سوال در مورد پخش فایل های MKV روی PS3

Aryaee

کاربر سایت
Nov 3, 2011
58
نام
سید آرمین طباطبائی
خیلی ساده
روش مولتی من نصب میکنی
بعد مولتی من رو به حالت xxmb میبری و میری روی گزینه ویدیو و SHOWTIME رو اجرا میکنی و توی شوتایم آدرس فایل mkv رو میدی و بقیشو واگذار میکنی به کنسول !!
خیلی اجرا کردنش ساده تر از توضیح دادنشه پاشو برو اجراش کن متوجه میشی ...

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
خیلی ساده
روش مولتی من نصب میکنی
بعد مولتی من رو به حالت xxmb میبری و میری روی گزینه ویدیو و SHOWTIME رو اجرا میکنی و توی شوتایم آدرس فایل mkv رو میدی و بقیشو واگذار میکنی به کنسول !!
خیلی اجرا کردنش ساده تر از توضیح دادنشه پاشو برو اجراش کن متوجه میشی ...

سلام مرسی
مولتی من نصب دارم
وورژنش هم 1و خورده ای هست زده 2011

چجوری باید xxmb رو اجرا کنم؟

زیرنویس فارسی رو هم SRT ساپورت میکنه ؟

Aryaee

کاربر سایت
Nov 3, 2011
58
نام
سید آرمین طباطبائی
سلام مرسی
مولتی من نصب دارم
وورژنش هم 1و خورده ای هست زده 2011

چجوری باید xxmb رو اجرا کنم؟

زیرنویس فارسی رو هم SRT ساپورت میکنه ؟
سلام
عزیز XXMB همون محیط مولتیمن را گویند
ببین میری رو مولتیمن
بگو خوب !
وقتی مولتی من اجرا شد یه چند بار L1 رو بزن تا نوع نمایش مولتی من رو عوض کنی
بگو خوب !
حالا روی اون حالتی که به حالت لیست زیر هم بازیا میان و کنارش هم یه منویی هست که نماد ویدئو داره و باز اونورتر هم یه نماد موسیقی هست استپ کن
بگو خوب !
حالا یه بار آنالوگ چپ رو میزنی میری روی منوی ویدئو و دوبار آنالوگ پایین رو میزنی رویی گزینه start shotime و X میزنی
بگو خوب !
صفحه سیاه میشه و بعد چند ثانیه شوتایم بالا اومده حالا آدرس فایلتو انتخاب کن و برو حالشو ببر
در ضمن سعی کن از آخرین نسخه مولتیمن استفاده کنی که ساپورتش بهتره
و در مورد زیرنویس فارسی باید فونت فارسی رو به کنسول شناسونده باشی که آموزشش هم تو همین فروم خودمون هست
موفق باشی برادر

---------- نوشته در 01:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:31 PM ارسال شده بود ----------

سلام میشه اموزش تصویریش بزارین
ممنون میشم

فدای مهربونیات
الان که دم دست ندارم ولی برات جور میکنم همینجا میزارم

majid_karimi63

کاربر سایت
Mar 12, 2011
33
نام
مجید
سلام
ببین میری رو مولتیمن
بگو خوب !
بگو خوب !
حالا روی اون حالتی که به حالت لیست زیر هم بازیا میان و کنارش هم یه منویی هست که نماد ویدئو داره و باز اونورتر هم یه نماد موسیقی هست استپ کن
بگو خوب !
حالا یه بار آنالوگ چپ رو میزنی میری روی منوی ویدئو و دوبار آنالوگ پایین رو میزنی رویی گزینه start shotime و X میزنی
بگو خوب !
صفحه سیاه میشه و بعد چند ثانیه شوتایم بالا اومده حالا آدرس فایلتو انتخاب کن و برو حالشو ببر
و در مورد زیرنویس فارسی باید فونت فارسی رو به کنسول شناسونده باشی که آموزشش هم تو همین فروم خودمون هست
موفق باشی برادر

---------- نوشته در 01:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:31 PM ارسال شده بود ----------

ممنون منتظرم

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
سلام
ببین میری رو مولتیمن
بگو خوب !
بگو خوب !
بگو خوب !
بگو خوب !
موفق باشی برادر

حاجی دستت درد نکنه محبت کردی بگو خب !!

یه چیزی طریقه دیدن زیرنویس فارسی SRT به زبون ساده میتونی بگی ؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,888
نام
malek
ps3 media server رو نصب کن رو کامپیوتر بعد برو باهاش حال کن.تمام زیر نویسهارو هم باز میکنه با تمام فرمتها.کیفیت هم که هیچ فرقی نمیکنه.

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
سلام
آقا من نفهمیدم این Ps3 Media server رو کامپیوتر وصل میشه بعد چجوری رو ps3 فیلم زیرنویس ببینیم میشه یه آموزش بدی قاتی کردم:((:(

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان یه راه حل بگید که بشه فیلمهای MKV رو روی Ps3 کپی کرد آخه من کلی فیلم*MKV دارم روی سیستمم هم فضا ندارم ولی هارد دستگاهم 500 هست میخوام کپی کنم نمیشه لطف میکنید بگید چجوری میشه کپی کرد در ضمن دستگاه من کپی خور نیست و طبیعتا مولتی من نداره؟؟؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,888
نام
malek

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
یه سر به این تاپیک بزن http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=27190

در مورد زیر نویس هم اگه مشکلی پیش اومد در خدمتیم
استاد سوال من و فکر کنم اون کسی که این تاپیکو زده اینه که آیا میشه فیلمهای MKV رو روی PS3 ریخت حالا با هارد اکسترنال یا کول دیسک ویا هر چیز دیگه ای و نگاه کرد*
البته بدون کامپیوتر فرض کن اصلا سیستم و شبکه و هیچی نیست مفهومه!؟
ممنون

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,888
نام
malek
استاد سوال من و فکر کنم اون کسی که این تاپیکو زده اینه که آیا میشه فیلمهای MKV رو روی PS3 ریخت حالا با هارد اکسترنال یا کول دیسک ویا هر چیز دیگه ای و نگاه کرد*
البته بدون کامپیوتر فرض کن اصلا سیستم و شبکه و هیچی نیست مفهومه!؟
ممنون
بنده فقط روش مولتی من که جناب آرمین توضیح دادن رو امتحان نکردم(آخه نمیخام کنسولم کپی خور شه) و باقی روشها رو امتحان کردم(در طول 4-5 سال) حتی با Ts muxer در عرض 5 ثانیه فیلم mkv 1080p 10G تبدیل به فرمت ts بدون ذره ای افت کیفیت تبدیل کردم ولی واسه زیرنویس راهی پیدا نکردم.استفاده از pms با وجود اینکه سرعت تبدیل رو میاره پایین(البته بدون افت کیفیت)ولی بدون هیچ مشکلی زیر نویس فارسی رو اجرا میکنه.
در ضم "استاد,مفهومه!؟"کلمات خوبی واسه یه بحث دوستانه نیستش

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
اگه کنسول JB یا هک نشده باشه هیچ راهی واسه ریختن (البته تا اونجایی که یادمه با PS3 Media Server میشه ریخت ولی پخش نمیشه) و دیدن فایل های MKV وجود نداره ، فقط یه راه هست اونم از طریق PS3 Media Server که سیستم (کیس یا لبتاب) با PS3 شبکه میشه و به کمک سیستم میشه این فایلارو تو PS3 دید !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر