سوال در مورد متصل شدن به اینترنت (psp)

MHPdesign

کاربر سایت
Aug 27, 2007
29
من منظورم wifi max بود در مورد سوال زیر :

با وای فای می تونه یه پی اس پی و یه کامپیوتر دیگه همزمان از اینترنت share شده استفاده کنن ؟

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
من منظورم wifi max بود در مورد سوال زیر :

با وای فای می تونه یه پی اس پی و یه کامپیوتر دیگه همزمان از اینترنت share شده استفاده کنن ؟
بله
منظور شما اینه که با psp و یه لپ تاب همزمان به اینترنت وصل بشی.
بله میشه اینکارو کرد.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
WiFi Max قابلیت اتصال همزمان چندین دستگاه رو داره.من خودم شخصا با 2 تا Laptop و PSP و گوشی موبایل باهاش به اینترنت وصل بودم.
آموزش نصبش هم توی بخش PSP هست.
در ضمن اگر یکی از کارایی که می خوای برای WLan انجام بدی کار با PSP هست حتما WiFi Max بگیر.چون Wireless Card ها یه ذره دردسر دارن.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ممنون از دوستان . جوابمو گرفتم . می رم یه wifi max می خرم . بعد میگم این wifi max مدل های مختلف نداره که ؟ قیمتش چقدره ؟

قیمتش 40 تا 45 هزار تومان هست.از PartoGames بخر.تاپیکش توی فروشگاه مجازی هست.جای مطمئنی هست.همون 1 مدل رو هم بیشتر نداره که این عکسشه :

2791562006161127_5.gif

تبریک میگم PSP خریدی.من همون Merlin تو GTPLand هستم...

MHPdesign

کاربر سایت
Aug 27, 2007
29
ممنون مرلین جان . psp خیلی باهاله . هرکی شک داره بخره یا نه حتماً بخره . در ضمن من از همون partogames خریدم . واقعاً دستش درد نکنه .

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
تو دانشگامون به هر نفر هفته ای 5 ساعت اینترنت پرسرعت می دن که می تونیم وایرلس هم استفادش کنیم.ولی مشکل اینجاست که با vpn این تقسیم ساعت رو انجام می دن و اونایی که لپ تاپ دارن راحت user pass رو می زنن می رن تو1 ولی با psp نمیشه .چی کار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر