سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
متاسفانه بارها گفته شده که دیسم های پلی باکس باعث ضعیف شدن و آسیب رساندن به لنز میشن و هیچ خوبی هم ندارن با این حال بعضی از دوستان باز هم از این دیسک های بی کیفیت استفاده میکنن
البته الان دیگه شما میتونید بازی رو روی هارد کنسول نصب کنید و دیگه کاری به دیسک هم نداره;)
که یک بار دیسک به طور کامل برای این منظور خونده میشه و به همون اندازه ضرر میزنه.

FARAVARTISH

کاربر سایت
Feb 25, 2009
150
نام
از همین اسما
سلام
از اطلاعاتی که دادین ممنون.
یک چیزی بگم. این دو تا بازی که اینطوری اجرا می شن بازی های ریدیک و هاوکسن که خیلی جدیدن. از طرفی من نمی دونم این Xtreme بود چیه اصلا نمی دونم چیه!:-" یک توضیح بده لطفا. در ضمن کنسولم آرکید هست و هارد نداره.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
سلام
از اطلاعاتی که دادین ممنون.
یک چیزی بگم. این دو تا بازی که اینطوری اجرا می شن بازی های ریدیک و هاوکسن که خیلی جدیدن. از طرفی من نمی دونم این Xtreme بود چیه اصلا نمی دونم چیه!:-" یک توضیح بده لطفا. در ضمن کنسولم آرکید هست و هارد نداره.

شما باید از کسی که کنسول شما را کپی خور کرده بپرسید و راهی برای مشخص کردن آن نیست ... !

این هم ربطی به نوع کنسول و مدل و تاریخ ساخت کنسول نداره ولی تاریخ کپی خور کردن کنسول تقریبا می تونه مشخص کنه ...

شما اگر بگید کی کپی خور کردید شاید بشه مشخص کرد!؟؟

FARAVARTISH

کاربر سایت
Feb 25, 2009
150
نام
از همین اسما
سلام
تاریخ ساخت کنسولم مال نیمه ی دوم 2008 هست. تو شهر ما کنسول ها رو همینطوری کپی می فروشن و احتمال کلاه برداری توش زیاده. از جایی هم که من خریدم شانس آوردم جای ایکس باکس 360 آتاری بارم نکرده. اونایی که تو مشهد از وحید خرید کردن اینو می دونن.
:eek:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
سلام
تاریخ ساخت کنسولم مال نیمه ی دوم 2008 هست. تو شهر ما کنسول ها رو همینطوری کپی می فروشن و احتمال کلاه برداری توش زیاده. از جایی هم که من خریدم شانس آوردم جای ایکس باکس 360 آتاری بارم نکرده. اونایی که تو مشهد از وحید خرید کردن اینو می دونن.
:eek:

خب اینطوری که اصلا قابل تشخیص نیست ولی من 70% احتمال می دم 5.1 ریخته نشده ...

شما بهتره خودت کنسول را پیش یک تعمیرکار مجرب و خوب توی مشهد ببری که فکر نکنم کم باشه تا 5.1 را برات بریزند ...

o_afsharipoor

کاربر سایت
Jan 3, 2008
66
من یه مشکل عجیب دارم
یه آرکید جاسپر دارم که با کابل av راحت تصویر میده ولی وقتی به hdmi وصل میکنم میگه سینگال دریافت نشده. در حالی که وقتی ps3 یا xbox 360 uc بهش وصل میکنم راحت تصویر رو میگیرم ولی این آرکید جاسپر پال اصلا سینگال نمیده !!!
مشکل از hdmi دستگاه هست؟ چون من تا حالا از hdmi دستگاه استفاده نکرده بودم
راستی من که الان با کابل av وصل هستم اون قسمت تنظیمات مربوط به hd tv خاموشه ولی یکی از دوستان که مثل من با av وصل کرده بود اون قسمت hd tv فعال بود، هر دوی ما از crt 29 استفاده میکنیم !!

آخرین ویرایش:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
سلام بخشید دیسک های تی گیت مانند پلی باکس به لنز اسیب میرسونه؟ من از تی گیت استفادع میکنم.

نه مثل پلی باکس ...

کلا بازی های کپی به درایو فشار می یاره و مجبوریم باهاش بسازیم ، ولی کلا کیفیت بهتر = عمر بیشتر

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام بخشید دیسک های تی گیت مانند پلی باکس به لنز اسیب میرسونه؟ من از تی گیت استفادع میکنم.

با وجود داشبور جدید نوع دیسک اهمیت زیادی نداره چون استفاده درایو از دیسک خیلی کمتر شده و فشاری روی درایو وجود نداره .

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
با وجود داشبور جدید نوع دیسک اهمیت زیادی نداره چون استفاده درایو از دیسک خیلی کمتر شده و فشاری روی درایو وجود نداره .
البته این در صورتیه که بازی روی هارد نصب بشه که با 13 گیگ فضا قاعدتا دو تا بازی میشه نصب کرد مگر اینکه از طرفیت های بیشتری استفاده کنید

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
من یک x360 دارم که در حین بازی ارور میده کلین دیسک میزنه بعد دوباره بازی رو ریست میکنه

چی کار باید بکنم؟:confused:
بعد این اپدیت کنسول چی هست واسه کنسول مفیده؟:confused:

ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر