سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
دوستان من یه 360 مدل 2006 دارم که پارسال سه چراغ شد منم بیخیالش شدم.می خوام ببینم میشه mainboard رو عوض کنم؟قیمتش چنده و اگه عوض شه دیگه مشکلی واسش پیش نمیاد؟
در مورد روش های دیگه میشه بگید روش جدیدی اومده که بهتر از قبل تعمیرش کنه؟
یه مدت تو بازی ها نبودم لطفا کمک کنید
ممنون

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,845
نام
وحید
دوستان من یه 360 مدل 2006 دارم که پارسال سه چراغ شد منم بیخیالش شدم.می خوام ببینم میشه mainboard رو عوض کنم؟قیمتش چنده و اگه عوض شه دیگه مشکلی واسش پیش نمیاد؟
در مورد روش های دیگه میشه بگید روش جدیدی اومده که بهتر از قبل تعمیرش کنه؟
یه مدت تو بازی ها نبودم لطفا کمک کنید
ممنون
با پول مادربورد میتونی یه ارکید جاسپر بخری اختلاف قیمتشون خیلی کمه با هم

lucky one

کاربر سایت
Dec 2, 2010
436
با سلام٬
من در خارج از کشور زندگی می کنم. چند روز پیش تعدادی بازی جدید که از ایران خریداری شده بود در دستگاهxbox360 گذاشتم .
شروع به آپدیت کرد و نهایتا پیغام خطای
3151-335A-B800-0F00-C000-0059
را داد و قفل شد. از طریق سی دی و یو اس بی هم آپدیت نمیشه و پیغام رو تکرار میکنه.
ضمنا من دستگاه را از ایران خریدم و هیچ مشکلی با بازیهای کپی نداشت.
لطفا راهنمایی کنید که آیا درست میشه ؟ میتونم خودم درستش کنم یا باید بفرستم ایران؟
متشکرم
سلام
اره درست میشه باید ltرو بریزی بعد اپدیت بازی رو کامل میریزه

---------- نوشته در 08:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:20 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من xbox ام رو اپدیت کردم الان بازیهای کپی خور رو اجرا نمیکنه
راهی هست برگردونمش به حالت اول؟
یا بتونم بازیهای کپی خور رو روش اجرا کنم؟
سلام
یعنی دستگاه lt3ریختی اگهlt3ریختی باید بازیهارو با پچ lt3بخری همین

shghavam

کاربر سایت
Jan 21, 2012
2
نام
Shahram
جناب گیمر
با تشکر از پاسخ سریع جنابعالی ، ممکنه بفرمایید نحوه ریختن ال تی به چه صورت میباشد؟

---------- نوشته در 10:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:56 PM ارسال شده بود ----------

سلام
اره درست میشه باید ltرو بریزی بعد اپدیت بازی رو کامل میریزه

---------- نوشته در 08:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:20 PM ارسال شده بود ----------

سلام
یعنی دستگاه lt3ریختی اگهlt3ریختی باید بازیهارو با پچ lt3بخری همین

جناب گیمر
با تشکر از پاسخ سریع جنابعالی ، ممکنه بفرمایید نحوه ریختن ال تی به چه صورت میباشد؟

RISING

کاربر سایت
Sep 17, 2010
98
سلام من توی بازی های la noir and gears of war3 بازی یک جورایی لگ یا بهتر بگم گیریی میشه مشکل هست یا نیست؟ ممنون میشم که برام توضیح بدید.

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
دوستان سلام. چون خیلی وقته که سراع xbox نرفتم واسه همین نمی دونم سوالم رو جای درستش مطرح میکنم یا نه. یا پوزش
من اگه بخوام lt3 بریزم ، بازیهای قبلیم رو باز میتونم بازی کنم یا نه ؟
ممنونم

RISING

کاربر سایت
Sep 17, 2010
98
شما بازیهای دیگه رو هم امتحان کن ببین همچین مشکلی نداری؟

مثلا داخل dead space2 دیگه این جور مشکلی نداشتم بعد اویل5 یک سری که کلا گیری شده بود انگار داشتی با یک pc سیستم پایین بازی میکردی البته مال خیلی قبل پیش بود سی دی اون هم یکم خش داشت.:(

masoud47

کاربر سایت
Aug 8, 2010
11
سلام من وقتی درب دستگاه رو close می کنم خود به خود openning می زنه و باز می شه دستگاه slim است اگر کسی از دوستان راه حلی داره یا می دونه مشکل از کجاست لطفا پاسخ بده (من خودم فکر می کنم از کیت جلوی دستگاه باشه ولی نمی تونم درستش کنم)

Majidjan

کاربر سایت
May 24, 2007
62
من حدود 4 ماهه کنسولم رو خریدم.
مشکلی که از ابتدا با اون داشتم اینه که باید کنسول رو چند بار خاموش روشن کنم تا بالاخره دی وی دی بازی که داخل کنسول گذاشتم توسط درایو خونده بشه و بازی اجرا بشه. هیچوقت به محض روشن کردن کنسول موفق نشدم بازی رو اجرا کنم. کنسول رو آکبند خریدم و فروشنده جلوی خودم کپی خورش کرد . بعد چند وقت هم خودم LT2 رو ریختم و هنوز هم این مشکل رو دارم. بازی ها رو هم خودم کپی میکنم. این مشکل حتی با دی وی دی اصلی کینکت اسپرت هم وجود داره. ممنون میشم راهنمایی کنید.

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
مشکلی که از ابتدا با اون داشتم اینه که باید کنسول رو چند بار خاموش روشن کنم تا بالاخره دی وی دی بازی که داخل کنسول گذاشتم توسط درایو خونده بشه و بازی اجرا بشه. هیچوقت به محض روشن کردن کنسول موفق نشدم بازی رو اجرا کنم. کنسول رو آکبند خریدم و فروشنده جلوی خودم کپی خورش کرد . بعد چند وقت هم خودم LT2 رو ریختم و هنوز هم این مشکل رو دارم. بازی ها رو هم خودم کپی میکنم. این مشکل حتی با دی وی دی اصلی کینکت اسپرت هم وجود داره. ممنون میشم راهنمایی کنید.
مشکل از بازیت نیس. یا لنزت مشکل داره یا ... ببین وقتی می خواد سی دی رو بخونه صداهای عجیب غریب می ده؟ غرچ غووووورچ ویییییییر ووووور یه همچین چیزی؟

---------- نوشته در 08:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:33 PM ارسال شده بود ----------

مشکل از بازیت نیس. یا لنزت مشکل داره یا ... ببین وقتی می خواد سی دی رو بخونه صداهای عجیب غریب می ده؟ غرچ غووووورچ ویییییییر ووووور یه همچین چیزی؟

اگه آره مشکل از لنزته.

Majidjan

کاربر سایت
May 24, 2007
62

---------- نوشته در 08:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:33 PM ارسال شده بود ----------

اگه آره مشکل از لنزته.
خیر سر و صدایی نمیده . این سرو صدا وقتی کنار کنسول نشستیم باید بگوش برسه ، یا گوش رو بچسبونم به کنسول ؟

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
دوستان سلام. چون خیلی وقته که سراع xbox نرفتم واسه همین نمی دونم سوالم رو جای درستش مطرح میکنم یا نه. یا پوزش
من اگه بخوام lt3 بریزم ، بازیهای قبلیم رو باز میتونم بازی کنم یا نه ؟
ممنونم
ال تی 3 بیشتر برای لایو اومده.دلیلی نداره شما ال تی 3 بزنی اگه آفلاینری! در هر صورت اگه ال تی 3 بزنی باید بازیهاتم100%رایت بشه
مثلا داخل dead space2 دیگه این جور مشکلی نداشتم بعد اویل5 یک سری که کلا گیری شده بود انگار داشتی با یک pc سیستم پایین بازی میکردی البته مال خیلی قبل پیش بود سی دی اون هم یکم خش داشت.:(
داداش منم همچین مشکلی داشتم که با پاک کردن کَش دستگاه مشکلم حل شده
سلام من وقتی درب دستگاه رو close می کنم خود به خود openning می زنه و باز می شه دستگاه slim است اگر کسی از دوستان راه حلی داره یا می دونه مشکل از کجاست لطفا پاسخ بده (من خودم فکر می کنم از کیت جلوی دستگاه باشه ولی نمی تونم درستش کنم)
چند روز پیش اومدم درایو رو تمیز کنم با مسواک.هواسم نبوده فشار آورده بودم یه خار که فلزی هم بود رو خم کرده بودم و درایو منم به محض بسته شدن خود به خود باز میشد! بعدا فهمیدم اون خار کج شده و یه اتصالی رو از بین بردم.خار رو به شکل اولش در آوردم مشکلم حل شد.این خاری که میگم تقریبا بقل اون چرخ دنده جلوی درایو هست.البته نمیدونم درایو اسلیم اینطوریه یا نه
همینطور که دوست خوبمون گفتن به احتمال خیلی زیاد لنزتون ضعیف شده.اگر با تنظیم لنز حل نشد یه لنز ازش عوض کنید

Majidjan

کاربر سایت
May 24, 2007
62
آخه کنسول من تقریبا نو است . از همون اول هم اینطوری بود من فکر میکردم بخاطر کیفیت پایین دیسکهای بازی است.
نظرتون رو در مورد این پست هم بدین ممنون میشم :
Code:
http://forum.bazicenter.com/thread45241/page3/#post1830297

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر