سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

safeen

کاربر سایت
Nov 24, 2009
2
من 1 مشکلی دارم ممنون میشم کمکم کنید
چند روزی هستش که درایو هيچ CD رو نمیخونه
آخرین آپدیت رو از همین سایت دانلود کردم و 3/4 روز بازی کردم teken6هم اجرا شد
اما الان چند روز میشه که هیچ بازی اجرا نمیشه.
واسه همین فکر کنم مشکل از درایو من باشه.
3 ماه میشه که خریدمش Xbox 360
نوع درایو Phllips
آیا درایو آپدیت میشه؟
اگه آپدیت میشه ممنون میشم لینک آموزش رو به من بدید.

منظور شما از Phllips کدوم هستش...BenQ و یا Lite-On...؟

وقتی CD آپدیت رو قرار میدید...باید کنسول رو Reset کنید تا آپدیت داشبورد بیاد

Audio CD رو هم تست کردید...؟ پخش نمیکنه...!!

Reset هم کردم
CD Load نمیشه
درایو من Lite-On هستش
کینک اینم عکس درایو

view.php

اینم لینک عکس :
http://tinypic.com/r/n4i72h/6

آخرین ویرایش:

blackhat

کاربر سایت
Oct 23, 2006
17
مشکل از کابل یا کنسول نمی تونه باشه
مشکل از مانیتور است
از چه مانیتوری استفاده می کنی ؟؟؟

الان مانیتورم AOC که ورودی HDMI هم داره البته روی LCD خونمون تست نکردم(اون X.Vision ه) ولی آخه جالبیش این بود موقعیی که این داستانو با PS3 داشتم همه چیز خوب بود و یکدفعه این قضیه سایه ها پیش اومد و درست هم نشد از اون به بعد بود که PS3 رو آوردم روی AOC که رو اینم همین طوری بود. الانم که XBOX ام روی AOC همین داستانو داره!!!!!!!؟؟؟؟؟نمیدونم والا

kasra1986

کاربر سایت
Sep 29, 2009
213
الان مانیتورم AOC که ورودی HDMI هم داره البته روی LCD خونمون تست نکردم(اون X.Vision ه) ولی آخه جالبیش این بود موقعیی که این داستانو با PS3 داشتم همه چیز خوب بود و یکدفعه این قضیه سایه ها پیش اومد و درست هم نشد از اون به بعد بود که PS3 رو آوردم روی AOC که رو اینم همین طوری بود. الانم که XBOX ام روی AOC همین داستانو داره!!!!!!!؟؟؟؟؟نمیدونم والا
مشکل از مانیتوره
من نمی دونم چرا با وجود مانیتور سامسونگ با قیمت خوب هنوز هم افراد از این مانیتور ها می گیرند:confused:

kasra1986

کاربر سایت
Sep 29, 2009
213
برای جسپر هم انجام روش های کولینگ لازمه؟
اگه هست لطفا بگین چه روش هایی با هزینش...
اگر کمتر از 2 ساعت بازی کنی نیاز نیست
به نظر من کمتر از 2 ساعت بازی کنی خیلی بهتره از اینکه از کولینگ استفاده بشه :biggrin1:

blackhat

کاربر سایت
Oct 23, 2006
17
مشکل از مانیتوره
من نمی دونم چرا با وجود مانیتور سامسونگ با قیمت خوب هنوز هم افراد از این مانیتور ها می گیرند:confused:

آقا من XBOX بردم روی X.Vision هم تست کردم. رو اونم همینجوریه.من موندم آخه داستان چیه ؟او اوایل که PS3 داشتم همه چیز خوب بود بعد بکدفعه این سایههابه هم ریخت من فکر می کردم خوب شاید یه بلایی سر دستگاه اومده حتی PS3 رو روی HDTV پاناسونیک هم امتحان کرده بودم ولی رو اونم سایه ها شکسته شکسته بود الانم که XBOX تازه من دوباره همین داستانو داره هم روی مانیتور AOC و هم روی X.Vision ولی هنوز روی پاناسونیک امتحان نکردم. شما فکر می کنید مشکل از چی باشه ؟ آخه مگه می شه یه همچین مشکل مشابهی روی دو تا دستگاه با تکنولوژی مختلف اونم برای من کم شانس بوجود بیاد؟ تو رو خدا بدادم برسید این قضیه بد جوری رفته روی اعصابم!! راستی اینم بگم که هم از دو تا کابل HDMI مختلف استفاده کردم و هم از AV ولی هیچ فرقی نداشت.

kasra1986

کاربر سایت
Sep 29, 2009
213
آقا من XBOX بردم روی X.Vision هم تست کردم. رو اونم همینجوریه.من موندم آخه داستان چیه ؟او اوایل که PS3 داشتم همه چیز خوب بود بعد بکدفعه این سایههابه هم ریخت من فکر می کردم خوب شاید یه بلایی سر دستگاه اومده حتی PS3 رو روی HDTV پاناسونیک هم امتحان کرده بودم ولی رو اونم سایه ها شکسته شکسته بود الانم که XBOX تازه من دوباره همین داستانو داره هم روی مانیتور AOC و هم روی X.Vision ولی هنوز روی پاناسونیک امتحان نکردم. شما فکر می کنید مشکل از چی باشه ؟ آخه مگه می شه یه همچین مشکل مشابهی روی دو تا دستگاه با تکنولوژی مختلف اونم برای من کم شانس بوجود بیاد؟ تو رو خدا بدادم برسید این قضیه بد جوری رفته روی اعصابم!! راستی اینم بگم که هم از دو تا کابل HDMI مختلف استفاده کردم و هم از AV ولی هیچ فرقی نداشت.
رزولوشن تصویر را روی چند میذاری ؟؟؟

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
:(سلام من یکی از دوستام دستگاه رو اپدیت کرد از روی بازی البته چند بار حالا دستگاه میگه اپدیت می خواهد توی بازی که اصلا نمیره میگه باید به سایت xbox.com/support برید با بازی هم نشد اپدیت کنم کسی میدونه مشکل از چی هست ممنون میشم کمک کنید

xerror

کاربر سایت
Jun 15, 2007
22
نام
علی
چشمک زدن چراغ های دسته x360 و ابهام در بروز مشکل!!

سلام
راستش من تازه xbox خریدم و زیاد هم وارد نیستم!
مدتی چراغ های دسته ام به گونه خاصی چشمک میزنه؟
میخواستم بینم این برای چیه و آیا مشکلی وجود داره که اینجوری چشمک میزنه؟!!
این هم لینک ویدئویی که از چشمک زدن دسته ام تهیه کردم با حجم ۵۰۰ کیلوبایت!
ممنونم میشم اگه راهنماییم کنین :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر