سوالات و مشکلات PSP

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
کار خاصی کردی که جواب داد چون مال منم نمیشه
نگاه كن اول بايد دقت كني كه ورژن بازي PES هم بر روي PS2 هم برروي PSP يكي باشه يعني هردو مثلا PES 2009 باشن بعد USB PSP رو وصل ميكني به PS2.بعد اگه بخواي از PSP بزني توي PS2 كه توي SYSTEM SETTINGS كنسول PS2 ميري روي گزينه PSP OPTION FILE(RECIVE)ولي دقت داشته باش كه فعلا هيچ كاري نكني فقط برروي كزينه اي كه گفتم بعد برو توي SYSTEM SETTING كنسول دستي PSP بعد روي گزينه PSP OPTION FILE(SEND بعد از اينكه اين كارو كردي با هم ديگه سريع دكمه ضربدر PSP و PS2 رو بزن(دقت داشته باش بايد همزمان بزني)حالا يه پيغامي مياد كه روي PSP ميزنه SENDING روي PS2 هم ميزنه RECIVING حالا ديگه همه چيز منتقل شد!مباركه! :love:

dark monk

کاربر سایت
Sep 27, 2008
240
نام
masoud
نگاه كن اول بايد دقت كني كه ورژن بازي PES هم بر روي PS2 هم برروي PSP يكي باشه يعني هردو مثلا PES 2009 باشن بعد USB PSP رو وصل ميكني به PS2.بعد اگه بخواي از PSP بزني توي PS2 كه توي SYSTEM SETTINGS كنسول PS2 ميري روي گزينه PSP OPTION FILE(RECIVE)ولي دقت داشته باش كه فعلا هيچ كاري نكني فقط برروي كزينه اي كه گفتم بعد برو توي SYSTEM SETTING كنسول دستي PSP بعد روي گزينه PSP OPTION FILE(SEND بعد از اينكه اين كارو كردي با هم ديگه سريع دكمه ضربدر PSP و PS2 رو بزن(دقت داشته باش بايد همزمان بزني)حالا يه پيغامي مياد كه روي PSP ميزنه SENDING روي PS2 هم ميزنه RECIVING حالا ديگه همه چيز منتقل شد!مباركه! :love:
ایولا جواب داد
مرسی

FarshiD M K

کاربر سایت
Sep 2, 2009
152
من از دوستم psp ش رو گرفتم که mgs peace walker رو که دانلود کردم بشینم بازی کنم و ورژن psp ش هست:
5.50 GEN-A (full)

ولی بازی ورژن 5.51 میخاد.
20.gif

حالا اگه یکی از دوستان یه زحمت بکشه یه طرفندی راهنمایی ای چیزی بزاره که منم بتونیم بازی کنیم ممنون میشم
77.gif

خواهشا سریع راهنماییم کنید.
77.gif

FarshiD M K

کاربر سایت
Sep 2, 2009
152
دوست عزیز شما 5.50GEN-D نصب کن حل میشه .

ممنون:love: ولی میشه لینک دانلود و آموزش نصب رو واسه مبتدی (انگلیسی هم باشه مشکلی نیست) بزارید.
چه اشتباهاتی باعث break شدن مادربوردمیشه؟:confused: چون psp دستم امانته میپرسم.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
سلام
من psp fat 5.00 m33 داشتم ، دادم دست یکی از بچه ها PSP خودمو خودشو کرد 5.03 اصلی خود سونی.
چه جوری میتونم بدون یه PSP دیگه دوباره کپی خورش کنم (ترجیحا همون 5.00 m33 )
چون PSP کپی خور شده دم دست ندارم.

ماله خودشم PSP 3004 5.03 اصلیه سونیه ، این یکی هم بگید چه جوری باید کپی خورش کنم........
اگه جفتشو بگید که خیلی حال دادید.:love:
دم همتون گرم...........;)

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
سلام من یه کابل componet که 5 تا فیش داره می خوام بدونم چه جوری باید وصل کنم به lcd hd هرکاری کردم نشد
آقا شما برو تو قسمت Display Options یا یک چیزی تو همین مایه ها ! :biggrin1: بعد نوع تلوزیون رو LCD انتخاب کن و بزار رو 16.9 حله ! :biggrin1: اگر بازم نشد کابلت مورد داره ! :biggrin1:

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
سلام
من psp fat 5.00 m33 داشتم ، دادم دست یکی از بچه ها PSP خودمو خودشو کرد 5.03 اصلی خود سونی.

ماله خودشم PSP 3004 5.03 اصلیه سونیه ، این یکی هم بگید چه جوری باید کپی خورش کنم........

خواهشن یکی جواب منو بده بچه ها ، کارم بدجور لنگه:(

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
سلام
آخرین firmware ی که اومده چنده؟(یعنی من برای اجرای بازی ها به چه firmware ی نیاز دارم{psp300)
چون اون جایی که میخام ازش بخرم میگه فرم ویر M33-4 5.0 روش نصبه میخواستم بدونم خودم میتونم update ش کنم؟؟؟
ممنون

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
سلام

منم مشکلی مشابه مشکل ایشون رو دارم

میگم یه سوال فوق ضایع (جدی سواله) : هیچ جوری نمیشه ورژن psp رو پایین برد ؟؟

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
منم مشکلی مشابه مشکل ایشون رو دارم

میگم یه سوال فوق ضایع (جدی سواله) : هیچ جوری نمیشه ورژن psp رو پایین برد ؟؟
سوالتون اصلاَ هم ضایع نیست این کاری که شما می خواید انجام بدید اسمش دانگرید کردن هست و نیاز به یک باطری پندورا دارید یکی از خود باطری های psp رو با برنامه فلش خود باطری رو تغییرات میدن توش و میبرن توی حالت safe mode بعد از اونجا میتونید دانگرید کنید به ورژن قبلی ... البته من خودم توی psp اصلاَ کار نکردم چون تمام مدت دست برادرم بود و تقریباَ از همون اول دادم بهش ولی دیدم که خودش همه کاری باهاش می کنه ... خیلی از فروشگاه ها هم این کار رو می کنن براتون اگه خودتون وقتش رو نداشته باشید ولی مواظب باشید چون psp قدیمی ها حکم طلا رو دارن الان چون جدیدا دیگه کپی خور نمی شن و احتمال هر کاری رو باید بدید برای همین دست آدم مطمئن بدید اگه خواستید به کسی بدید .

موفق باشید همیشه T_T.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
سلام
آخرین firmware ی که اومده چنده؟(یعنی من برای اجرای بازی ها به چه firmware ی نیاز دارم{psp300)
چون اون جایی که میخام ازش بخرم میگه فرم ویر M33-4 5.0 روش نصبه میخواستم بدونم خودم میتونم update ش کنم؟؟؟
ممنون
دوستا لطفآ جواب سوال من هم بدن
ممنون...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر