سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
میثم جان شما که ماشاالله استادی
اون فلز برا اینه که وقتی کامل در باطری رو میبندی دسته روشن شه نه اینکه نصف و نیمه باز باشه وبشه بازی کرد اون فلز قطب مثبت و منفی ته جا باطری رو به هم وصل میکنه حالت یه کلیده براش در مورد کار نکردن و قطع شدن دسته هم دقیقا درست گفتی ولی دوستان اگر از باطری ریشارژیبل استفاده کنید این مشکل به وجود نمیاد چون قطر باطریش بیشتری و کاملا پر میکنه جا باطری رو
موفق و پیروز باشید.

سلام

شما لطف داري دادا.تا استادي زياد راهه.
درست زدي به هدف . پشت اون فلز كوچولو يه دوشاخه كوچو هم هست كه بايد رو به عقب باشه .توي بعضي دسته ها خيلي عقب هست و بايد از پشت او فلز با يه پيچ گوشتي ريز بكشينش جلوتر تا بهتر عمل كنه.
در ضمن استفاده از باطري هاي بيخود باعث ميشه كه بخارات رسوب (كه از بعضي باطري هاي غير استاندارد مياد بيرون)محل اتصال اون تيكه فلز و دو شاخه كوچيك پشتش رو بپوشونه.البته جوري نيست كه ديده بشه و براي همين بد كار مي كنه.

اون دوستمون هم كه گفت با اين كار دسته اش درست نشد دسته اش يه مشكلي داره كه يه خورده خرج داره.

يا حق

باطری باید AAباشه الکالاین
ولی اگه تونستی باطری شارژی جنس خوب بخر!!با شارژرخوب!!

اگه نخواستی باطری دوراسل و انرژایزر بهترین باطری های یک بار مصرف برای دسته هست!!!
طول عمرشونم خوبه!!!
4تایش 1800هست

باطری فرقی نمیکنه چی بندازیم؟؟
من دوتا دارم روش زده 1.2v ایرادی نداره بندازم؟؟
در حال حاظر دیگه اکثر باطری AA هستند که تمام این باطری ها 1.2 ولت هستند
شما میتونی از باطریه Camelion استفاده کنی که تغریبا 3% از باطریهای DURACELL ضعیفتر هستند که من با روزی میانگین 5 ساعت
تا نزدیکهای 3 هفته و نیم بازی کردم.
قیمتش هم نصف دوراسل هست

سلام بچه ها من هر کاری میکنم نمیتونم فیفا 09 رو روی 1080p خوب و روان مثل 480 اجرا کنم چیکار کنم تلویزیونم 40 اینچ سری 5 سامسونگ با کابل hdmi 1.3 هم وصل کردم تو رو خدا یکی راهنماییم کنه:(

سلام بچه ها من هر کاری میکنم نمیتونم فیفا 09 رو روی 1080p خوب و روان مثل 480 اجرا کنم چیکار کنم تلویزیونم 40 اینچ سری 5 سامسونگ با کابل hdmi 1.3 هم وصل کردم تو رو خدا یکی راهنماییم کنه:(
سلام دوست عزیز.
شما کابل رو به 1.2 تغییر بده اگه درست نشد مشکل از تنظیمات LCD هست چون xbox360 اونقدر تنظیمات نداره که شما نتونی تستش کنی !!
بعداشم شما اینو میدونی که فوتبال تو روزولیشن بالا با کاهش شدید فریم همراه میشه !!؟؟
من تا حالا کسی رو ندیدم که 09 و PES2009 رو بتونه به روانی در تلویزیون های بزرگ بازی کنه .
من خودم 46 سامسونگ دارم و همین مشکل رو تو PES2009 داشتم

آخرین ویرایش:
بچه ها من بازی ufc 2009 خریدم اما هرچی میگذارم توی دستگاه بعد از خواندن dvd گزینه play dvd میده نه play game بازی رو عوض کردم بازم همینجوریه چیکار کنم؟؟؟

دوستان،کنسول من حتی بازی اصلی رو نمیخونه.وقتی دیسک رو میزارم اون تصویر سفید با لغت قاطی ژاپنی و فرانسوی میاد رو تصویر.انگاری فیلم دارم میبینم.

دوستان،کنسول من حتی بازی اصلی رو نمیخونه.وقتی دیسک رو میزارم اون تصویر سفید با لغت قاطی ژاپنی و فرانسوی میاد رو تصویر.انگاری فیلم دارم میبینم.

لطفاً خودتون رو یک مقدار کنترل کنید.
یک مورد رو توی چند تاپیک باید دنبال کنید.

این مشکل دقیقاً به همون مورد درایور شما مربوط هستش که باید حل بشه
اون صفحه اگر درست یادم باشه به معنی نداشتم فرمور ixtreme هستش که برای
اجرای بازی های کپی شده میاد.

لطفاً سعی کنید مشکل رو توی یک تاپیک مطرح کنید که نتیجه بهتری داشته
هم برای شما و هم برای مخاطبین

دوستان من Bionic comandoرو گرفتم وقتی داخل دستگاه میذارم هیچی نیماد و به جای play game عبارتplay dvd میاد و وقتی دکمه A رو میزنم میره تو پخش DVD من رفتم پیشه فروشنده دیسک و برام عوض کرد ولی مشکلم حل نشد
خاطر نشان بشم که فقط روی همین بازی مشکل دارم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or