سوالات و مشکلات PSP

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
خواهش میکنم
البته خوب ps vita هم خیلی گرونتر از psp ه
هم درسته که ps vita جدیدتره و گرافیک بالاتر اما ps vita یه پروژه شکست خورده اس و ساپورتش در اصل در غرب از بین رفته
ps vita بازیا آکبندش بالا 120 هزار تومنه اما psp به طور کامل کپی خور شده
از دیدگاه دیگه psp صد ها برابر بازی خوب بیشتر از ps vita داره تازه بازیا Psp تو اینترنت برای دانلود پره -- راحت دانلود میکنی میریزی تو رم بازی میکنی
psp زمانی وارد بازار شد که میان نسلی بود در اصل یعنی هم بازیا انحصاری داره -- هم بازیا مشترک با ps2 -هم بازیا مشترک با ps3 - هم بازیا مولتی - هم بازیا مشترک با wii
این همه تنوع بازی رو با psp میتونی تجربه کنی psp س که دست دوم تمیزش با کلی وسیله با 150 هزار میتونی بخری

الان دوستا خودم که ps vita داشتن 95 درصدشون رفتن فروختن

حالا psp امکانات دیگه ای هم داره مثلا شبیه ساز کنسولا قدمی روش هست مثل سگاساترن - سگا جنسیس و ...............
بازیا ps1 بدون شبیه ساز اجرا میکنه - یه پلاگینی هست با اجراش بعضی بازیا psp سه بعدی میشن و میتونی با عینک ها دو رنگ 3d بازی کنی
میشه psp به ps3 وصل کرد به جا دسته ps3 استفاده کرد - میشه روی psp ویندوز واقعی نصب کرد و .......................

خوب درباره آموزش کپی خور میتونی از این لینک ها استفاده کنی
Best OF The World
::psp:: - هک و کپی خور کردن PSP با هر ورژنی (تا فرمور 6.60)
http://forum.bazicenter.com/thread47733/

همینطور که معلومه کپی خور خیلی راحته

درباره مموری کارت نه مال سونی اریکسون ها قدیم مموری کوچیک m2 بود برای psp مموری کارت فرق داره البته قیمتی نداره مفته
هم خشاب تبدیل رم میکرو اس دی به مموری استیک ( psp ) هست

از این سایت میتونی بازیا psp دانلود کنی
PSP ISOs | Emuparadise

این سایت خیلی از بازیا psp داره اما یه چیز جالب داره اینکه بازیا psn که برای psp بودن و لینک دانلودشون تو هیچ سایت نیست برای دانلود گذاشته
من قبلا چنتا بازی psn دانلود کردم هم خاص بودن هم راحت اجرا شدن
Sony Playstation Portable ROMs : Sorted By Time Descending : Page 1[/QU

نه داداش مموری سونی قدیم ازین بندا بود اگه یادت باشه

اخه ممونریش نیس که میپورسم یه نمونه عکس از مموری برام میفرستی؟

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
نه داداش مموری سونی قدیم ازین بندا بود اگه یادت باشه

اخه ممونریش نیس که میپورسم یه نمونه عکس از مموری برام میفرستی؟

عکس ببین

memory-stick-adapter.png

سمت راستیه m2 ه و سمت چپیه خشاب تبدیل m2 به مموری استیک سونیه

مموری استیک ها ماقبل تاریخیه بزور بتونی یه 512 مگابایتشو پیدا کنی حالا با 512 مگ هم بزور شاید یه بازی psp بریزی اونم کم حجم

مموری psp کوچیکتر از مموری استیک ها ما قبل تاریخی سونیه

250px-MSst_duo_m2.jpg

• Like
Reactions: se.phi.roth

30000318

کاربر سایت
Feb 26, 2016
1
سلام وخسته نباشین خدمت اساتید من یه psp2000دارم یه بازی دانلود کردم ریختم داخل پوشه isoجای که بازیهای دیگه بود البته با رم ریدر بعدش که بازی رو خواستم اجرا کنم دستگاه ریست میشد و بازیهای دیگه هم که اجرا میشدن به همین منوال ریست میشدن مموری رو فرمت کردم و همچنین دستگاه رو ریست کردم دوباره که ریختم بازم نشد منوی دستگاه رو umd iso mode رو از نرمال بهsony np9660 تغییر دادم حالا قبل اجرا یه ریستارت میشه و میره داخل بازی رو هم اجرا میکنه میخواستم بدونم دلیل ریست قبل اجرای بازی چیه ممنون میشم جوابمو بدین با تشکر

MahM0oD

کاربر سایت
Mar 13, 2017
2
سلام
من ی psp مدل 3000 دارم با ورژن 6.60

امروز همینجوری باطری رو در اوردم و دوباره جا زدم از اون موقع آهنگها و سیو بازیها واطلاعات رم میاد ولی لیست خود بازی های داخل رم نمیاد
علت چیه ؟

ریکاوری هم زدم اما نشد باز بازیها بیاد

MahM0oD

کاربر سایت
Mar 13, 2017
2
سلام
من ی psp مدل 3000 دارم با ورژن 6.60

امروز همینجوری باطری رو در اوردم و دوباره جا زدم از اون موقع آهنگها و سیو بازیها واطلاعات رم میاد ولی لیست خود بازی های داخل رم نمیاد
علت چیه ؟

ریکاوری هم زدم اما نشد باز بازیها بیاد

کسی نیست جواب مارو بده ؟

mehdids

کاربر سایت
Feb 10, 2017
25
سلام . قصد خرید یک psp دارم . خودم میدونم ک 24 ساعته پاش نمیشینم و میخوام یک مدل fat بگیرم . میشه بیشتر راجبش بهم بگید ؟ مثلا با شبیه سازش میشه بازی هایps1 رو اجرا کرد ؟ تمام بازی های psp رو اجرا میکنه یا بعضی هارو نمیتونه اجرا کنه ؟ مشکل سرعت بازی نداره ؟ رنگ بازی ها روشن و پرنور هست ؟ لطفا بگید .

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
سلام . قصد خرید یک psp دارم . خودم میدونم ک 24 ساعته پاش نمیشینم و میخوام یک مدل fat بگیرم . میشه بیشتر راجبش بهم بگید ؟ مثلا با شبیه سازش میشه بازی هایps1 رو اجرا کرد ؟ تمام بازی های psp رو اجرا میکنه یا بعضی هارو نمیتونه اجرا کنه ؟ مشکل سرعت بازی نداره ؟ رنگ بازی ها روشن و پرنور هست ؟ لطفا بگید .

سلام
psp fat یا 1000 از همه قدیمتریه
memory سری 1000 حدود 32 مگابایته - بقیه مدل ها 64 مگابایت
این مدل زیاد یپسکل سوختگی دارن و پیدا میکنن

بله بایا ps1 اجرا میکنه - اما شبیه ساز نیاز ندار- یه برنامه هست iso بازی ps1 بهش میدی عکس پس زمینه و آیکون میدی بازی پسوند eboot میسازه کنسول خودش اجرا میکنه
سری اوله معلومه رنگا و صفحه زیاد پر نور و واضح نیست کیفیت توصیر تو 2000 و 3000 خیلی بهتر شده

mehdids

کاربر سایت
Feb 10, 2017
25
سلام
psp fat یا 1000 از همه قدیمتریه
memory سری 1000 حدود 32 مگابایته - بقیه مدل ها 64 مگابایت
این مدل زیاد یپسکل سوختگی دارن و پیدا میکنن

بله بایا ps1 اجرا میکنه - اما شبیه ساز نیاز ندار- یه برنامه هست iso بازی ps1 بهش میدی عکس پس زمینه و آیکون میدی بازی پسوند eboot میسازه کنسول خودش اجرا میکنه
سری اوله معلومه رنگا و صفحه زیاد پر نور و واضح نیست کیفیت توصیر تو 2000 و 3000 خیلی بهتر شده
ممنون . 2000 چی ؟ 1000 انگار خیلی به صرفه نیست .

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
ممنون . 2000 چی ؟ 1000 انگار خیلی به صرفه نیست .

تصویر 2000 کیفیت رنگ ها بهتر - واقعیتر و شارپتره
سری 3000 همونه ولی نوردهی فوق العاده زیاد شده
استریت زاویه دید محدود شده - بلندگو ها از 2 تا یکی شده - ولی نور دهی کم شده و تصوصیر واقعیتره - بدنه مات و توپولتر شده و بدنه قویتری داره

mehdids

کاربر سایت
Feb 10, 2017
25
تصویر 2000 کیفیت رنگ ها بهتر - واقعیتر و شارپتره
سری 3000 همونه ولی نوردهی فوق العاده زیاد شده
استریت زاویه دید محدود شده - بلندگو ها از 2 تا یکی شده - ولی نور دهی کم شده و تصوصیر واقعیتره - بدنه مات و توپولتر شده و بدنه قویتری داره
سری 2000 از نظر اندازه صفحه و اندازه چجوری هست ؟ مثلا اندازش به اندازه چه چیزی هست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر