سونی: برای نینتندو و Wii U آرزوی موفقیت می کنیم

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,063
نام
morteza
جک ترتون، مدیر عامل بخش آمریکای شرکت سونی، برای شرکت نینتندو و کنسول Wii U آرزوی موفقیت کرده است.

ترتون طی صحبت هایی در جدید ترین Official Playstation Blogcast، از شرکت نینتندو و کنسول جدیدش تعریف کرد:

" این فرصت مناسبی برای همه ی ما(شرکت ها) است. وقتی تمام توجهات دوباره به سمت این صنعت بر می گردد، برای تمام اعضای این صنعت مفید است. جا به جا کردن مرز های تکنولوژی خلاقیت زیادی می طلبد. فکر می کنم نینتندو توانست همه را با موفقیت Wii غافلگیر کند و همچنین این شرکت میراث بزرگی در این صنعت و استفاده از استودیو های First Party اش دارد. من فکر می کنم هر چیزی که توجهات را به سمت این صنعت برگرداند برای شرکت هایی مثل ما خوب است، پس برای نینتندو آرزوی موفقیت می کنم."

منبع

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,663
نام
نیما!
ولي فكر نكنم فن هاي سوني همچين آرزويي بكنند!!!:d

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,938
نام
وحيد
به این میگه روحیه ورزشکاری یه شرکت با کلاس >:d:d

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
989
نام
رضا
ميگم اين ترتون چقدر اعتماد به نفس داره تو e3 زمان معرفي the last of usداشت ذوق مرگ ميشد.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر فعال
May 29, 2009
9,852
نام
احسان
جایی که پریدن به CPU ـه Wii U موج میزنه سونی میاد تعریف میکنه بعد فن های نینتندو اینجا جد و آباد اینا رو فحش میدن !!! :D

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
ميگم اين ترتون چقدر اعتماد به نفس داره تو e3 زمان معرفي the last of usداشت ذوق مرگ ميشد.
با اون کفو خونی که ملت سر نمایش TLoU قاطی کردن مدونا هم بود خرکیف میشد !

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,262
نام
بهنام
این فرصت مناسبی برای همه ی ما(شرکت ها) است. وقتی تمام توجهات دوباره به سمت این صنعت بر می گردد، برای تمام اعضای این صنعت مفید است. جا به جا کردن مرز های تکنولوژی خلاقیت زیادی می طلبد. فکر می کنم نینتندو توانست همه را با موفقیت Wii غافلگیر کند و همچنین این شرکت میراث بزرگی در این صنعت و استفاده از استودیو های First Party اش دارد. من فکر می کنم هر چیزی که توجهات را به سمت این صنعت برگرداند برای شرکت هایی مثل ما خوب است، پس برای نینتندو آرزوی موفقیت می کنم.
بعد دوستان تو تاپیک بغلی دخیل بستن و شمع روشن کردن که سونی زودتر ورشکست بشه و از صفحه ی روزگار محو بشه.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,194
جک واقعا مرد بزرگی هست به این می گن رقابت سالم>:d<
بعدش بیاین ترول کنین

---------- نوشته در 10:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:36 PM ارسال شده بود ----------

جایی که پریدن به CPU ـه Wii U موج میزنه سونی میاد تعریف میکنه بعد فن های نینتندو اینجا جد و آباد اینا رو فحش میدن !!! :D
:|ما کی فحش دادیم اصلا ما فقط داریم می گیم ترول نکنید الکی حرف تو دهنمون نذار

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,241
نام
مرتضی
چقد تو این عکسه لاغر شده اخی!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟