سوالات و مشکلات PSP

سلام . من psp slim (ver 5.00 M33-6) .... بعد از نصب DIRT2 وقتی وارد بازیش می شم اول لوگو PSP رو نشون میده و بعدش رو صفحه سیاه قفل می کنه ! تا الان همچین مشکلی نداشتم ... باید چیکار کنم ... راستی فایلم iso هست و از hakopsp گرفتمش

با سلام من در سایت psp-hack خوندم که psp با مادر بورد های جدید به طور کامل هک شده و با نصب فریمور 5.5 و اجرای یک سری برنامه می توانید به طور کامل دستگاه خودتون رو کپی خور کنید می خواستم بدونم آیا می شه؟
عزیز اشتباه خوندی اون منظورش همون fix و ایناست
سلام . من psp slim (ver 5.00 M33-6) .... بعد از نصب DIRT2 وقتی وارد بازیش می شم اول لوگو PSP رو نشون میده و بعدش رو صفحه سیاه قفل می کنه ! تا الان همچین مشکلی نداشتم ... باید چیکار کنم ... راستی فایلم iso هست و از hakopsp گرفتمش
بازی fix شده است؟
اگه مه نه با توجه به اموزش باید fix کنی

با سلام من در سایت psp-hack خوندم که psp با مادر بورد های جدید به طور کامل هک شده و با نصب فریمور 5.5 و اجرای یک سری برنامه می توانید به طور کامل دستگاه خودتون رو کپی خور کنید می خواستم بدونم آیا می شه؟
کی خوندی؟
ما که همچین خبری نشنیدیم
آمار این خبر ها رو باید از ساسان {SASAN.K} بگیری
اولا این بازی روی فریم ویر شما اجرا نمیشه
دوما امکان داره با یه سری تغییرات تو فایل بازی بتونی اجراش کنی
سوما,اگر هم فایل رو تغییر دادی,تعداد کمی از بچه ها تونستن این بازی رو اجرا کنن

video

سلام
من تازگی یه psp 3000 خریدم
یه مشکل دارم
اصلا همیچ رقمه فیلم پخش نمیکنه
یعنی وقتی میریزم تو پوشه ویدو توی psp فایل رو با عکس میاره play هم میشه اما یهو میپره بیرون ارور میده میگه نمیتونه پخشش کنه
هر فرمتی با هر سایز و رزولیشنی که بگین با هر برنامه ای که فکرشو بکنید convert کردم اما باز جواب نمبده

سلام
من تازگی یه psp 3000 خریدم
یه مشکل دارم
اصلا همیچ رقمه فیلم پخش نمیکنه
یعنی وقتی میریزم تو پوشه ویدو توی psp فایل رو با عکس میاره play هم میشه اما یهو میپره بیرون ارور میده میگه نمیتونه پخشش کنه
هر فرمتی با هر سایز و رزولیشنی که بگین با هر برنامه ای که فکرشو بکنید convert کردم اما باز جواب نمبده
سلام
مگه میشه؟
من الان کلی ویدیو با بالاترین کیفیت توی pspیم دارم
ببین برای DVD ها از CLONE DVD MOBILE و برای بقیه فایلها از jetAudio استفاده میکنم
قدیما مشکل داشت ولی الان دیگه نه.....شاید بیت ریت رو خیلی بالا میبری,فکر کنم همون 512 KB/S کافی باشه

سلام دوستان. من سر ناشی گریه خودم که مثلا اومدم از داخل psp رو گرد گیری کنم صفحه ی داخلی psp رو ترک انداختم کلی از پیکسلها سوخت . خیلی . حالا میخواستم ببینیم lcd ش رو عوض میکنن اگر اره چند؟
مدلشم fat

سلام دوستان

آقا psp ما اهنگ , عکس و فیلم رو نمیخونه چیکار کنم ؟
از مسیرهای زیر هم امتحان کردم
Memory:/psp/music
Memory:/music
memory :/pictores
memory:psp/photo
, ......................
میگه
corrupted data

یه فایل بدون عکس رو نشون میده ولی اجار نمیکنه

مشکل از مموریه ؟
در ضمن
اکثر بازیها رو وقتی میریزم توی psp نشون نمیده
مثله اینکه نریختی
!

psp 3004

system software : 5.03 m33-6

memory : sony - memory stick produm
magic gate -4gb -mark2

مموری رو بهم داد 15.000

آخرین ویرایش:
با سلام
من تازه یک psp 2000 گرفتم . کپی خور شده بود (موقت) اما حواسم نبود که به طور کامل خاموش کردم . الان دیگه بازی هارو نمی خونه.
باید چی کار کنم؟

سلام دوستان
منوكمك كنيد
من يه pspslimدارم كه تا همين ديروز همه بازي ها رو تو مموري مي خوند
اما الان هيچ بازي اي را تو مموري نمي خونه ووقتي بازي را انتخاب مي كنم اين ارور مي ياد80020321
بايد چي كارش كنم

كمكم كنيد.pspام هيچ بازي اي را نمي خونه

سلام دوستان
منوكمك كنيد
اما الان هيچ بازي اي را تو مموري نمي خونه ووقتي بازي را انتخاب مي كنم اين ارور مي ياد80020321
بايد چي كارش كنم

سلام دوستان. من سر ناشی گریه خودم که مثلا اومدم از داخل psp رو گرد گیری کنم صفحه ی داخلی psp رو ترک انداختم کلی از پیکسلها سوخت . خیلی . حالا میخواستم ببینیم lcd ش رو عوض میکنن اگر اره چند؟
مدلشم fat
بله دوست عزیز عوض میکنن زیاد نگران نباش قیمتش دقیق دستم نیست
از دوستان كسي قيمت دوربين PSP رو ميدونه ؟
منم یه زمونی شدید تو خط خریدش بودم الانم یه کم تو فکرشم ولی اکثراً گفتاً ارزش نداره نخر مخصوصاً با شب ... خیلی مشکل داره حالا میل خودته قیمت از 70 تومن هست دست دومش و حتی تا 30 تومنم دادن به بچه ها تو همین سایت
سلام دوستان
آقا psp ما اهنگ , عکس و فیلم رو نمیخونه چیکار کنم ؟
از مسیرهای زیر هم امتحان کردم
Memory:/psp/music
Memory:/music
memory :/pictores
memory:psp/photo
, ......................
میگه
corrupted data

یه فایل بدون عکس رو نشون میده ولی اجار نمیکنه

مشکل از مموریه ؟
در ضمن
اکثر بازیها رو وقتی میریزم توی psp نشون نمیده
مثله اینکه نریختی
!

psp 3004

system software : 5.03 m33-6

memory : sony - memory stick produm
magic gate -4gb -mark2

مموری رو بهم داد 15.000
والاه بعضی سوالا تهجب برانگیز اگه شما فایل با فرمت درست مثلاً mp3 بریزی تو پوشه ی music که این پوشه تو root (شاخه ی اصلی مموری) کپی کنن به لحاظ علمی عملی منطقی باید اجرا بشه فک نکنم مشکل از مموری باشه
با سلام
من تازه یک psp 2000 گرفتم . کپی خور شده بود (موقت) اما حواسم نبود که به طور کامل خاموش کردم . الان دیگه بازی هارو نمی خونه.
باید چی کار کنم؟
دوست عزیز شما باید بری دوباره کپی خور موقت کنین تاپیکش هست برو قسمت فریمور میبینی
سلام دوستان
منوكمك كنيد
بايد چي كارش كنم
شما دکمه ی سلکت و تو xmb بزن به قطع یقین مشکل حل میشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or