ای هستند:d
:))=))
اگه محصولات کره ای بنجل باشن پس محصولات چینی چین؟؟؟؟؟l-)
فوق بنجل!
البته کارخونه اکثر شرکتای بزرگ تو چینه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر