سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
من یک x360 دارم که در حین بازی ارور میده کلین دیسک میزنه بعد دوباره بازی رو ریست میکنه

چی کار باید بکنم؟:confused:
بعد این اپدیت کنسول چی هست واسه کنسول مفیده؟:confused:

ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید

شما بازی رو قبل از اجرا روی هارد اینستال کن (گزینه ای واسه اینستال کردن وجود داره ) البته اگه آخرین آپدیت رو انجام داده باشی داشبورد جدید نشون دهنده آپدیت جدیده . . بعد از اینستال (اگه شد) بازی با کمترین نیازی به دیسک اجرا میشه .

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
شما بازی رو قبل از اجرا روی هارد اینستال کن (گزینه ای واسه اینستال کردن وجود داره ) البته اگه آخرین آپدیت رو انجام داده باشی داشبورد جدید نشون دهنده آپدیت جدیده . . بعد از اینستال (اگه شد) بازی با کمترین نیازی به دیسک اجرا میشه .

کنسول من هارد نداره:((
حالا این ارور ماله چیه
و این اپدیت کنسول چه تاثیری رو دستگاه داره ممنون میشم کامل منو راهنمایی کنید:love:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
کنسول من هارد نداره:((
حالا این ارور ماله چیه
و این اپدیت کنسول چه تاثیری رو دستگاه داره ممنون میشم کامل منو راهنمایی کنید:love:

احتمالا درایوت ضعیف شده . البته اگه با تمام بازیها و دیسکها اینجوریه . اگر نه ممکنه از بازی یا دیسکت باشه .
سعی کن یه هارد 20 گیگ (اگر هم پول داری با ظرفیت بیشتر) بخری تا بتونی بازیها رو روی هارد نصب کنی .
این اپدیت باعث میشه درایوت خیلی خیلی کم کار کنه چون قسمت عمده بازی از روی هارد خونده میشه و از گرمای کنسولت کمی کاسته بشه .

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
سلام
من حدود 1 ماه پیش ایکس باکسمو فرستادم تعمیر چون هیچ بازی رو اجرا نمی کرد و پیغام Open try میداد اونم برام یه درایو جدید با فریمور 1.51 گذاشت.
حدود 1 هفته باهاش بازی کردم و مشکلی نداشت ولی امروز که خواستم فیفا بازی کنم پیغام کلین دیسک داد گفتم شاید فیفا خراب شده ، پرادایس گذاشتم بازم همین پیغام رو داد وقتی دوباره فیفا رو گذاشتم دیگه اصلا دیسک رو نخوند الان هم هیچ دیسکی رو شناسایی نمی کنه حتی دیسک اورجینال و بازم پیغام Open try میده:(
درایو من فیلیپس هست و اصلا از دیسک های مالزی استفاده نمیکنم
به نظرتون مشکل از چیه؟
اگه میشه زودتر جواب بدید.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
من حدود 1 ماه پیش ایکس باکسمو فرستادم تعمیر چون هیچ بازی رو اجرا نمی کرد و پیغام Open try میداد اونم برام یه درایو جدید با فریمور 1.51 گذاشت.
حدود 1 هفته باهاش بازی کردم و مشکلی نداشت ولی امروز که خواستم فیفا بازی کنم پیغام کلین دیسک داد گفتم شاید فیفا خراب شده ، پرادایس گذاشتم بازم همین پیغام رو داد وقتی دوباره فیفا رو گذاشتم دیگه اصلا دیسک رو نخوند الان هم هیچ دیسکی رو شناسایی نمی کنه حتی دیسک اورجینال و بازم پیغام Open try میده:(
درایو من فیلیپس هست و اصلا از دیسک های مالزی استفاده نمیکنم
به نظرتون مشکل از چیه؟
اگه میشه زودتر جواب بدید.

اگر درایو Philips-LiteOn باشه،عادیه.دیسک شما تمیز نیست و این پیغام رو دریافت می کنید.دلیلش هم اینه که لنز درایوهای Lite-On حساس هست.دیسکتون رو تعویض کنید مشکل حل میشه.

o_afsharipoor

کاربر سایت
Jan 3, 2008
66
من یه مشکل عجیب دارم
یه آرکید جاسپر دارم که با کابل av راحت تصویر میده ولی وقتی به hdmi وصل میکنم میگه سینگال دریافت نشده. در حالی که وقتی ps3 یا xbox 360 uc بهش وصل میکنم راحت تصویر رو میگیرم ولی این آرکید جاسپر پال اصلا سینگال نمیده !!!
مشکل از hdmi دستگاه هست؟ چون من تا حالا از hdmi دستگاه استفاده نکرده بودم

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
ماهم سه چراغ شدیم رفتتتتتتتت:(
اقا چیکار کنیم حالا؟بعد از 8 ماه کار فالکون هم 3 چراغ شد
3 چراغش هم ثابت هست از کجا بفهمم از چیه؟من موندم 12 ولت و اس ام و بریدن توری فلزی دیگه چی میخواست واقعا عجیبه انگار ما شانس نداریم تازه میخواستم بفروشمش گوشی بخرم:(
داداش تسلیت.چه موقعی اینجوری شد؟چند ساعت باهاش بازی کردی اینجوری شد؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,545
نام
امیر
من یه مشکل عجیب دارم
یه آرکید جاسپر دارم که با کابل av راحت تصویر میده ولی وقتی به hdmi وصل میکنم میگه سینگال دریافت نشده. در حالی که وقتی ps3 یا xbox 360 uc بهش وصل میکنم راحت تصویر رو میگیرم ولی این آرکید جاسپر پال اصلا سینگال نمیده !!!
مشکل از hdmi دستگاه هست؟ چون من تا حالا از hdmi دستگاه استفاده نکرده بودم

مشکل شما رو دقیقا نمی دونم ، چون خیلی درست توضیح ندادید ...

ولی فکر می کنم مشکل از کابل Hdmi باشه ولی بازم تاکید می کنم که خیلی مطمئن نیستم ...

mahmoud20

کاربر سایت
Apr 28, 2008
275
یه سوال من درایوام بازی ها رو نمی خونه یعنی لنزش تنظیم نسیت بیخیالش شدم می خوام یه درایو دیگه بخرم می خوام بدونم درایوی که می خرم اگه رو یه کنسولی باشه کی کپیخور شده باشه یعنی دسته دو باشه رو کنسول من بدون مشکل کار می کنه دستگام پریمیوم لانچه درایوم سامسونگ امیدوارم منظورمو متوجه شده باشین !:confused:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
یه سوال من درایوام بازی ها رو نمی خونه یعنی لنزش تنظیم نسیت بیخیالش شدم می خوام یه درایو دیگه بخرم می خوام بدونم درایوی که می خرم اگه رو یه کنسولی باشه کی کپیخور شده باشه یعنی دسته دو باشه رو کنسول من بدون مشکل کار می کنه دستگام پریمیوم لانچه درایوم سامسونگ امیدوارم منظورمو متوجه شده باشین !:confused:

شما اون درایو کپی خور شده رو وقتی میذارید روی کنسول خودتون دوباره باید کپی خور بشه.درایو اگر بتونی Hitachi 79 پیدا کنی خیلی خوبه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر