سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

mehran1

کاربر سایت
Mar 12, 2008
554
سلام دوستان
يه كابلhdmiبراي x360گرفتم ولي نمي تونم راش بندازم
چون وقتيكه به تلويزيون وصل مي كنم رو lcdارورمي يادومي گه قابل پشتيباني نمي باشد
بايدچي كاركنم
لطفاكمكم كنيد

QuintUS

کاربر سایت
Nov 10, 2007
76
من از اون ادمام که رو هرچی دست بزارم منفجر میشه:biggrin1:(بدشانسم).اگه بگیرم حتما یکی از اون 8 نفرم که دستگاشون 3 چراغ میده:biggrin1:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام.
کنسول من جدیدا بعضی وقتا فریز میکنه.خواستم ببینم این مشکل از چی میتونه باشه؟
مدل کنسولت چیه؟؟؟هارد داره؟؟؟
تاریخش چیه؟؟بازی زیاد نصب و پاک میکنی؟؟؟بطور دائم دستگاهت چند ساعت روشنه؟؟:biggrin1:

اینا رو جواب بده عیب دستگاهت یافت بشه!!!

اگه بازی زیاد پاک و نصب میکنی-و یا در روز خیلی بازیهای مختلف بازی میکنی-احتمالا مشکل دوستمون که صفحه قبل داشت رو پیدا کردی
و با پاک کردن اپدیت بازیهات(به روش گفته شده در صفحه قبل پاک کن)تا درست بشه!!!

به لینک زیر سری بزن!!!>
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=13456

METALGEAR74

کاربر سایت
Feb 5, 2008
72
نام
سعید
سلام به تمامه بازی خورای عزیز.من x360 سه چراغ شد بعد خودم x-clamp کردم ولی تا 10 دقیقه ی بازی میکنی دوباره 3 چراغ میده:(شاید x-clamp رو اشتباه انجام میدم:confused:اگه بشه راهنمایی کنین ممنون میشم:love:

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
سلام به بچ های گل بازی سنتری ( به به )

دوستان دوست من به مشکلی برخورده که دسته بازیش یه دفعه خاموش میشه و یا اینکه وقتی ویبره میلرزه خاموش میشه

میگه باطری های دستش عرق کرده و اینکه به نظر من شاید از باطریش باشه و اینکه یه هفته نیست کنسول براش خریدیم ( آرکد جاسبر )

با تشکر

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
در یک روز گرمِ بهاری وقتی RE5 بازی میکردم ناگهان تصویر فریز شد :( :D
از ان پس با فریز های مکرر روبرو شدم تا اینکه به 3 چراغ قرمز !
ولی بعضی وقتا با خاموش روشن کردن روشن میشد ! و میشد بازی کرد تا فریز بعدی و 3 چراغ دیگری :D
....تا الان که فقط ارور E 74 میده :(
-----------------------------
E 74 و 1022
خوندم که مشکل از کجاس !
1022 شانس بالایی است که مشکل تراشه بالارونده باشد ( ANA یا HANA نزدیک قسمت اتصال کابل AV ).این مشکل می تواند به وسیله کابل AV خراب رخ دهد.بنابراین ابتدا کنترل کنید.در بعضی از حالات مشکل از GPU می باشد و ممکن است با استفاده از روش X-Clamp قابل تعمیر باشد.
یه مدت بود که یه پین کابل VGA شکسته بود تصویر میداد ولی !
حالا چجوری درست میشه ؟

مرسی

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490

دوستان دوست من به مشکلی برخورده که دسته بازیش یه دفعه خاموش میشه و یا اینکه وقتی ویبره میلرزه خاموش میشه

میگه باطری های دستش عرق کرده و اینکه به نظر من شاید از باطریش باشه و اینکه یه هفته نیست کنسول براش خریدیم ( آرکد جاسبر )

با تشکر

منم قدیم یک دسته داشتم-یکبار از ارتفاعی حدود 3-4 متر سقوط کرد اینطوری شد:biggrin1:
ولی بعدی از چند مدت خوب شد!!!

البته میتونه مشکل از باطری هم باشه!!!!

pooyadj

کاربر سایت
Nov 20, 2006
24
سلام بچه ها من تلویزیون full hd سامسونگ دارم و xbox رو با کابل hdmi وصل کردم وقتی فیفا رو روی 1080p اجرا میکنم خیلی کندتر از 480 اجرا میشه اصلا شوتهاش قدرت و هیجان اونو نداره تورو خدا راهنماییم کنید چیکار کنم:(:( هیچ کس مشکل منو نداشته؟ تلویزینم سری 40 اینچ سری 5 هست.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

با تشکر

من این قضیه رو یادم هست زمانی دیدم که Elite با مادربورد Falcon خریدم.چون Launch که داشتم دستش زمانی به این صورت میشد که واقعا آخرای عمر باطری بود.
شما وقتی از داشبورد چک کنید،زمانی که کلید وسط دسته رو می زنید،صفحه جدیدی که باز میشه بالاش یه باطری زده که بخش داخلش به 4 قسمت تقسیم شده.وقتی این قسمت ها 3 تا میشن،این اتفاق میفته برای دسته که توی فوتبال وقتی توپ به تیر دروازه می خوره دسته خاموش میشه یا همون طور که خودت گفتی وقتی ویبره می خوره این اتفاق میفته.صحنه های داخل بازی هم من احساس می کنم وقتی توی فریم های بالا اجرا میشن این مورد پیش میاد.چند بار متوجه این قضیه شدم.
به هر حال شاید یه سیاست باشه از مایکروسافت که باطری های Play & Charge Kit که تولید خودش هست رو بخرید. ;)

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام بچه ها من تلویزیون full hd سامسونگ دارم و xbox رو با کابل hdmi وصل کردم وقتی فیفا رو روی 1080p اجرا میکنم خیلی کندتر از 480 اجرا میشه اصلا شوتهاش قدرت و هیجان اونو نداره تورو خدا راهنماییم کنید چیکار کنم:(:( هیچ کس مشکل منو نداشته؟ تلویزینم سری 40 اینچ سری 5 هست.

شما از توی setting دستگاهم نظیمات رو انجام میدید؟؟؟
باید displayرو هم رو 1080p
تنظیم کنید!!!

-تلویزیونتون HDMI 1.3 ساپورت میکنه؟؟؟شاید ورژن کابلتون فرق داره!!!و پایین تره!

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني

با تشکر

جا باطريت قطعي اره.راه حل:
جا باطري رو دربيار .يه اهن كوچولو وسطش مي بيني.با ناخن يه ذره بكشش به بيرون.اگر با ناخن نشد يه چيزي بنداز پشتش كمي خمش كن به بيرون.احتمال 90 در صد درست ميشه.
راستي كي مي دونه اون آهن وسط براي چيه؟

يا حق

mohamad_128

کاربر سایت
Jan 31, 2008
1,009
نام
محمد
مدل کنسولت چیه؟؟؟هارد داره؟؟؟
تاریخش چیه؟؟بازی زیاد نصب و پاک میکنی؟؟؟بطور دائم دستگاهت چند ساعت روشنه؟؟:biggrin1:
مدلش الیت هست.هارد هم داره.
اوله 2008 هست.نه.4-5 ساعت.
مرسی آقا رضا(اگه یادم باشه):biggrin1:

persian lad

کاربر سایت
Jun 16, 2008
132
نام
حسين
میثم جان شما که ماشاالله استادی
اون فلز برا اینه که وقتی کامل در باطری رو میبندی دسته روشن شه نه اینکه نصف و نیمه باز باشه وبشه بازی کرد اون فلز قطب مثبت و منفی ته جا باطری رو به هم وصل میکنه حالت یه کلیده براش در مورد کار نکردن و قطع شدن دسته هم دقیقا درست گفتی ولی دوستان اگر از باطری ریشارژیبل استفاده کنید این مشکل به وجود نمیاد چون قطر باطریش بیشتری و کاملا پر میکنه جا باطری رو
موفق و پیروز باشید.

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
جا باطريت قطعي اره.راه حل:
جا باطري رو دربيار .يه اهن كوچولو وسطش مي بيني.با ناخن يه ذره بكشش به بيرون.اگر با ناخن نشد يه چيزي بنداز پشتش كمي خمش كن به بيرون.احتمال 90 در صد درست ميشه.
راستي كي مي دونه اون آهن وسط براي چيه؟

يا حق

دوستم امروز دسترو برام آورد و خودم با چشای خودم شاهد بودم که تو هر بازی که ویبره شروع به کار کنه همون جا دسته کلا خاموش میشه ( بنده خدا کنسول دو هفته هم نمیشه خریدیم ) البته امروز چشمم به همین تیکه افتاد حالا این کار هم انجام میدم ببینم چی میشه

با تشکر
حسین نقویان

مجددا سلام

دوستان این کاری هم که شما گفتید انجام دادم ولی بازم نشد

جالب اینجاست که وقتی ویبره قطع میکنم این اتفاق نمی افته حالا شما بگین من چه کنم

لطفا راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

jax559

کاربر سایت
Feb 26, 2009
99
-تلویزیونتون HDMI 1.3 ساپورت میکنه؟؟؟شاید ورژن کابلتون فرق داره!!!و پایین تره!
شما اینو گفتی یادم اومد که میگفتن 360 از ورژن 1.2 پشتیلانی میکنه! این جدیدا 1.3 شدن یا همون 1.2 موندن؟ از رو کجای کابل میشه ورژنشو فهمید؟
این سوال که به تاپیک ربطی نداشت یکی بپرسم ربط داشته باشه:وقتی دستگاه رو با کابل hd به تلویزیون 29 اینچ معمولی وصل میکنم تصویر عادیه ولی جزئیات تصویر شدیدا کوچیکه مثل شخصیت بازی، نوشته ها، نقشه گوشه تصویر(تو همه بازیا!) میخوام بدونم کلا 360 رو تلویزیون غیر از lcd همچین تصویری میده؟ در ضمن دستگاه خودش رزولوشن تلویزیون رو تشحیص میداد. مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر