سوالات و مشکلات PSP

سلام من یه دو سالی میشه که پی اس پی 2000 خریدم این موسش که شبیه همون r3 یا l3 پی اس تریه کمی از بقل ها هی کج میشه میخواستم بدونم این عادیه

سلام دوستان من وقتی بازی daxterرااجرامی کنم ونیوگیم را می زنم یه صفحه سیاه می یاد و همونجا گیر می کنه توبازی jak and dexter iهم بعدازدموگیرمی کنه ممنون می شم یه کاری کنید این دوبازی رااجراکنم

من psp slim 2006 دارم
نو و دسته دو چقدره؟

نو اگه پيدا بشه (كه اصلا نيست الان تو بازار) اگر با مادربورد 88v3 نباشه 260

دست دو اگر با مادربورد 88v3 نباشه بايد ديد ولي خوب خوب 140 و بد 60

نو اگه پيدا بشه اگر با مادربورد 88v3 باشه 230

دست دو اگر با مادربورد 88v3 باشه 160 و بد 60

نو اگه پيدا بشه (كه اصلا نيست الان تو بازار) اگر با مادربورد 88v3 نباشه 260

دست دو اگر با مادربورد 88v3 نباشه بايد ديد ولي خوب خوب 140 و بد 60

نو اگه پيدا بشه اگر با مادربورد 88v3 باشه 230

دست دو اگر با مادربورد 88v3 باشه 160 و بد 60

گیج شدم!
نو اولی گرون تره ولی دسته دوش ارزون تره
نو دومی ارزون تره ولی دسته دوش گرونتره؟!
اشتباه میبینم یا واقعا اینجوریه ؟

مادربورد رو چطوری میشه فهمید چیه؟

گیج شدم!
نو اولی گرون تره ولی دسته دوش ارزون تره
نو دومی ارزون تره ولی دسته دوش گرونتره؟!
اشتباه میبینم یا واقعا اینجوریه ؟

مادربورد رو چطوری میشه فهمید چیه؟

دست دو ها زياد فرقي ندارن بستگي به فروشنده داره كه چه قيمت بده . من 170 هم شنيدم دست دو v3 رو

با برنامه مدل چكر ميتوني بفهمي

سلام
من یه مشکل بزرگ دارم
psp شبکه adhoc که اکسس پوینت نباشه رو نمیشناسه ولی از نرمافزار wifi craker که میرم شبکه رو می بینم حالا نرم افزاری نیست که بشه با اینترنت این شبکه ها دور psp استفاده کرد
شبکه هایی که اکسس پوینت نباشند یا حد اقل wpa2 اکسس پوینت کار کنه

سلام دوستان pspایم یه مشکلی پیدا کرده اونم اینکه وقتی وصلش میکنم به کامپیوتر دیگه فولدراش نمیاد درواقع این فولدرا میاد :
data
dic
font
kd
vsh
این اتفاق نمیدونم ربط داره یا نه ولی بعد از اینکه popsloader رو ریختم اتفاق افتاد باید چیکار کنم ؟ دیگه نمیشه اصلا بازی ریخت

سلام دوستان pspایم یه مشکلی پیدا کرده اونم اینکه وقتی وصلش میکنم به کامپیوتر دیگه فولدراش نمیاد درواقع این فولدرا میاد :
data
dic
font
kd
vsh
این اتفاق نمیدونم ربط داره یا نه ولی بعد از اینکه popsloader رو ریختم اتفاق افتاد باید چیکار کنم ؟ دیگه نمیشه اصلا بازی ریخت

دكمه select رو تو منوي XMB بزن برو رو USB Device و اون رو به Memory Stick تغيير بده و بعد ازش خارج شو و دستگاه رو خاموش و روشن كن البته به طور كامل تا USB درست بشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or