سونی برنامه State of Play را معرفی کرد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
40475054093_f7287a3906_o.jpg

سونی از برنامه State of Play رونمایی کرد به مانند برنامه های Inside XBOX و Nintendo Direct به صورت لایو استریم از برنامه های آتیش در این برنامه رونمایی خواهد کرد اولین قسمت از این برنامه سه شنبه ساعت 1:30 بامداد پخش خواهد شد

State of Play will give you updates and announcements from the world of PlayStation. Our first episode will showcase upcoming PS4 and PS VR software, including new trailers, new game announcements and new gameplay footage.

State of Play: PlayStation’s new video showcase debuts Monday

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بنده اصلا هایپ نیستم :D یعنی با اینکه سونی وضعیت یه تن بازی AAA خیلی خفن انحصاری رو نامعلوم گذاشته (برای ما اقلا) ولی بنظرم این برنامه خیلی کوچیک باشه...
مقداری بازی indie نشون میدن، تهش شاید (شاید، شاید!!) یک دونه از این بازیای بزرگ رو قطره چکونی اطلاعات بدن...
با وجود اینکه امسال E3 ندارن ولی بازم بنظرم هایپ نشیم :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,543
سونی وقتی همچین برنامه ای میزاره ، میخواد جوی که بوجود اومده رو تغییر بده ، شاون میگه برای E3 نمیتونستیم بیایم همون بازیهای قبل رو نمایش بدیم ، و اینکه نمیتونن تاریخ ریلیز بعضی عناوین رو طی یک توییت اعلام کنن ، پس باید یک برنامه ای میزاشتن که همه ی حواسها بهش منعطف بشه ، جیم و شاون ترکیب خوبی هستن و این کارشون نشون میده نمیخوان گود رو خالی بزارن ، قبول دارم ملت خسته شدن و به سطوح اومدن از بی خبری ! ، نصف توییتهای ملت به پرسیدن تاریخ ریلیز گذشت این مدت ، اگر تاریخ ریلیز 2 بازی (3 تا هم شد عیب نداره !) بین DS ، GOT و TLOU رو برای امسال اعلام کنن ، نیومده E3 رو همین 3شنبه بردن !! ، اگر هم اعلام نکنن با اسم State of Play مغایرت پیدا میکنه . خلاصه یه خبرایی در راهه و اینکه یهویی به فکر افتادن که همچین برنامه ای نیازه تا وضعیت بازیها رو معلوم کنن ، بخاطر وقتیه که دارن از دست میدن ، سونی دوس داره برای تاریخ ریلیز هم کنفرانس بزاره ! ، همیشه باید یک سالنی باشه تا محتویات حتی اندک رو به نمایش بزاره ، برا همین با دایرکت میونه خوبی نداره ، ولی خب داره میبینه که نینتندو دایرکت (نه به اندازه کنفرانس) ولی توی کانون توجهات قرار گرفت و نتیجشم گرفت بدون صرف هزینه هنگفت !

تاپیکشو میزنم .

• Like
Reactions: Big boss_returns

Dr. Salvador

کاربر سایت
Mar 22, 2019
238
هیچ خبری نمیشه خیالتون راحت اگرم دقت کنید برنامه دقیقا شب ریلیز MLB 19 هستش که احتمالا کلا درباره اونه و شاید یه تریلر از مثلا Days Gone یا Concrete Genie چیزی بدن

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
سونی وقتی همچین برنامه ای میزاره ، میخواد جوی که بوجود اومده رو تغییر بده ، شاون میگه برای E3 نمیتونستیم بیایم همون بازیهای قبل رو نمایش بدیم ، و اینکه نمیتونن تاریخ ریلیز بعضی عناوین رو طی یک توییت اعلام کنن ، پس باید یک برنامه ای میزاشتن که همه ی حواسها بهش منعطف بشه ، جیم و شاون ترکیب خوبی هستن و این کارشون نشون میده نمیخوان گود رو خالی بزارن ، قبول دارم ملت خسته شدن و به سطوح اومدن از بی خبری ! ، نصف توییتهای ملت به پرسیدن تاریخ ریلیز گذشت این مدت ، اگر تاریخ ریلیز 2 بازی (3 تا هم شد عیب نداره !) بین DS ، GOT و TLOU رو برای امسال اعلام کنن ، نیومده E3 رو همین 3شنبه بردن !! ، اگر هم اعلام نکنن با اسم State of Play مغایرت پیدا میکنه . خلاصه یه خبرایی در راهه و اینکه یهویی به فکر افتادن که همچین برنامه ای نیازه تا وضعیت بازیها رو معلوم کنن ، بخاطر وقتیه که دارن از دست میدن ، سونی دوس داره برای تاریخ ریلیز هم کنفرانس بزاره ! ، همیشه باید یک سالنی باشه تا محتویات حتی اندک رو به نمایش بزاره ، برا همین با دایرکت میونه خوبی نداره ، ولی خب داره میبینه که نینتندو دایرکت (نه به اندازه کنفرانس) ولی توی کانون توجهات قرار گرفت و نتیجشم گرفت بدون صرف هزینه هنگفت !

تاپیکشو میزنم .
تاپیکش من زدم:D
state of paly

آخرین ویرایش:

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
این تاپیک بدرد خودت میخوره ژوبین :D تاپیک اسمش State of Playه . توی تیتر هم مشکل داری . و دارم کارهاشو میکنم . اشکال نداره تاپیک بزنید ، ولی برای زدنش عجله نکنید .
:|:|:|:| خب اسمش چی باشه؟ متنش خب هنوز چیزی ندادن:| حالا من زدم که دیگه نباید بزنی درستش میکنم مگه میشه اینجوری بمونه...........:D
حالا خوبه تاپیکای خودتم همچین خوب نیستنا امیر:p

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,543
:|:|:|:| خب اسمش چی باشه؟ متنش خب هنوز چیزی ندادن:| حالا من زدم که دیگه نباید بزنی درستش میکنم مگه میشه اینجوری بمونه...........:D
حالا خوبه تاپیکای خودتم همچین خوب نیستنا امیر:p
یه پیام بده به مدیر بخش ، بگو تیترو درست کنه ، Paly رو بکنه Play . توی متن هم درستش کن . لینکهای استریم رو بزار ، تاپیکتم یه فکرایی براش دارم خبرت میکنم .

• Love
Reactions: Big boss_returns

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
یه پیام بده به مدیر بخش ، بگو تیترو درست کنه ، Paly رو بکنه Play . توی متن هم درستش کن . لینکهای استریم رو بزار ، تاپیکتم یه فکرایی براش دارم خبرت میکنم .
اها اون ندیدم مرسی که گفتی والا من خیلی نویسنده خوبی نیستم ولی یه کاریش میکنم :D یه پ.خ بهت میدم بهم بگو :D لینک توییچم که همین توییچ ps دیگه؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر