سورپرایز بزرگ Versus XIII:Famitsu یا The Last Guardian +پروژه بزرگ CapCom

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
Fami-Next-Issue-Long-Awaited.jpg

شماره بعدی مجله ژاپنی Famitsu اطلاعات زیادی را با خود به همراه دارد از جمله یک سورپرایز برای بازیی که مدت زیادی است انتظارش را می‌کشید.بالاخره سکوت درباره بازیي که مدت‌ طولانی است منتظرش هستید شکسته خواهد شد."آخرین اطلاعات منتشر خواهند شد". همچنین در شماره آینده در مورد بزرگترین پروژه CapCom و مصاحبه‌ای با Sony Computer Entertainment اطلاعاتی خواهید دید." با توجه به اعتبار مجله Famitsu می‌توان انتظار اطلاعات جدید و خبر‌های خوب باشیم. می‌توان گفت این بازی یک بازی RPG شاید باشد. البته می‌‌توان به دلیل وجود مصاحبه SCE باید انتظار داشت این عنوان که انتظار زیادی در موردش هست The Last Guardian که بیشترین انتظار طولانی را در این نسل داشته است. پیش بینی طرفدارن مخصوصا ژاپنی‌ها یکی از گزینه‌های Final Fantasy XIII Versus و The Last Guardian خواهد بود.

گفته می‌شود از Final Fantasy Versus XIII اطلاعاتی 2 هفته آینده منتشر خواهد شد تقریبا در تاریخ 21 ژانویه و 22 ژانویه این اطلاعات از شماره بعدی این مجله به بیرون درز کرده است. و باید از 16 ژانویه یعنی روز چهارشنبه منتظر پایان بخشیدن به شایعات باشید. البته می‌توان گفت تمرکز اصلی شرکت Square Enix’ بر روی Lightning Returns است و باید تا E3 بیشتر صبر کنیم.

b7epyt5zwr89mhf6ymf5.png

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
یه حسی بم میگه TLG نیست:(

مهدی اینقدر خبرهای خفن داری امروز میزنی تا شب هم نمیکشم که:|
دمت گرم:D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوباره فامیتسو شروع کرد به هایپ ! یادمه چندوقت پیش میخواست یه خبر بزرگ در مورد MGS بده ولی خبری نشد !

میدونم ضایع میشیم ولی خب امیدوارم خبرش در مورد Versus باشه ! بیان تاریخ انتشار بازی رو مشخص کنند ما رو از این انتظار طولانی نجات بدن :((

پروژه بزرگ کاپکام ؟ فوق فوقش یه DLC برای RE6 ـه

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
اين دو عنوان مذكور ديگه انقدر تاخير خوردن Famitsu كه هيچي بماند به كنار، خود سازنده هاشونم بگن به زودي اخبار جديد منتشر ميشه ديگه باور نميكنم.

دو عنواني هستن كه بيش از اندازه بهشون علاقه دارم اميدوارم كه بعد nسال حداقل يه عكس به جاي خود بازي ها نصيبمون بشه چون خودشون كه گويا ديگه دست نيافتني هستن باز عكساشون ميتونه تسكين دهنده باشه.

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
چه چیزی بشه هیچکدوم نباشه:-"
من ترجیح میدم versus باشه..بازیش فسیل شد...
به علاوه من یه جا خوندم تو ژانویه یه خبرایی از vs میشه...حالا...
waiting...

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بزرگترین پروژه CapCom

چیه یعنی؟ :-? :D

دوباره فامیتسو شروع کرد به هایپ ! یادمه چندوقت پیش میخواست یه خبر بزرگ در مورد MGS بده ولی خبری نشد !

اون "خبر بزرگ" یه سری اطلاعات در مورد اون متال گیر برای iOS بود! :| :D اگه یه نسبت بگیریم، متوجه میشیم "پروژه بزرگ کپکام" یه بازی جدید برای اندروید هست مثلا! :D

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
کوچکترین خبر از هر دو بازی TLG و Versus خوشحال کنندست. هر دو بازی تو سرکار گذاشتن گیمرها سرآمد این نسل هستند :d

در مورد کپکام هم پیشنهاد میکنم هایپ نشید، تو زدن ضد حال ید طولایی داره فوقش dead rising 3 هست :d

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
FF XIII VERSUS كه ميدونيم منتشر ميشه!نميخواد خبري بدن ازش:d
از TLG ي خبري حالا هرچي بدن فقط بدونيم كارش به كجا رسيد بالاخره

آخرین ویرایش:

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
یعنی اگر خبری از این دو بازی بشه اسمم رو عوض می کنم :D البته اطلاعات جدید مثلا:
خبر کنسل شدنشون:))

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
اقا به جان این بالایی ( :d ) و خودم اگه خبری از این دوتا بازی بود اسم خودم رو ویرایش میکنم به غضنفر علی :d

TLG أیگه این نسل نمیکشه و نیاد هم براش بهتره !! همون نسل بعد یا یه نمایش قدرتمند دوباره شروع بکنه بهتره ! Versus که کلا از اولش شایعه بود :d

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
FF XIII VERSUS كه ميدونيم منتشر ميشه!نميخواد خبري بدن ازش
از TLG ي خبري حالا هرچي بدن فقط بدونيم كارش به كجا رسيد بالاخره
اتفاقا نظر من برعكسه نيما. تو اين چندسال اخير چندين بار سوني اعلام كرده كه TLG در حال تكميل شدن هستش و احتمالا تو همين سال جاري عرضه ميشه و رو اين امرم پافشاري كرده و از اين نظر باز ميشه يه اميدي داشت اما Versus خيلي وقته كه تو تاريكي فرو رفته و هيچ خبري ازش نشده.
البته باز ميگم اين روال الان چند ساله كه داره تكرار ميشه و هر چند ماه يك بار يه مجله پيدا ميشه و يه چيزي در مورد اين دوتا بازي ميگه.

به هرحال اميدوارم كه امسال بتونيم شاهد هر دو بازي يا بهتره بگم هردو شاهكار باشيم.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
پروژه بزرگ کاپکام ؟ فوق فوقش یه DLC برای RE6 ـه

نه جان من من میخوام بدونم این میشه پروژه ی بزرگ؟ :d پروژه ی بزرگ Monster Hunter هست :d هر چند که کوچکترین علاقه ی به این بازی ندارم! ولی1% هم امدی نداشته باش که این پروژه ربطیبه رزیدنت اویل داشته باشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر