سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
1-شما اگه جی تگ بکنی خیلی کارا میتونی با کنسول بکنی تنها عیبش هم اینه هستش که با لایو باید خداحافظی بکنی
2-این هک رو مادربرد کنسول انجام میشه و دیگه هیچ نیازی به التی نیستش
3-برای چی صدمه ای به کنسول وارد بشه فقط یه برد کوچیک میذارت توی دستگاه
4-ربطی به عمر دستگاه نداره
5-درضمن آپدیت داشبرد شما باید زیر 14719 یا پایینتر باشه که بشه جی تگ کرد
من منظورم این بود که اگه آپدیت جدید بیاد دیگه لازم نیست بدم آپدیت؟
اگه یه بازی lt2 رو هم بذارم اجرا میکنه؟
من نمیدونم ورژن داشبردم چنده و لی میدونم با بازی اسلیپینگ داگز آپدیتش کردم از این داشبرد جدید ها ایت.
یعنی دیگه نمیتونم دستگاهم رو جی تگ کنم؟

آخرین ویرایش:

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
سلام دوستان من يه هارد 20 گيگ دارم ميخوام بدونم چه هارد از لپ تاب رو بايد توش گزاشت تا بشه توش بازي نصب كرد ايا اين مدل هاي لپتاب هارد 120 گيگ يا 250 گيگ داره
اياي كسي دسته دومشو داره؟
مدل هاردش چيه؟
ايا به صرفه هست يا نه؟

ممنون ميشم اموزش كلي بديد
یه سری هارد خاص وسترن هستن که خوب جواب میدن مثل هلوو.
سری های bevs-bevt.
من خودم یه 500 bevt گرفتم الان رو کنسولمه هکش کردم 320 گیگشو میشناسه خیلی هم خوب داره کارشو میکنه.منتها ماله من اسلیم بود بدون قاب گذاشتم رو کنسول برای فت قابلازمه!

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
سلام.
دوستان من بازی Dance Central 3 رو گرفتم ، وقتی دیسک رو گذاشتم Can read داد ، چون فروشنده دوستمه ، 3 4 تا Dance Central 3 دیگه داد همش این طور بود ، جالب اینجاست کنسول خود فروشنده هم j-tag بود ولی دقیقا همونایی که کنسول من باز نمی کرد رو ، کنسول فروشنده بدون مشکل باز می کرد!
گفتیم شاید لنز ما ضعیف شده ، از بازی ایمیج گرفتیم و تو مرحله ی ایمیج گرفتم هیچ مشکلی پیش نیمد و با Iso2God تبدیل کردیم و ریختیم تو هارد ، ولی اینبار هم وقتی با Freestyledash ایمیج بازی رو اجرا کردیم ، ارور داد و گفت بازی درست دانلود نشده و ...
الان مشکل از چیه ؟؟؟

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
من نمیدونم ورژن داشبردم چنده و لی میدونم با بازی اسلیپینگ داگز آپدیتش کردم از این داشبرد جدید ها ایت.

کسی نیست جواب من رو بده؟؟؟؟

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez

وقتی شما جی تگ کنی دیگه التی 2 یا التی 3 معنی نمیده شما هر بازی بخوای اجرا میکنه
اسلیپینگ داگز رو یادم نیست ولی شما از توی تنظیمات کنسول فک کنم قسمت system info بود میتونی ورژن داشبردت رو ببینی
اگه بالاتر از 14719 بود فعلا جی تگ نمیشه کرد

majid 59

عضو جدید
Jan 13, 2008
20
سلام من بازی HALO4 رو خریدم بعدش تا میذارم تو دستگاه میگه نمیخونم و میگه باید تمیزش کنی ولی رزیدنت اویل 6 رو هم که میذارم کامل میاره و راحت اجرا میکنه

یا انریکونایز مینویسه یا عکس بازیو لود نمیکنه فقط مینویسه پلی گیم
آیامشکل از لنزه؟ اخه اساسین 3 یا فورزا هوریزونو راحت میاره مشکل از کجاست؟ ممنون

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام من بازی HALO4 رو خریدم بعدش تا میذارم تو دستگاه میگه نمیخونم و میگه باید تمیزش کنی ولی رزیدنت اویل 6 رو هم که میذارم کامل میاره و راحت اجرا میکنه

یا انریکونایز مینویسه یا عکس بازیو لود نمیکنه فقط مینویسه پلی گیم
آیامشکل از لنزه؟ اخه اساسین 3 یا فورزا هوریزونو راحت میاره مشکل از کجاست؟ ممنون

دوست عزیز نگران نباشین مشکل از بازیه بد رایت شده . یه بازی دیگه از دوستان بگیرین اگه برنرمکس باشه که عالیتره . موفق باشین .

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
به نام خدا​
سلام.
یک سوال داشتم:
من یک تلویزیون LED حدودا 42 یا 40 اینچ دارم، اما از بخش Settings، کنسول Xbox360 به طور خودکار 7 اینچ شناسایی می کند.
هر چند کیفیت روی 1080P است ولی دور اشیا در بازی ها منحنی و صیقلی نیست و کمی پیکسلی است و ناصاف است.
چگونه این مشکل را برطرف کنم؟؟

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
تنظیمات تلویزیون رو دستکاری کن درست میشه

---------- نوشته در 10:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:18 PM ارسال شده بود ----------

دوستان راستی کسی جایی رو میشناسه که لنز دستگاه اسلیم رو عوض کنه و مطمئن و با انصاف هم باشه؟
EMAIL:SALEH.KOUHBOR@GMAIL.COM

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سلام . من ایکس باکس قبلی رو فروختنم و سیو بازی مکس پین رو کپی کردم تو فلش . حالا رو این ایکباکس جدیدم . چطوری میتونم دنباله بازی رو برم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حالا این سیو که تو فلشه چجوری استفاده کنم ؟؟؟؟ کمک کنید . نمیتونم اینقدر از اول برم ......

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام . من ایکس باکس قبلی رو فروختنم و سیو بازی مکس پین رو کپی کردم تو فلش . حالا رو این ایکباکس جدیدم . چطوری میتونم دنباله بازی رو برم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حالا این سیو که تو فلشه چجوری استفاده کنم ؟؟؟؟ کمک کنید . نمیتونم اینقدر از اول برم ......

داداش شما برین صفحه اصلی انجمن بعد برین تو قسمت اموزشا بگردین موجوده موفق باشین .

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
دوستان راستی کسی جایی رو میشناسه که لنز دستگاه اسلیم رو عوض کنه و مطمئن و با انصاف هم باشه؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

دوست عزیز شما برین

چهار راه ولعصر . پاساژ رضا طبقه سوم . یه اقایی به نام میثم قربانی براتون درست میکنه موفق باشین ادم منصف و خوبیه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر