سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
سلام دوستان...
من میخوام راحت بازی اجرا کنم و جی تگ هم نمیخوام بکنم باید چیکار بکنم تا بدون بازیهای برنرمکس هم بتونم بازیهارو بریزم روی هارد و هم بازیهای جدید رو اجرا کنم.بدون پچ کردن و از اینجور حرفا رو میگم:d
ممنون

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام دوستان...
من میخوام راحت بازی اجرا کنم و جی تگ هم نمیخوام بکنم باید چیکار بکنم تا بدون بازیهای برنرمکس هم بتونم بازیهارو بریزم روی هارد و هم بازیهای جدید رو اجرا کنم.بدون پچ کردن و از اینجور حرفا رو میگم:d
ممنون

1- ارجینال بگیر (؟!)
2- باید جیتگ کنی :d

rebellion1

کاربر سایت
Apr 18, 2012
3
با سلام!
دوستان من یه ایکس باکس اسلیم کپی خور شده دارم از سایت دیجی کالا خریدمش و اونها خودشون کپی خورش کردند و چند مشکل باهاش دارم اول اینکه وقتی یه فایل avi یا mp4 میخوام پخش کنم میگه که یه media update لازمه و برای انجام این کار باید به xboxLive وصل بشی و بعد دوباره همین فایل رو play کنی و من وقتی به اینترنت وصلش میکنم میگه یه System update وجود دارد میخواهی آپدیت کنی؟ و دو گزینه yes و no داره و میگه اگه no رو بزنی از XboxLive بیرون میایی! و من اگه گزینه no رو بزنم به صفحه اصلی داشبورد برمیگرده . هیچ اتفاقی نمیوفته و اگه yes رو بزنم (که هنوز نزدمش) صددرصد اپدیت میشه و کپی خورش ازبین میره، خالا من چطور میتونم فایلهای avi و mp4 رو باهاش پخش کنم؟
و سوال دوم اینه که من اکثر بازیهای کپی شده رو باهاش میتونم اجرا کنم ولی در بعض بازیها میگه نمیتونه دیسک رو به درستی بخونه دیسک رو بردار و یا یه پارچه نرم تمیزش کن و دوباره اجراش کن و یا کنسول رو ری استارت کن!!! دیسک همه که تمیزه تمیزه و تازه خریدمش! میخواستم بدونم مشکلش با این جور دیسکها چیه و چجوری میتونم حلش کنم؟
با تشکر!

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوستان من یه ایکس باکس اسلیم کپی خور شده دارم از سایت دیجی کالا خریدمش و اونها خودشون کپی خورش کردند و چند مشکل باهاش دارم اول اینکه وقتی یه فایل avi یا mp4 میخوام پخش کنم میگه که یه media update لازمه و برای انجام این کار باید به xboxLive وصل بشی و بعد دوباره همین فایل رو play کنی و من وقتی به اینترنت وصلش میکنم میگه یه System update وجود دارد میخواهی آپدیت کنی؟ و دو گزینه yes و no داره و میگه اگه no رو بزنی از XboxLive بیرون میایی! و من اگه گزینه no رو بزنم به صفحه اصلی داشبورد برمیگرده . هیچ اتفاقی نمیوفته و اگه yes رو بزنم (که هنوز نزدمش) صددرصد اپدیت میشه و کپی خورش ازبین میره، خالا من چطور میتونم فایلهای avi و mp4 رو باهاش پخش کنم؟
نترس اون آپدیت برای پخش فیلم ها و هست به کپی خور و ایناش ربطی نداره . من خودم آپدیتش رو دارم رو کنسول
و سوال دوم اینه که من اکثر بازیهای کپی شده رو باهاش میتونم اجرا کنم ولی در بعض بازیها میگه نمیتونه دیسک رو به درستی بخونه دیسک رو بردار و یا یه پارچه نرم تمیزش کن و دوباره اجراش کن و یا کنسول رو ری استارت کن!!! دیسک همه که تمیزه تمیزه و تازه خریدمش! میخواستم بدونم مشکلش با این جور دیسکها چیه و چجوری میتونم حلش کنم؟
با تشکر!
کنسول های LT3 که بازیهای جدید رو میخونن بازیهای LT2 رو نمیتونن اجرا کن و باید پچ بشه هر بازی

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
من چند تا مشکل دارم اعصابم رو خورد کرده!
اول اینکه اومدم فایل های بازی geow 3 رو ادیت کردم (به صورت مجازی یعنی با کلک حجم بازی رو 8.13 گیگ کردم اول 7.96 بود)سپس توسط abgx360 چکش کردم یه ارور هایی داد ما هم محض خنده لازی رو گزاشتیم تو دستگاه و خوند و اجراش کرد بعد از حدود 20 ثانیه بعد از اجرای بازی ارور داد و کنسول ریست شد حالا هر چی بازی گیرز میگزارم نمیخونه خودم کف کردم فقط مشکل با همین بازی پیدا کرده چکار کنم!
دوم بازی مکس پین 3 دیسک 1 و ریمن رو دارم روی هارد نصب نمیشه روی درصد 40 گیر میکنه و ارور میده بازی هیچ حطی نداره چشم دستگاه هم کاملا سالمه بازی های حش دار رو میخونه ممکنه مشکل از ایمیج بازی باشه!از سایت دانلودها دانلودش کردم!
سوم بازی فیفا 12 رو که میگزارم بعضی مواقع بازی رو از روی دیسک اجرا میکنه از صدای درایو میفهمم که از روی دیسک اجرا میکنهنه از روی هارد!
یه کپی ازش گرفتم و این جدیده اینطوری نیست از روی هارد اجرا میشه دلیلش چیه!
منتظز جواب هستیم!
یا تشکر!

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
من چند تا مشکل دارم اعصابم رو خورد کرده!
اول اینکه اومدم فایل های بازی geow 3 رو ادیت کردم (به صورت مجازی یعنی با کلک حجم بازی رو 8.13 گیگ کردم اول 7.96 بود)سپس توسط abgx360 چکش کردم یه ارور هایی داد ما هم محض خنده لازی رو گزاشتیم تو دستگاه و خوند و اجراش کرد بعد از حدود 20 ثانیه بعد از اجرای بازی ارور داد و کنسول ریست شد حالا هر چی بازی گیرز میگزارم نمیخونه خودم کف کردم فقط مشکل با همین بازی پیدا کرده چکار کنم!
دوم بازی مکس پین 3 دیسک 1 و ریمن رو دارم روی هارد نصب نمیشه روی درصد 40 گیر میکنه و ارور میده بازی هیچ حطی نداره چشم دستگاه هم کاملا سالمه بازی های حش دار رو میخونه ممکنه مشکل از ایمیج بازی باشه!از سایت دانلودها دانلودش کردم!
سوم بازی فیفا 12 رو که میگزارم بعضی مواقع بازی رو از روی دیسک اجرا میکنه از صدای درایو میفهمم که از روی دیسک اجرا میکنهنه از روی هارد!
یه کپی ازش گرفتم و این جدیده اینطوری نیست از روی هارد اجرا میشه دلیلش چیه!
منتظز جواب هستیم!
یا تشکر!
اگه با روش Burnermax رایت شده باشه میتونی رو هارد نصب کنی.....

parsaskyrim

کاربر سایت
May 19, 2012
24
سلام دوستان . من بازی مدرن وارفاره 3 رو از پیناتا برنرمکسش رو گرفتم .
همون موقع که به دستم رسید از جعبه در اوردمش و گذاشتشمش توی دستگاه . بعد از دوسه دیقه پیام میده که دیسک خرابه . الان چیکار کنم؟ یعنی دستگاه خرابه؟

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
سلام دوستان . من بازی مدرن وارفاره 3 رو از پیناتا برنرمکسش رو گرفتم .
همون موقع که به دستم رسید از جعبه در اوردمش و گذاشتشمش توی دستگاه . بعد از دوسه دیقه پیام میده که دیسک خرابه . الان چیکار کنم؟ یعنی دستگاه خرابه؟

احتمالش هست از لنز دستگاه باشه بازی رو رو هارد یا فلش نصب کن

Sent from my iPod touch using Tapatalk :D

mahdi_kh

کاربر سایت
Jan 10, 2008
19
باسلام و خسته نباشید
دوستان عزیز من جدیدا موقع بازی کردن در بعضی مواقع سریع تصویر سیاه میشه و دوباره درست میشه یا رو TV یهو HDMI میزنه و میره یعنی مثلا کابل قطع یا وصل بشه! من Slim دارم بنظر شما مشکل از کجاس؟

ممنون

parsaskyrim

کاربر سایت
May 19, 2012
24
سلام . من هارد ندارم متاسفانه . دوتا فلشه 4 گیگ هم دارم . حالا شاید برم خونه دوستم روی کنسول اونم امتحان کنم . اگر روی اون ارور نداد باید ایکس باکسمو چیکار کنم؟؟ ممنون
یه چیزی رو نگفتم . من قبلا هم بتلفیلد3 رو گرفتم همون دیقه اول که گذاشتم توی دستگاه پیام داد سی دی خرابه . بعدش رفتم عوض کردمش درست شدش
یه بارم اسکایریم همین پیامو دادش که سی دی خرابه بعد از پادیت ال تی سه پچ ال تی 3 شو گرفتم دیگه درسته درسته . خواستم بدونم یعنی مشکل از لنزه؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر