سوال در مورد گوشی Galaxy s4 Mini

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام چند سال بنا به هر دلیل تو خط گوشی های سامسونگ هستم و عادت کردم قبلیش s plus داشتم چند ماهه S4 mini خریدم راضیم از لحاظ سرعت برنامه ها و رم و.. قبلش Ac2 خریدم به کارم نمیومد و کند بود چون شدیدا و هر روز در حال اهنگ گوش دادنم با هندزفری و چون بیرون با وسیله کار میکنم خیلی کار میکشم و 1500 تا اهنگ و چند تا فیلم ریختم تازگی ها بعضی اوقات رم sd که 16 گیگ خریدم در حال کار میزنه رفته بعد 10 دقیقه برمیگرده تو s plus هم همین مشکل داشتم اخری ها شاید برای اهنگ های زیاد ریختم نمیدونم ولی حافظه خیلی جا داره sd هنوز 6 گیگ پر نشده مشکل از کجاست سامسونگ این طوریه s ?
مشکل هندزفری دارم میتونید راهنمایی کنید هر هندزفری از 20 تومنی تا 90 تومنی سونی خریدم بعد چند ماه یکی از گوشی هاش صداش کم میشه خیلی رو اعصابم میره یک هندزفری عمری میخوام تو همون 90 تومن بالاتر پول ندارم اگه میشه معرفی کنید و شایدم بد استفاده میکنم چون سیم از زیر کاپشن و.. رد میکنم هفت رستمه تا برسه به گوشم:d
بعد محدودیت درست کردن playlist داره چندتا ؟ چون زیاد درست میکنم الان 6 تاس میخواستم بدونم خوبیش نسبت به s plus اینه تو بخش گلچین میشه وارد بخش اهنگ های رم هم شد و تنظیمات صدای جدید . فقط خوبیه s این بود میشد برای جابه جایی اهنگ ها با یک تکون دادن بک اهنگ اورد اول لیست و اهنگ اضافه میکردی میرفت اول لیست. سری های بعدی s مثل اول نیست تکون دادن و جابه جایی اهنگ

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر