سونی استودیوی Nixxes Software را خریداری کرد

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
استودیوی هلندی Nixxes Software که متخصص پورت بازی‌های رایانه‌ی شخصی چون Tomb Raider، Deus Ex، Hitman، Thief و Legacy of Kain است به جمع خانواده پلی‌استیشن پیوست.

منبع : PlayStation has acquired PC port developer Nixxes Software | VGC

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بروزرسانی:

جیم رایان در مصاحبه اخیر خود با مجله فامیتسو تایید کرد که شرکت سونی قصد دارد با همکاری این استودیو IP های بیشتری را در آینده برای رایانه‌های شخصی عرضه کنند.

منبع : Sony Confirms Nixxes Purchase Will Aid Future PC Ports

1625149096080.png

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
جمله آخر پست قبلی دقیقا جواب درستی واسه تمام حرفات هست ولی تو این دوتا بنچمارکی که گذاشتی دقیقا داری حرفای خودت رو نقض میکنی مثلا سیستمی که ارتقا داده نشه نمیتونه به رم 32 گیگ برسه یا i9 که میگفتی برای گیم لازم نیست! جزء لاینفک گرفتن چنین بنچمارکهایی هست، الان میاد میگه اینا نمیفهمن من خودم کشف کردم که i5 هم بزاری با 8 گیگ رم همین فریم رو میده :D
هرچی همش بزنی بدتر میشه :D
عجب
سیستمی که ارتقا داده نشه نمیتونه به رم 32 گیگ برسه
تا حالا اسم ماژول رم شنیدی. در مورد ظرفیت و باس رم چیزی شنیدی. اونروز ماکسیموس گذاشتی ما برد رو گفتیم عوض کنیم و بعد باس رم رو گفتیم بیاریم پایین چون بردی که مورد نظرمون بود، باس 4000 بدردش نمیخورد.
بعد در مورد cpu و i9 بازم گفتی. چرا جواب قبلی رو ندادی هنوز.

2021-05-23_13-45-51-jpg.207429

چجوری i5 داره از i9 بهتر فریم میده.چرا اینقدر تست cpu کم میزارن.؟ چرا تست cpu معمولا تو 1080 هست و گاها 720.

2021-07-03_13-10-05.jpg

جواب اینا رو یافتی، خودت متوجه میشی، عزیز. دوستتم که اومده یه بار یه بنچمارک گذاشته بوده که رایزن 7 از i9 قویتره. بعد تو همون رایزن 7 از amd ترید تریپر قویتر بود، داستانشو برا اون تعریف کردیم، خواستی ازش بپرس، متوجه میشی. جریان بنچ ها چیه.
.بعدم وقتی میگن رم 4000 یعنی باسش 4000 هست و وقتی تو اون باس کار میکنه که بورد ساپورت کنه. و به حجم رم کاری نداره. خوشگلم.یکسری بنچ cpu ببین متوجه مصرف میشی 4k rt 60 زن.
البته ممکنه کسایی که جای دما رو تو afterburner نمیدونن به سالش کار داشته باشن.
ادعا 4a هم گفت
of Metro Exodus Enhanced Edition will run at 4K/60 FPS. All versions will use ray traced lighting and global illumination, across both the base game and DLC expansions. Textures will be rendered at 4K, and loading times will be reduced.
رزولوشن نهایی چند بود.
چه خبر از چکر برد، شندم نتایجش از dlss خیلی بهتره که 4k 60 rt زن ازش استفاده میکنه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: XsmokeX and m.a.t

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
الان تو شرایط اقتصادی کشور ما کنسول راه بازی کردنه به قول شعار مندو This is the way!
یک زمانی من خودم شش ماهی یکبار کارت های اند عوض میکردم کیس کورسیر و سیستم نورپردازی آنچنانی و powerغیر از evga نمیبستم و ... الان دیگه اینا افسانه است با اون سیستم ها میشه خونه خرید الان. الان فقط و فقط اگر کسی قصد ورود داره باید بره سراغ کنسول چون پرداخت کردن 40 تا 50 میلیون تومن برای یک کارت گرافیک بعضا میان رده و یا حتی entry به نظر من کار اشتباهیه چه برسه پرداختن مبالغ g80 , g90 ها . چون به محض ارائه کارت جدید تر قیمتشون نصف و یا بعضا ربع میشه و همش ضرر و دردسر . اگر البته هدف فقط بازی است اگر که با سیستم ها کاری دیگری انجام میشود به جز بازی که هیچ بحث جداست. ولی الان با توجه به شرایط فقط خرید کنسول راه صحیحه هیچ کاری هم به فن بازی و کنسول باز و پی سی باز نداره هیچ کسی اندازه خود من پی سی گیمر نبود /~X(

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
الان تو شرایط اقتصادی کشور ما کنسول راه بازی کردنه به قول شعار مندو This is the way!
یک زمانی من خودم شش ماهی یکبار کارت های اند عوض میکردم کیس کورسیر و سیستم نورپردازی آنچنانی و powerغیر از evga نمیبستم و ... الان دیگه اینا افسانه است با اون سیستم ها میشه خونه خرید الان. الان فقط و فقط اگر کسی قصد ورود داره باید بره سراغ کنسول چون پرداخت کردن 40 تا 50 میلیون تومن برای یک کارت گرافیک بعضا میان رده و یا حتی entry به نظر من کار اشتباهیه چه برسه پرداختن مبالغ g80 , g90 ها . چون به محض ارائه کارت جدید تر قیمتشون نصف و یا بعضا ربع میشه و همش ضرر و دردسر . اگر البته هدف فقط بازی است اگر که با سیستم ها کاری دیگری انجام میشود به جز بازی که هیچ بحث جداست. ولی الان با توجه به شرایط فقط خرید کنسول راه صحیحه هیچ کاری هم به فن بازی و کنسول باز و پی سی باز نداره هیچ کسی اندازه خود من پی سی گیمر نبود /~X(
البته با قیمت بازیا همون کنسولم فایده ای نداره دیگه

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

• Like
Reactions: TeTration

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
البته با قیمت بازیا همون کنسولم فایده ای نداره دیگه

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
درود
حالا باز بازی هاتخفیف میخوره gamepass هست فیزیکی است میشه عوض کرد با دوستان فروخت اگر خیلی گرون خریدید و... حالا اکانت هکی میریزن خیلی ها و ... بهر حال روزگار میگذرهو

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
به حجم رم کاری نداره. خوشگلم.

حال عکس گذاشتن رو ندارم.
خوشگل خودتی :D

خداروشکر حال نداری و طومار نوشتی اگه حال داشتی چیکار میکردی :))

هرچی میخوای خودتو بزن به در و دیوار موضوع بحث هم عوض کن در مورد چیزای نامربوط هم بحث راه بنداز بازم تغییری نمیکنه و یه کارت گرافیک نمیتونه 14 سال کار کنه چه برسه به کیفیت خوب!

بازم برگشتیم به جای اول:
همین که یه نفر ادعا میکنه پی سی 6-7 سال قبلش نیاز به ارتقا نداره و تا آخر نسل (7سال بعد) جوابگو هست مشخصه چقدر منطق و اطلاعات داره
لطفا مارو از این حجم اطلاعات خودت بی نصیب کن :)

GTA San Andreas

کاربر سایت
Mar 22, 2017
248
نام
مهراد

هرچی میخوای خودتو بزن به در و دیوار موضوع بحث هم عوض کن در مورد چیزای نامربوط هم بحث راه بنداز بازم تغییری نمیکنه و یه کارت گرافیک نمیتونه 14 سال کار کنه چه برسه به کیفیت خوب!

بازم برگشتیم به جای اول:

صددرصد نمیتونه بعد ۱۴ سال کیفیت خوب داشته باشه، ولی من یه کامپیوتر تو انباری دارم که سال ۸۵, ۸۶ جمع کرده بودم، هنوزم با اینکه گرافیک ۲۵۶ مگ نیم‌سوز داره بازم کار میکنه:D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین

بازم برگشتیم به جای اول:

زدن به دیوار نیست موضوع اینه که اسم گلوگاه گرافیک و cpu رو نشنیدی
چون تو رزولوشن بالا گرافیک گلوگاه میشه و به cpu فشاری نمیاد. بحث به در و دیوار زدن هست ولی برا اینه که اینو بهت بگم. که آخرم نگرفتی .
دلیل اینکه cpu رو تو 720 تست کردن همینه، جیگر. چون تو 4k همونطور که بنچ سایبر رو دیدی، i3 10100 همون کاره i9 9900k رو میکنه تو 4k.
برا همین کسی که میخواد 60 فریم ببنده cpu بالایی نمیخواد. مگه بخواد بره رو رزولوشن پایین و فریم بالا بزنه.
4k rt 60 میخواستی دیگه.نیازت نمیشه i9
Which leads us to the big one - performance RT mode. This takes the compromises made in the vanilla performance mode but aims to add ray tracing back into the visual mix, doing so by nipping and tucking further at resolution with a 1080p minimum to 1440p maximum dynamic resolution window
نیازی به اطلاعات من نیست خود pc گیمرا میدونن گلوگاه cpu و gpu چیه و کی رخ میده.بر همون اساس سیستم میبندن.
کسی که 4k rt 60 میخواد gpu رو میزاره تو اولویت. خوشگلش.:D
اون 14 سال رو شما و دوستاتون در آوردید که میخواستید بازی 2021 رو، رو کارت 2006 براتون ران کنه. بالاترین عددی که کسی تو اون تاپیک گفت مال 2013 بود که ویدیوی اجرای اویل 8 رو هم گذاشته بود و الانم با fsr کارت قدیمی ای مثل 970 دو باره داره رو 1440 به لطف آپ اسکیل جواب میده.
و عمر 7 ساله کارتا به 10 سال هم ممکنه برسه. البتهقطعا به پای 4k rt 60 نمیرسه.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
اینو که ما تایید کرده بودیم، دوماه پیش. حداقل یه چیز جدید میگفت.
ولی به هر حال خوبه، چون دیزگان با وجود پورت تقریبا خوبش بی ایراد نبود و دراپ داشت و مصرف رممش هم بالا یود واقعا.
اینکه یه استودیو کاربلد بیاد، هم تایم پورت کم میشه و هم بهبود پرفورمنس و ... رو میبینیم.
یکم هم بره سمت dlss و سایر چیزا.

آخرین ویرایش:

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
تنها مورد نگرانی من اینه که از این به بعد صرفا پورت های ساده ازشون ببینیم. یکی از مواردی که nixxes رو من دوست داشتم این بود که با AMD یا NVIDIA تو پروژه هاشون همکاری داشت و همیشه از جدیدترین ویژگی هایی که این دو تا میدادن تو پورت هاشون به عنوان ویژگی های بیشتر و انتخابی استفاده می کردن. مثلا سر نسخه ریبوت tomb raider اومدن از تکنولوژی رندر موی AMD استفاده کردن که بعدا همون رو تغییرات دادن توش و تو نسل هشت هم ازش استفاده کردن. یا فکر کنم جزو معدود بازی هایی که از VXAO انویدیا استفاده کرد همون rise of the tomb raider بود. یا همین avengers هم DLSS داشت هم یه تکنولوزی فکر کنم برا شبیه سازی حرکات آب از اینتل داشت و سریع FSR هم اضافه کرد. امیدوارم سونی این اجازه رو بهشون بده که از تکنولوژی ها جدید و بعضا انحصاری PC تو پورت هاشون استفاده کنن.

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
کاملا مشخصه سونی بسیار رو کیفیت انحصاری هاش حساسیت به خرج میده و نمیخواد بخشی از تایم و توان استدیوهاش رو سر پورت پی سی حروم کنه…
به نظرم کاملا حرکت مناسبی بود شرایط بازی تغییر کرده و سونی هم تا جای ممکن داره باهاش مطابق میشه و ipهاش رو به قشر بزرگتری میشناسونه…راه رو هم برای ادامه های باکیفیت و بزرگتر و همچنین ایجاد ipهای جدید بیشتر از گذشته باز میکنه با این کار :D

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082

ما که از اول گفتیم مشخصه سونی این استدیو رو با هدف پورت بازیها روی PC خریده

ولی هنوزم یه عده نمیتونن قبول کنن بازی های انحصاری قراره به PC بیاد و اصرار دارن که بازی های سونی برای PC به همون چند نسخه محدود میشه و هدف سونی ارتقا تکنولوژی بازیها و کمک به استدیو های دیگه بوده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر