سوالات و مشکلات PSP

Mehrdad Gangster

کاربر سایت
Sep 22, 2007
28
دوستان ببخشيد من تازه PSP خريدم اگه سؤال خنده داری ميپرسم ببخشيد .... من وقتی دستگاه رو خريدم
2 تا dvd هم باهاش خريدم که توی اونها ايميج های بازی هست حالا بايد اين فايل ها رو روی dvd های مخصوص
بريزم تا بازی کنم يا اينکه ميشه روی مموری يک جوری نصب کنم بازی کنم ؟ ممنون ميشم منو راهنمايی کنيد

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
دوستان ببخشيد من تازه PSP خريدم اگه سؤال خنده داری ميپرسم ببخشيد .... من وقتی دستگاه رو خريدم
2 تا dvd هم باهاش خريدم که توی اونها ايميج های بازی هست حالا بايد اين فايل ها رو روی dvd های مخصوص
بريزم تا بازی کنم يا اينکه ميشه روی مموری يک جوری نصب کنم بازی کنم ؟ ممنون ميشم منو راهنمايی کنيد

برای بازی کردن دو راه داری..

1- UMD بخری و بگزاری تو دستگاه و بازی کنی..(UMD دیسک مخصوص PSP هست)

2- بازی ها رو از اینترنت بگیری و بعد بریزی تو مموری و بازی کنی .. البته الان بازی های که از اینترنت میگیرند رو میریزن تو DVD بعد شما باید اون فایل مخصوص رو از DVD بریزی تو مموری دستگاهت..

باید بازی ها رو بریزی تو پوشه ISO که تو مموری کارتت هست.. (باید مموری رو به کامپیوتر وصل کنی)
حالا یا بازی ها فرمتشون ISO هست یا CSO ..

اگر کامل نگرفتی بگو تا روشنت کنم..

too bazie oblivion ba yepire mard harf zadam va mano be zendam bargardundan!!!!! ghazie chie va chika bayad anjam bedam???? baz kardane ghoflha kheyli sakhte ye rahnamai konin lotfan!
دوست عزیز شما باید اول فارسی تایپ کنید چون این یک قانون هست و بعد برای سئوال کردن در مورد بازی ها باید بری به قسمت مخصوص خودش ..
این قسمت مخصوص سئوالت در مورد کنسول هست..
این آدرس زیر رو می دم برو اونجا سئوالتو مطرح کن..

http://www.bazicenter.com/forums/forumdisplay.php?f=81

Mehrdad Gangster

کاربر سایت
Sep 22, 2007
28

2- بازی ها رو از اینترنت بگیری و بعد بریزی تو مموری و بازی کنی .. البته الان بازی های که از اینترنت میگیرند رو میریزن تو DVD بعد شما باید اون فایل مخصوص رو از DVD بریزی تو مموری دستگاهت..

باید بازی ها رو بریزی تو پوشه ISO که تو مموری کارتت هست.. (باید مموری رو به کامپیوتر وصل کنی)

دوست عزيز خيلی ممنون که لطف ميکنی منو راهنمايی ميکنی ، من اون فايل مخصوص که گفتی رو
در پوشه ISO کپی کردم ولی موقع اجرا يه ارور ميده نميدونم چرا !! ولی به جز اون پسوندی که گفتی يه جور
فايل ديگه هم روی دی وی دی هست که با برنامه Nero باز ميشه ( ايميج هست فايل ها ) اونو بايد چی کار کنم ؟
ولی اون پسوندی هم که گفتی هست و من کپی کردم روی پوشه اي که گفتی ولی موقع اجرا يه ارور داد
که حامل اين پيام بود The game Could Not Start

يه همچين چيزايی

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
دوست عزيز خيلی ممنون که لطف ميکنی منو راهنمايی ميکنی ، من اون فايل مخصوص که گفتی رو
در پوشه ISO کپی کردم ولی موقع اجرا يه ارور ميده نميدونم چرا !! ولی به جز اون پسوندی که گفتی يه جور
فايل ديگه هم روی دی وی دی هست که با برنامه Nero باز ميشه ( ايميج هست فايل ها ) اونو بايد چی کار کنم ؟
ولی اون پسوندی هم که گفتی هست و من کپی کردم روی پوشه اي که گفتی ولی موقع اجرا يه ارور داد

يه همچين چيزايی
شما فیرمورت چی هست؟ (به قسمت Settings --> System Setting --> System Information برو ببین چی نوشته)
در ضمن تاپیک زیر رو بخون و هر چی گفته شده رو انجام بده:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=6669

Mehrdad Gangster

کاربر سایت
Sep 22, 2007
28

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین

يه همچين چيزايی

این مشکل برای من هم پیش آمد و هرچی اینجا پرسو جو کردم کسی منو راهنمایی نکرد..

من خودم یک umd دمو داشتم اونو گذاشتم تو دستگاه و بعد دیدم که بازی های که رو مموری بود رو کامل اجرا کرد..

شما هم یک umd بگزار تو دستگاه و بعد برو بازی اجرا کن که به احتمال زیاد مشکلت حل میشه..

shampain

کاربر سایت
Dec 29, 2007
66
سلام بچه ها.
من یه دی وی دی دارم که بازیهای پی اس پی توشه.ولی وقتی میرم تو فولدر بازیها پسوند اونا ایزو نیست.cso هم نیست.یه سری فایله که پخش و پلاست.مثلا دو تا فولدر هست که یکیش SYSDIR و اون یکیش USDIR .باید کجا بریزمشون؟
میخواستم بریزم تو فولدر ازوی مموری اما میخواست با فولدرایی به همین اسم که تو ISO هست،جایگزینشون کنه.چیکار کنم؟
ممنون.

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232

يه همچين چيزايی
دوست من اين ارور 80% مربوط به تنظيمات منوي ريكاوري ميشه اگه به تاپيكش مراجعه كنيد
به احتمال قوي مشكلتون حل ميشه

Mehrdad Gangster

کاربر سایت
Sep 22, 2007
28
دوستان کسی نتونست مشکل منو حل کنه ، هيچ جايی هم تنظيمات ايراد نداشت خودم از Youtube يه ويدئو
ديدم که کمکم کرد مشکل اينجا بود که بايد روی منو اصلی کليد Select رو ميزدم و از گزينه UMD ISO MODE , M33 رو انتخاب ميکردم اينو دوستانی که مشکل من رو داشتن انجام بدن مشکلشون حل ميشه

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
سلام بچه ها.
من یه دی وی دی دارم که بازیهای پی اس پی توشه.ولی وقتی میرم تو فولدر بازیها پسوند اونا ایزو نیست.cso هم نیست.یه سری فایله که پخش و پلاست.مثلا دو تا فولدر هست که یکیش SYSDIR و اون یکیش USDIR .باید کجا بریزمشون؟
میخواستم بریزم تو فولدر ازوی مموری اما میخواست با فولدرایی به همین اسم که تو ISO هست،جایگزینشون کنه.چیکار کنم؟
ممنون.

فولدر رو که نباید کپی کرد باید فایلی که فرمتش iso یا cso هست رو ریخت تو پوشه iso که تو مموریت هست..

مثلا فایل ها این جورین (Ridge Racers 2.cso) یا (Ridge Racers 2.iso) البته فرمتهایی دیگه ای هم هست که اینها مهمترینشون هستن..

Mehrdad Gangster

کاربر سایت
Sep 22, 2007
28
دوستان من مشکل قبليمو گفتم که بازی ها اجرا نميشد با توجه به تنظيمات که لينک داده بودين(Recovery Menu )
و خلاصه مشکل حل شد ديروز اومدم يه تيکه فيلم بريزم روی مموری هر کاری کردم نشد ، اکس و
موزيک ميشد بريزم ولی فيلم نميشد ، منم با اجازتون خراب کاری کردم و اين 3 تا کار رو انجام دادم : Reset Default Setting ,
Format Flash 1 and reset setting ( From Recovery Menu )
Format Memory Stick
حالا حتی جای دکمه های X , O هم عوض شده يعنی x = Back و O = Enter ... ميشه يه توضيحی بدين من چی کار کردم :(
الان چی شده برای درست کردن بايد از کجا شروع کنم ؟ مشکل کپی نشدن فيلم روی مموری چی بود؟
خيلی ممنون ميشم اگه کمکم کنيد
در ضمن کماکان فيلم کپی نميشه روی مموری فقط موزيک و تصوير کپی ميشه تنظيمات ريکاوری هم به حالت اول خودش برگشته ، يعنی طبق تنظيمات لينک سايت بازی سنتر نيست

آخرین ویرایش:

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
دوستان من مشکل قبليمو گفتم که بازی ها اجرا نميشد با توجه به تنظيمات که لينک داده بودين(Recovery Menu )
و خلاصه مشکل حل شد ديروز اومدم يه تيکه فيلم بريزم روی مموری هر کاری کردم نشد ، اکس و
موزيک ميشد بريزم ولی فيلم نميشد ، منم با اجازتون خراب کاری کردم و اين 3 تا کار رو انجام دادم : Reset Default Setting ,
Format Flash 1 and reset setting ( From Recovery Menu )
Format Memory Stick
حالا حتی جای دکمه های X , O هم عوض شده يعنی x = Back و O = Enter ... ميشه يه توضيحی بدين من چی کار کردم :(
الان چی شده برای درست کردن بايد از کجا شروع کنم ؟ مشکل کپی نشدن فيلم روی مموری چی بود؟
خيلی ممنون ميشم اگه کمکم کنيد
در ضمن کماکان فيلم کپی نميشه روی مموری فقط موزيک و تصوير کپی ميشه تنظيمات ريکاوری هم به حالت اول خودش برگشته ، يعنی طبق تنظيمات لينک سايت بازی سنتر نيست

برو تو Recovery بعد تو registry hacks اولین گزینه button... جایه X O عوض میکنه،
فیلمو تو psp نمیاره یا نمیریزه؟ (چه پیغامی میده(اگه نمیریزه احتمالا مشکل از psp نیست))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر