سوالات و مشکلات و راهنمای درباره Wii U

• Thread starter Thread starter ashk@n
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ترانس 220 به 110
امپرش چند باشه
برم بگم 220 به 110
میخوام از 50 تومان میزاره جلوم تا 600 هزار تومان![/QUOTE]
نمی‌خواد از این گرونا بخری.
راستش ترانسی که خودم دارم، مال عهد بوقه! از این قلوه سنگا(نمیدونم دیدی یا نه) قشنگ یه 3-4 کیلویی وزنش هست!
ولی باید یکی دیگم بگیرم برای شارژ دسته.
قبلاً یکی گرفته بودم کوچیک و سبک و خوب. برای شارژ DS ولی هرچی میگردم پیداش نمی‌کنم!

ممنون.
بازیای Wii U رو میشه اورجینال گرفت و اجرا کرد دیگه...درسته؟؟؟
اگه اینطوره قیمت بازیای Wii U چقدره؟؟؟

بازیها قیمتش چیزی حدود 200 تومان اینطوراس(البته مغازه‌ها معمولاً بازیهای Wii U رو نمیارن!)
اگرم بازیاتو سفارش بدی، با پول کارمزد یارو که واست خرید کنه، حدودای 235 تومان اینطورا در میاد. من هنوز چیزی سفارش ندادم که ببینم چقدر طول میکشه بازی برسه دستم. ولی احتمالاً حدود 1ماه اینطورا باید طول بکشه.

گیج شدم
یعنی من 2 تا ترانس باید بخرم؟

دوست خوبم منظور ایشون اینه که خود wii u یه آداپتور داره گیم پد wii u هم یه آداپتور داره وقتی wii u روشنه به ترانس وصله اگه بخوای گیم پد هم شارژ کنی هم زمان یه ترانس دیگم لازم داری

دوستان از کجا بفهمم چه بازی هایی رو میشه دیجیتالی خرید و موجوده؟
بعد اینکه این کارتای نینتندو مثل
ps
ریجنو این حرفا داره؟
چی باید بگیرم؟

دوستان از کجا بفهمم چه بازی هایی رو میشه دیجیتالی خرید و موجوده؟
بعد اینکه این کارتای نینتندو مثل
ps
ریجنو این حرفا داره؟
چی باید بگیرم؟

توی Nintendo eShop بازیهایی که فروش دیجیتالی دارن مشخص شده.
Nintendo - Games
بازیهای انحصاری که همشون تقریباً خرید دیجیتالی دارن. فقط بعضی بازیهای مولتی پلتفرم خرید دیجیتالی ندارن.
درمورد کارتها هم بله. ریجن بندی دارن و بسته به ریجن دستگاهت باید کارت بخری. از اونجایی که دستگاه‌های موجود همشون NTSC UC هستن، شما باید کارتهای آمریکا رو خریداری کنید.

اها داداش میگم من Wii u party دارم با نینتندو لند
بازیه Family
که بشینیم چند نفری با 2 نفری بازی کنیم چی هست
میشه اسم بگی؟
ممنون
این Sport Club چیه قضیش
pass داره
اگه همشو بخوایم چی باید کرد
زده یا 24 ساعت
یا 1 بازی!
نمیدونم دیدی یا نه!
هر بازیش 10$!

این Sport Club چیه قضیش
pass داره
اگه همشو بخوایم چی باید کرد
زده یا 24 ساعت
یا 1 بازی!
نمیدونم دیدی یا نه!
هر بازیش 10$!
Wii Sport Club هر بازی که دانلود کنی,به مدت 24 ساعت رایگان هست,بعدا می تونی به صورت جداگانه بسته های هر بازی رو بخری.که یا محدود هستن بسته ها یا برای همیشه بازی رو می خری.
اگر هم کلش رو می خواید بخرید,دو تا راه هست.
هر بازی رو به صورت جدا بخرید یا این که صبر کنید نسخه فیزیکی بیاد.

سلام
دوستان من یه مانیتور جدید خریدم مدلش اینه :
asus vn247h
مانیتور که تنظیماتش رو game mode هست و rgb هم روش فوله.
من ps3 رو بهش وصل کردم اول دیدم تصویر بسیار روشنه و رنگ مشکی رو روشن تر نشون میده :|
تو دفترچه راهنماش نگاه کردم فهمیدم باید رو این جور tv ها و مانیتور ها که rgb رو پشتیبانی میکنند rgb کنسول رو on کنم و رو فول بذارم که درست شد و رنگ ها هم عالی شد :دی
حالا من وی یو رو به این مانیتورم وصل کردم دیدم رنگ مشکی روشنه عین همون قضیه ps3 :دی ولی کلا من از تنظیمات وی یو سر در نمیارم چون واقعا چیز خاصی نداره و خیلی ساده طراحی شده :دی
ممنون میشم اگه بگید چی کار کنم تو تنظیمات وی یو :(

- - -ویرایش - - -

البته اینم بگم از زمانی که خریدم (تابستون سال پیش) هنوز اپدیت نکردم کنسولو و فقط بازی کردم :دی

راستش تا حالا on کردن rgb نشنیده بودم!:d یه نیگا به دفترچه‌ش بنداز ببین چیزی گفته؟:-?

یعنی هنوز اون 1 گیگ آپدیت اولیه رو نکردی؟!:-o چجوری طاقت آوردی؟!:d

حتماً آی‌دی مای‌دی هم نداری؟!:d

سلام
دوستان من یه مانیتور جدید خریدم مدلش اینه :
asus vn247h
مانیتور که تنظیماتش رو game mode هست و rgb هم روش فوله.
من ps3 رو بهش وصل کردم اول دیدم تصویر بسیار روشنه و رنگ مشکی رو روشن تر نشون میده :|
تو دفترچه راهنماش نگاه کردم فهمیدم باید رو این جور tv ها و مانیتور ها که rgb رو پشتیبانی میکنند rgb کنسول رو on کنم و رو فول بذارم که درست شد و رنگ ها هم عالی شد :دی
حالا من وی یو رو به این مانیتورم وصل کردم دیدم رنگ مشکی روشنه عین همون قضیه ps3 :دی ولی کلا من از تنظیمات وی یو سر در نمیارم چون واقعا چیز خاصی نداره و خیلی ساده طراحی شده :دی
ممنون میشم اگه بگید چی کار کنم تو تنظیمات وی یو :(

- - -ویرایش - - -

البته اینم بگم از زمانی که خریدم (تابستون سال پیش) هنوز اپدیت نکردم کنسولو و فقط بازی کردم :دی

من که کابل تصویر rgb برای wii استفاده میکردم on یا off کردن نداشت الانم 3 تا کابل تصویر آکبند rgb دارم حتی کیفیتش بیشتر از کامپونت میشه اما من کسی ندیدم دنبال کابل rgb باشه بخصوص wii

WiiPage09%20-%20large.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or