سوالات و مشکلات PSP

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
208
نام
مسعود
دوستان من psp یکی از دوستان که استفاده نمیکرد رو گرفتم.جعبشو گم کرده بازی های قدیمی که روش بود از رو مموری اجرا میکنه ولی من هر بازی جدید دیگه ای میگیرم اجرا نمیکنه. اصلا نمیدونم چه مادر بوردی داره برنامه pspident هم همه ورژن هاشو گرفتم ولی fatal eror داد. حالا از کجا باید بفهمم دستگاه چه ورژنی هست و چه روش هکی کنم که مبادا بریک بشه. چون باید اول بفهمم مادربوردش چیه. ایا راهی هست برای فهمیدنش؟

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
دوستان سلام...

يك psp 1000 فت دارم...كپي خور دائم...بازي god of war ghost of sparta رو ريختم روش و با ورژن gen d3 5.50 به راحتي بازي رو تموم كردم.

همين بازي رو ريختم روي psp 2000 اسليم دوستم كه ورژنش دقيقا" همون gen d3 5.50 هست...ولي بازي رو كه مي خوام شروع كنم صفحه سياه و بعد دستگاه خاموش ميشه...علت چيست؟

با تشكر...

Sami Yusuf

کاربر سایت
Mar 2, 2008
65
سلام

1-RSS chanle چیه وطور باید باهاش کار کرد؟

2-توی قسمت system update دوتا گزینه دارم : 1- update via internet ودومی 2-update via strong media
هر کدوم چیکار میکنه؟ آیا ازشون استفاده کنم یا نه؟(لطفا کامل توضیح بدید)

3-توی قسمت new connection یه گزینه به اسم automatic دارم , چی هست و چطور میشه ازش استفاده کرد؟
4- توی قسمت network یه گزینه به اسم location free player دارم ,چیه وچطور باید ازش استفاده کرد؟
5-توی قسمت playstation network اکانت ساختم و حالا توی account manegment یه گزینه دارم به اسم system activation آیا باید سیستمم رو active کنم یا نه؟

در ضمن ورژن دستگاه من 6.39 و کپی خور شده (موقت).

ممنون میشم اگه کامل توضیح بدید

dani69

کاربر سایت
Jan 8, 2010
49
نام
دانیال
سلام

2-توی قسمت system update دوتا گزینه دارم : 1- update via internet ودومی 2-update via strong media
هر کدوم چیکار میکنه؟ آیا ازشون استفاده کنم یا نه؟(لطفا کامل توضیح بدید)

3-توی قسمت new connection یه گزینه به اسم automatic دارم , چی هست و چطور میشه ازش استفاده کرد؟
4- توی قسمت network یه گزینه به اسم location free player دارم ,چیه وچطور باید ازش استفاده کرد؟
5-توی قسمت playstation network اکانت ساختم و حالا توی account manegment یه گزینه دارم به اسم system activation آیا باید سیستمم رو active کنم یا نه؟

در ضمن ورژن دستگاه من 6.39 و کپی خور شده (موقت).

ممنون میشم اگه کامل توضیح بدید

جواب سوال 2 . داداش شما که موقتی کلا بیخیال این بشو چون اپ میشه فریمور به بالا و تا اومدن هک باید حالا حالا ها صبر کنی خلاصش کپی خوریت میپره

3. شبکه ویلن موجود در خونه و محیط رو پیدا میکنه و اگه روز خواست رمز رو میدی و کانت به اینترنت

5. هم یعنی تغییرات تو اکانت ساخته شده

باقیش رو خوب بلد نیستم

دلت خواست یه اعتباری به ما بدهb-)

Sami Yusuf

کاربر سایت
Mar 2, 2008
65
جواب سوال 2 . داداش شما که موقتی کلا بیخیال این بشو چون اپ میشه فریمور به بالا و تا اومدن هک باید حالا حالا ها صبر کنی خلاصش کپی خوریت میپره

3. شبکه ویلن موجود در خونه و محیط رو پیدا میکنه و اگه روز خواست رمز رو میدی و کانت به اینترنت

5. هم یعنی تغییرات تو اکانت ساخته شده

باقیش رو خوب بلد نیستمb-)

قربون دستت:thumbup:

دلت خواست یه اعتباری به ما بدهb-)

با کمال میل!

IR4MT

کاربر سایت
Jun 30, 2011
100
نام
محمد
سلام

.....
1 - آر اس اس همون خبر خوانه . وفتی به اینترنت وصل شی و روش بزنی تیتر مهمترین اخبار رو خیلی زود برات میاره . و با وصل شدن های بعدی فورا تیترهای خبرهای روز دنیا رو دوباره برات میاره و میتونی بخونیشون.

sepehrsaffari

کاربر سایت
Jun 17, 2011
14
سلام دوستان
برادر کوچیکم یه psp خریده نمیدونم ورژنش چیه همین معمولیا . 60 تومن خریده.من که چیزی ازش سر در نمیارم.چند تا مشکل داره. یکی اینکه وقتی باهاش عکس میگیری و ذخیره میشه بعد نشون نمیده حتی تو کامپیوتر هم نشون نمیده .فکر کنم فایل عکس رو خراب میکنه آخه حجمش خیلی پایینه. دوم اینکه وقتی مموری وصل میکنه اصلا فایلهای داخل مموری رو نشون نمیده!!سوم اینکه فایلهای mp3 رو که میریزی رو حافظه چندتا رو میخونه و خیلی ها رو هم پخش نمیکنه!

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام دوستان
برادر کوچیکم یه psp خریده نمیدونم ورژنش چیه همین معمولیا . 60 تومن خریده.من که چیزی ازش سر در نمیارم.چند تا مشکل داره. یکی اینکه وقتی باهاش عکس میگیری و ذخیره میشه بعد نشون نمیده حتی تو کامپیوتر هم نشون نمیده .فکر کنم فایل عکس رو خراب میکنه آخه حجمش خیلی پایینه. دوم اینکه وقتی مموری وصل میکنه اصلا فایلهای داخل مموری رو نشون نمیده!!سوم اینکه فایلهای mp3 رو که میریزی رو حافظه چندتا رو میخونه و خیلی ها رو هم پخش نمیکنه!
60 تومان دمش گرم مفت گرفته . با دوربين 60 تومن خريده ؟ بازم دمش گرم .

1- در باتري رو باز كن باتري رو بردار اون زير باتري مدل دستگاه رو نوشته اونو واسمون بخون .

2- اگه عكس ها خراب ميشه ممكنه 3 تا ايراد باشه . 1.تنظيمات دوربين 2.پايين بودن (FW) ورژن نرم افزاري 3.خراب بودن مموري كارت

3- مموري رو كجا نشون نميده تو كامپيوتر يا خود PSP ? اگه تو PC نشون نميده يا رم ـــت ويروسيه يا رمت مشكل داره (يه بار با PC فرمت كن ببين بازم به اين مشكل بر ميخوري)

4- اينم ممكنه دو تا ايراد داشته باشه 1.آهنگ ها بد كانورت ميشن يعني يه فرمت ميگيرن به فرمت ديگه تبديل ميكنن ميزارن تو سايت شما هم دانلود ميكيني نميدوني كه درست كانورت شده يا نه 2.باز هم ميگم مموري كارت مشكل داره

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
دوستان من psp یکی از دوستان که استفاده نمیکرد رو گرفتم.جعبشو گم کرده بازی های قدیمی که روش بود از رو مموری اجرا میکنه ولی من هر بازی جدید دیگه ای میگیرم اجرا نمیکنه. اصلا نمیدونم چه مادر بوردی داره برنامه pspident هم همه ورژن هاشو گرفتم ولی fatal eror داد. حالا از کجا باید بفهمم دستگاه چه ورژنی هست و چه روش هکی کنم که مبادا بریک بشه. چون باید اول بفهمم مادربوردش چیه. ایا راهی هست برای فهمیدنش؟

اول به روش زير برو برام ورژنو بخون تا بگم بعدش چي كار كني:

7e5lq3boh528yal8er09.jpg

f01xxksd5w81y6h6rvmo.jpg

t1r8mmcwwq8t6joaurt1.jpg

دوستان سلام...

يك psp 1000 فت دارم...كپي خور دائم...بازي god of war ghost of sparta رو ريختم روش و با ورژن gen d3 5.50 به راحتي بازي رو تموم كردم.

همين بازي رو ريختم روي psp 2000 اسليم دوستم كه ورژنش دقيقا" همون gen d3 5.50 هست...ولي بازي رو كه مي خوام شروع كنم صفحه سياه و بعد دستگاه خاموش ميشه...علت چيست؟

با تشكر...

UMD ISO Mode دو تاتون يكي هست؟ ‍CPU Speed هاتون چطور؟

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
سلام دوستان

مطمعنی PSP ه ؟؟
به گمونم از این PSP تقلبیهاس که دوربین و همه چی داره......

mohi_s

کاربر سایت
Jul 11, 2011
27
نام
سپهر
سلام
من یک دونه فت دارم ورژنشم.3.90M33-2 بازیه آواتارو روش اجرا میکنم اینو میگه
the game could not be started
80020148
چی کارش کنم؟
تازه pes 2010 رو هم اجرا میکنم وسطای لودش خاموش میکنه این یکی رو چی کار کنم؟
والا ا ما میشنوین که دو ساله پی اس پی خریدیمو با مشکلاتش سر کردیم تجربه نشون میده که زیاد دست کاریش نکنینو ورژن مرژنشم به همونی که هست راضی بشینو زیاد تو ریکاوری هم چرخ نزنین که آخرش به این میرسین:
خودم کردم که لعنت بر خودم باد
حالا دیگه از ما گفتن بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر