سوال در مورد Microsoft rewards

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
سلام.
این Microsoft rewards رو چجوری میشه استفاده کرد؟ به ریجن گیر میده،چند تا dns هم استفاده کردم بازم همونه
استفاده از این سرویس ماله امریکاست .
برای همین به ریجن گیر میده و کاری به dns و تحریم های امریکا نداره.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,507
اگه با vpn هم راه بندازی اخر برای تبدیل امتیازت به جایزه شماره موبایل آمریکا میخواد درسته؟
شماره یکی از همون کشورهایی که ریواردز دارن میخواد.شماره مجازی هم کار نمیکنه ولی من اینقدر دنبالش رفتم که آخر تونستم یه شماره مجازی مال خط ثابت لندن بخرم بعد شماره رو فوروارد کردم رو گوشی خودم و در عین ناباوری زنگ خورد و کد رو داد چون تو خودش هم زده که خط مجازی کار نمیکنه.البته اکانتم به علت استفاده از چیز پی ان بستن هر چی هم ساختم دیگه اونا رو هم بستن.

• Like
Reactions: Saeed PM

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
کلا داداش بیخیالش شو . من چند ماه گلدمو مجانی گرفتم ولی آخرش نمیدونم از روی تغییرات دائم آی پی یا هرچیزی اکانتمو ساسپند کردن ‌ حدود ده هزار تا پویین توشم مالیده شد . بنظرم یک گلد یک ساله بخرید الانم که دلار قیمتش پایین اومده و وقت خودتونو با سرچ و کوعست برای گرفتن پویینت حروم نکنید.

sajjad6988

کاربر سایت
Sep 13, 2011
45
نام
sajad
شماره یکی از همون کشورهایی که ریواردز دارن میخواد.شماره مجازی هم کار نمیکنه ولی من اینقدر دنبالش رفتم که آخر تونستم یه شماره مجازی مال خط ثابت لندن بخرم بعد شماره رو فوروارد کردم رو گوشی خودم و در عین ناباوری زنگ خورد و کد رو داد چون تو خودش هم زده که خط مجازی کار نمیکنه.البته اکانتم به علت استفاده از چیز پی ان بستن هر چی هم ساختم دیگه اونا رو هم بستن.
سلام. میشه بهم بگید شماره مجازی مال خط ثابت لندن را از کجا خریدید؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
سلام.
این Microsoft rewards رو چجوری میشه استفاده کرد؟ به ریجن گیر میده،چند تا dns هم استفاده کردم بازم همونه
شدیدا توصیه میکنم استفاده نکنی چون نقض قوانین ماکروسافته .فقط کانادا و امریکا و چند کشور دیگه اجازه استفاده از ریوارد دارن .من یک سری اکانتت معلق شد و وقتی باز کردم با ساپورت چت کردن و بمن گفت در صورت تخلف دیگه بخاطر این اخطار اکانت بطور کامل و همیشگی بسته میشه. من حدود ۱۶۰تا بازی دارم شماهارو نمیدونم .
و اینم بگم ماکروسافت بشدت سختگیره .چه تو قوانین چه تو استفاده از پارتی چت و حتی پیام .دوستایی داشتم که بن شدن .البته مدت دار .بین ۲تا ۱ماه
ادیت : الان نگاه کردم تو این تاپیک هم‌قبلا پست دادم چند تا بالاتر .حالا خودت میدونی

amin_witcher

کاربر سایت
Nov 27, 2016
40
من خودم یه ساله استفده می کنم.4-5 تاا اکانتمم ساسپند کرده.ولی تا الان خدود 40-50 دلار گیفت کارت کرفتم و چند بار هم گیفت خود ایکس باکس یه دلاری و سه دلاری برای گیم پس اولتیمیت. بهتره که اگه کسی رو خارج داری با موبایل اونا ریدیم کنی.ب فیک نمبر معمولا سسپند می کنه.مگه فیک نامبرت جدید باشه و کنتر زا 3-4 روز اون خط انلاین باشه. به نظرم مایکرو بیشتر روی شماره حساسه.من خودم با فیلتر شکن browsec کروم دو ماه سرچ کردم مشکلی نداشت.به نظرم تا ریدیم نکنی ساسپند نمی کنن.یگه ریسکش با خودت.سعی کن خیلی پوینت جمع نکنی که وقتت تلف شه.به همون 5 دلار رسید ریدیم کن که اگه بست هم دلت نسوزه.من بیشتر والمارت می گیرم که بعدش راحت می تونی تبدیل کنی به کیفت ایکس باکس یا گوگل و ... .

AghaMojtaba

عضو جدید
Feb 26, 2021
1
سلام دوستان وقت بخیر.
من اکانت ساختم که این سوالمو بپرسم، ممنون میشم راهنماییم کنید.

میخواستم یه اشتراک گلد یه ماهه بگیرم، دیدم شماره میخواد.
شماره ی مجازی دادم، نپذیرفت.
سرچ که کردم دیدم اینجا دوستان گفتن که شماره ی مجازی نمی پذیره.

حالا یه سوال، اگه بخوام جای اشتراک، یه گیفت کارد ریدیم کنم جاش، آیا باز هم شماره میخواد ؟
اگه بخواد که هیچی، منتفیه
اما اگر نخواد، منم ریدیم کنم، امکان داره اکانتم بن شه ؟

لابلای صحبتاتون به این موضوع اشاره داشتید، منم ترس برم داشت.
چون همه ی بازیامو تا الان دیجیتالی خریدم، اگه اکانتم بن شه به فنا میرم.
و همه ی امتیازای rewards رو هم با اتصال به سرور کشورای مختلف جمع می کنم هر روز.

نظرتون چیه ؟

rahman0158

کاربر سایت
Aug 30, 2010
129
عزیز من راه حلی بلدم که بدون نیاز به شماره تلفن هر سه ماه از جوایز مایکروسافت 3 ماهه گیم پس آلتیمیت و اعتبار پولی ایکس باکس میگیرم. فقط خواهشی که دارم این شیوه رو زیاد عمومی نکنید که یه موقع مایکروسافت این راه رو هم ببنده.

اول از همه برای امتیاز جمع کردن این رو بگم که حتما فقط و فقط از وی پی ان آمریکا و ترجیحا همیشه یک آی پی امتیاز جمع کنید و هیچوقت از مارکت های کشورهای دیگه جوایز مایکروسافت استفاده نکنید چون اکانتتون بن میشه. دوم هم روی یک سیستم و آی پی اکانت زیادی درست نکنید چون باز هم بن میشید ولی میتونید دو یا سه اکانت مختلف روی مرورگر های مختلف داشته باشید و یه خانواده تشکیل بدید با اکانتهاتون و هر ماه 5000 امتیاز هم برای اکانت اصلیتون بفرستید و با باقیمونده پول بگیرید و یه بازی توپ برای اکانت اصلیتون هدیه بخرید. من خودم جمعا با امتیازهای هدیه خانواده و اعتبارهای خود اپ جوایز ایکس ابکس ماهانه 18 هزار تا حداقل گیرم میاد که برای گیم پس 3 ماهه فقط 35 هزار تا نیاز دارم و ماباقی هم میره برای خرید بازی.

حالا شیوه گرفتن جوایز بدون نیاز به شماره تلفن استفاده از خود اپ جوایز مایکروسافت ایکس باکس هست که به راحتی میشه انجامش داد و هیچ مشکلی نداره. فقط مشکل اینجاست که ارور کشور رو میزنه و راه حل اینه که از فیلتر شکن استفاده کنی. برای فیلتر شکن هم نیاز هست روی کامپیوتر فیلتر شکن رو باز کنی و بعد برنامه Connectify رو نصب کنی و از طریق اون برنامه فیلتر شکن کامپیوتر رو با ایکس باکس به اشتراک بزارید و به راحتی مشکل کشور رو برطرف کنید. ترجیحا برای آی پی فیلتر شکن هم از همون آی پی ای استفاده کنید که باهاش روی سیستم امتیاز جمع میکنید که به مشکلی احتمالی نخورید. تویه خود اپ جوایز ایکس باکس هم امتیازهای خوبی هست که اکثرا فقط نیاز به دست آوردن Achievements هر بازی ای هست و یه هفتگی هم داره که باید هفته ای 3 بار اپ رو باز کنی و چند تا Achievement به دست بیاری که خیلی راحته و هرچه بیشتر بدون قطع شدن ادامه بدی تا 750 امتیاز در هفته هم میرسه.

برای امتیاز جمع کردن هم میتونی روی یه کامپیوتر هم امتیاز های دسکتاپ و هم امتیاز های موبایل رو جمع کنی و فقط به یه افزونه مروگر Mobile view switcher نیاز داری که برای همه مرورگر ها هم هست. برای اکانت های فرعی برای راحتی کار میتونی افزونه ای به اسم ABS نصب کنی که به صورت اتوماتیک جستجو ها رو برات انجام بده و به نظرم بهتره زمان رو هم براش Random تعریف کنی چون سیستم های مایکروسافت بر اساس جستجو های پشت سر هم تقلب رو تشخیص میدن و بن میشی. اگر اکانت های فرعیت بن شدن مشکلی نیست و میتونی بعدا اونها رو از خانواده حذف کنی ولی اگر اکانت اصلیت بن شد برای باز شدن باید هفت خان رستم رو با بخش پشتیبانی پست سر بزاری و ببینی شاید یکیش دلش برات سوخت و بازش کرد. سعی کن جستجوهای اکانت هات هم پشت سر هم اتفاق نیفتن و حتما برای هر کدوم از یه آی پی مختلف استفاده کن. ترجیحا همشون آی پی آمریکا. بعدا که اکانت های فرعیت هم امتیاز زیادی داشتن میتونی روی ایکس باکس نصبشون کنی و با اپ ایکس باکس باهاشون پول بگیری و برای اکانت اصلی خودت بازی هدیه بخری. ترخیجا اکانت فرعی زیاد نساز چون ممکنه کل اکانت هات بن بشن. من خودم 3 تا داشتم که یکیش بن شد و الان فقط با دوتا کارم رو راه میندازم.

درضمن اگر هنوز روی اکانت اصلیت گیم پس آلتیمیت 3 ماهه دفعه اول رو نخریدی یه 1 دلاری فعال کن و برو از بخش پشتیبانی فروش مایکروسافت از سایتش و از دوستان بخواه تا برات 3 ماهه 1 دلاری فعال کنن. ترجیحا آدرس ازت خواستن یه آدرس الکی تویه اکانتت بزار و بهشون بده که بهت گیر ندن.

امیدوارم راه حل هام به دردت بخورن و همونجور که برای کمک مالی بود برای شما دوستان هم کمکی باشه. ولی خواهشا شیوه رو تا جایی که میشه محرمانه بزارید که یه موقع مایکروسافت برای گرفتن جوایز از ایکس باکس هم شماره تلفن نزاره.
دوست عزیز به نظرم زیاد ریدیم جوایز از ایکس باکس انجام نده تایید پیامکی نمی خواد چون ماهیت یوزر تا حدی براش روی دستگاه مشخصه و تمام آیدی و سریال دستگاه خودش براش محرزه و خدایی نکرده دستگاهتو بن نکنه موفق باشید

rahman0158

کاربر سایت
Aug 30, 2010
129
سلام دوستان وقت بخیر.
من اکانت ساختم که این سوالمو بپرسم، ممنون میشم راهنماییم کنید.

میخواستم یه اشتراک گلد یه ماهه بگیرم، دیدم شماره میخواد.
شماره ی مجازی دادم، نپذیرفت.
سرچ که کردم دیدم اینجا دوستان گفتن که شماره ی مجازی نمی پذیره.

حالا یه سوال، اگه بخوام جای اشتراک، یه گیفت کارد ریدیم کنم جاش، آیا باز هم شماره میخواد ؟
اگه بخواد که هیچی، منتفیه
اما اگر نخواد، منم ریدیم کنم، امکان داره اکانتم بن شه ؟

لابلای صحبتاتون به این موضوع اشاره داشتید، منم ترس برم داشت.
چون همه ی بازیامو تا الان دیجیتالی خریدم، اگه اکانتم بن شه به فنا میرم.
و همه ی امتیازای rewards رو هم با اتصال به سرور کشورای مختلف جمع می کنم هر روز.

نظرتون چیه ؟
خطای اول و آخر رو انجام دادید و قوانین زیر پا گذاشتین ( همه ی امتیازای rewards رو هم با اتصال به سرور کشورای مختلف جمع می کنم هر روز) دیر یا زود احتمالا موقع ریدیم یکی از جوایز اکانتتون بن شه البته نترسید فقط دسترسی به ریواردس براتون ممنوع میشه و بقیه بازی ها و موارد اکانتتون سرجاشه

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
اگه با یه شماره خارجی وارد بشم و خودم تو ایران بدون وی پی ان استفاده بکنم چه مشکلاتی ممکنه پیش بیاد؟
خوب چند رو دیگه بن میشید
کلا استفاده از این مورد یک ای پی ثابت میخواد و شماره موبایل رو هم یک بار نیمخواد و بیشتر موارد میخواد
ارزش تایم گذاشتن و بن شدن رو نداره

ali1472

عضو جدید
May 21, 2023
1
من خودم یه ساله استفده می کنم.4-5 تاا اکانتمم ساسپند کرده.ولی تا الان خدود 40-50 دلار گیفت کارت کرفتم و چند بار هم گیفت خود ایکس باکس یه دلاری و سه دلاری برای گیم پس اولتیمیت. بهتره که اگه کسی رو خارج داری با موبایل اونا ریدیم کنی.ب فیک نمبر معمولا سسپند می کنه.مگه فیک نامبرت جدید باشه و کنتر زا 3-4 روز اون خط انلاین باشه. به نظرم مایکرو بیشتر روی شماره حساسه.من خودم با فیلتر شکن browsec کروم دو ماه سرچ کردم مشکلی نداشت.به نظرم تا ریدیم نکنی ساسپند نمی کنن.یگه ریسکش با خودت.سعی کن خیلی پوینت جمع نکنی که وقتت تلف شه.به همون 5 دلار رسید ریدیم کن که اگه بست هم دلت نسوزه.من بیشتر والمارت می گیرم که بعدش راحت می تونی تبدیل کنی به کیفت ایکس باکس یا گوگل و ... .
سلام من یه ۵دلاری والمارت دارم ولی وقتی خرید میزنم فورا بعدش کنسل میکنه میگه آدرس در دسترس نیست میدونی از چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر