سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

hoseina

کاربر سایت
Feb 12, 2015
104
نام
امیر
شما یک فلش باید به دستگاه وصل کنید بعد از Setting >Storag فرمت کنید و سپس از روی هارد دستگاه وارد Game and profile بشید از اونجا وارد GTA V بشید و Savegame های خودتون را Copy کنید داخل فلش و هر دفعه قبل از اینکه وارد بازی بشید این Save ها اخر را روی Save ها قدیمی که روی هارد است Overwrite کنید.
مطمئن نیستم بازی GTA ابتداء به شما پیغام می ده که Storage Device را انتخاب کنید یا نه بخاطر همین راه اول راحت تر و Safe تر است. اما راه دوم در صورت که فلش به دستگاه وصل باشه و ارد بازی GTA بشید و به شما پیغام بده که Storage Device را انتخاب کنید بهتر که فلش را انتخاب کنید و از این به بعد فقط Save ها را روی flash ذخیره می کنه و شما می توانید بعد از این که از بازی خارج شدید فلش را با خودتون ببرید.
خودتون آیا امتحان کردید این روش ها رو؟
من ترجیح میدم روش دوم رو برم اما به یک مدرک نیاز دارم
اگه XBOX داری یک عکش بگیر بزار اینجا ما ببینیم
لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفالطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا[-o

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
خودتون آیا امتحان کردید این روش ها رو؟
من ترجیح میدم روش دوم رو برم اما به یک مدرک نیاز دارم
اگه XBOX داری یک عکش بگیر بزار اینجا ما ببینیم
لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفالطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا[-o

این روش ها کاملا اجرایی است . من xbox دارم اما بازی gta را از روی هاردم پاک کردم . و امکان تست کردنش وجود نداره برای من .

hoseina

کاربر سایت
Feb 12, 2015
104
نام
امیر
این روش ها کاملا اجرایی است . من xbox دارم اما بازی gta را از روی هاردم پاک کردم . و امکان تست کردنش وجود نداره برای من .
من تو بخش پایس منو/گیم سیو و لود رو دیدم بعد روی سیو زدم دو گزینه وجود داشت یکی یادمه storg تو همین مایه ها بود بعد گزینه اون x بود
فکر نمیکنید اون سیو رو رو فلش میریزه؟

AmirSlash032

کاربر سایت
Nov 6, 2014
15
نام
امیرحصین
ینی تو این کشور به این بزرگی کسی تا حالا این مشکلو نداشته
تو رو خدا کمکم کنین
=(( :((:

خسته نباشید دوستان
یه مشکلی واسم پیش اومده:
من ایکس باکسم رو با یه Image Retail میخواستم به حالت اورجینال برگردونم به خاطر اطلاعات غلط یه انجمن، تو اون انجمن نوشته بود برای اینکه کنسول شما که شاید روی حالت آفلاین فلگ شده باشد از این حالت خارج شود باید با استفاده از ناندتون یه Image Retail درست کنید و اون رو روی دستگاهتون بنویسید. بعد از اینکه این کارها رو کردم و Image Retail رو روی دستگاه ریختم (خب نمیدونستم اصن قضیه چیه) وقتی روشنش میکردم چراغش قرمز میشد.
تو اینترنت سرچ کردم و فهمیدم مشکل از ناند کنسوله و همچنین قبلاً ناند اصلی دستگاه رو داشتم.
خلاصه با یه ناند ریدر ماتریکس ناند اصلی رو ریختم رو کنسول و مشکل حل شد.
الان کنسول بالا میاد ولی دسته ها رو نمیشناسه ؟؟؟؟؟
هر چی دکمه Sync کنسول و دسته رو نگه میدارم هم دیگه رو پیدا نمی کنن.
با دسته فابریک خودش و یه دسته که قبلاً خریده بودم امتحان کردم نشد
مشکل از دسته هاست یا کنسول، نرم افزاریه یا سخت افزاری
حتی وقتی RF Module رو هم تعویض کردم مشکل حل نشد
با دسته سیم دارم امتحان کردم نشد !!!
ممنون میشم کمکم کنین
9 ماهه دستگام به فنا رفته

hoseina

کاربر سایت
Feb 12, 2015
104
نام
امیر
ینی تو این کشور به این بزرگی کسی تا حالا این مشکلو نداشته
تو رو خدا کمکم کنین
=(( :((:

خسته نباشید دوستان
یه مشکلی واسم پیش اومده:
من ایکس باکسم رو با یه Image Retail میخواستم به حالت اورجینال برگردونم به خاطر اطلاعات غلط یه انجمن، تو اون انجمن نوشته بود برای اینکه کنسول شما که شاید روی حالت آفلاین فلگ شده باشد از این حالت خارج شود باید با استفاده از ناندتون یه Image Retail درست کنید و اون رو روی دستگاهتون بنویسید. بعد از اینکه این کارها رو کردم و Image Retail رو روی دستگاه ریختم (خب نمیدونستم اصن قضیه چیه) وقتی روشنش میکردم چراغش قرمز میشد.
تو اینترنت سرچ کردم و فهمیدم مشکل از ناند کنسوله و همچنین قبلاً ناند اصلی دستگاه رو داشتم.
خلاصه با یه ناند ریدر ماتریکس ناند اصلی رو ریختم رو کنسول و مشکل حل شد.
الان کنسول بالا میاد ولی دسته ها رو نمیشناسه ؟؟؟؟؟
هر چی دکمه Sync کنسول و دسته رو نگه میدارم هم دیگه رو پیدا نمی کنن.
با دسته فابریک خودش و یه دسته که قبلاً خریده بودم امتحان کردم نشد
مشکل از دسته هاست یا کنسول، نرم افزاریه یا سخت افزاری
حتی وقتی RF Module رو هم تعویض کردم مشکل حل نشد
با دسته سیم دارم امتحان کردم نشد !!!
ممنون میشم کمکم کنین
9 ماهه دستگام به فنا رفته

بنظرم به یک تعمیر کار کنسول مراجعه کنید بهتره
حداقل پیش تعمیر کار ببر بگه مشکل از کجاست

AmirSlash032

کاربر سایت
Nov 6, 2014
15
نام
امیرحصین
بنظرم به یک تعمیر کار کنسول مراجعه کنید بهتره
حداقل پیش تعمیر کار ببر بگه مشکل از کجاست
بردم داداش گفت باید مادربردو عوض کنی ...
مگه یه نشناختن دسته چیه که به خاطر مادربردو عوض کنم
البته الان فرستادم واس تعمیر تهران، خدا کنه درست بشه

hoseina

کاربر سایت
Feb 12, 2015
104
نام
امیر
خب برادر یک جا,دیگه ببر ببین اون,چی میگه
بعد اگه میخوای به یک نتیجه ای برسی برو تو انجمن خارجی کنسول x360 بحث,کن
من خودم اونجا رفتم تازه خود مایکروسافت اون رو زده و فقط کافیه با اکانت مایکروسافت وارد,بشی

آخرین ویرایش:

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894

خرابی شما 2 احتمال دارد
احتمال اول ناند شما ناقص باشد و بهتر است از همان ناند خودتان یک آپدیت فری استایل درست کنید و روی دستگاه بریزید.
بهتر است دستگاه را با دسته سیمی تست کنید یا اگر شارژ کیت دارید کابل usb را که به دستگاه بزنید بدون sync دسته را می شناسد

احتمال دوم که بسیار زیاد است شما در هنگام باز کردن کنسول یا نصب پرگرامر به برد دستگاه آسیب رساندید که باید برد را با دقت نگاه کنید تا متوجه قسمتی که یا خراش دیده یا ممکنه قلع از هویه شما افتاده باشه را بررسی کنید.

AmirSlash032

کاربر سایت
Nov 6, 2014
15
نام
امیرحصین
خب برادر یک جا,دیگه ببر ببین اون,چی میگه
بعد اگه میخوای به یک نتیجه ای برسی برو تو انجمن خارجی کنسول x360 بحث,کن
من خودم اونجا رفتم تازه خود مایکروسافت اون رو زده و فقط کافیه با اکانت مایکروسافت وارد,بشی
دستت درد نکنه داداش
من هر چی تو تاپیک های خارجی گشتم جوابی نگرفتم.
حالا اینجا بیان کردم مشکلمو، انشالله جاب میدن.

hoseina

کاربر سایت
Feb 12, 2015
104
نام
امیر
دستت درد نکنه داداش
من هر چی تو تاپیک های خارجی گشتم جوابی نگرفتم.
حالا اینجا بیان کردم مشکلمو، انشالله جاب میدن.
خب برادر گرامی
اینجا مطرح کردی اومدن حل کنن؟
نه دیگه برای همین میگم برو توانجمن های خارجی بحث کن
ضرر نمکنی برادر گرانقدر

AmirSlash032

کاربر سایت
Nov 6, 2014
15
نام
امیرحصین
خرابی شما 2 احتمال دارد
احتمال اول ناند شما ناقص باشد و بهتر است از همان ناند خودتان یک آپدیت فری استایل درست کنید و روی دستگاه بریزید.
بهتر است دستگاه را با دسته سیمی تست کنید یا اگر شارژ کیت دارید کابل usb را که به دستگاه بزنید بدون sync دسته را می شناسد

احتمال دوم که بسیار زیاد است شما در هنگام باز کردن کنسول یا نصب پرگرامر به برد دستگاه آسیب رساندید که باید برد را با دقت نگاه کنید تا متوجه قسمتی که یا خراش دیده یا ممکنه قلع از هویه شما افتاده باشه را بررسی کنید.
خیلی ممنون واسه اینکه وقت گذاشتی برام داداش
من ناند رو بعد اینکه با پروگرامر ریختم ، دستگاهو روشن کردم چراغش سبز شد و خیلی ذوق کردم و دسسته رو برداشتم ولی وقتی دسته رو روشن کردم دیدم نمیشناسش، هر چی سینک دسته و کنسولو نگه داشتم بازم درست نشد، دسته سیم دارم زدم نشد، دوباره ناند رو ریختم تو ریشه فلش و زدم به دستگاه و با صفحه Xell ناند رو دوباره ریختم ولی مشکل حل نشد. ناند کامل سالمه چون یه روز قبل اینکه خراب بشه از ناند دستگاه بک آپ گرفتم و باهاش آپدیت کنسولو ساختمو ریختم رو دستگاه هیچ مشکلی هم نداشت و مثله هلو کار میکرد.
به احتمال زیاد همون مشکل دوم باشه، من موقع بازکردن و مخصوصاً نصب پروگرامر خیلی دقت کردم ولی بازم فکر کنم دستم اشتباهی به یه قطعه خورده کنده شده یا قلعی چیزی افتاده رو مادربرد ...
الانم واسه تعمیر تازه پریروز فرستادمش تهران، هنوز خبری ازش ندارم که رسیده دست تعمیرکار یا نه ولی خدا کنه درستش کنه :((
راستی یه سوال : تو مادربرد به غیر Rf Module کدوم قطعه مربوط به دسته میشه.
راستی یه بار سی دی داریوشو بابام باز کرد و یه دستکاریهایی کرد و موقع بستن فکر کنم خوب نبست ولی درست کار میکنه درایورش ... بهش ربطی داره ؟؟؟

- - -ویرایش - - -

خب برادر گرامی
اینجا مطرح کردی اومدن حل کنن؟
نه دیگه برای همین میگم برو توانجمن های خارجی بحث کن
ضرر نمکنی برادر گرانقدر
آره داداش ...
تو ایران متاسفانه تعمیر کارا در دسترس نیستن
و اگه هم تو اینترنت باشن جوابتو نمیدن
ولی تو خارج سریع جواب میدن
در هر حال ممنون :x

hoseina

کاربر سایت
Feb 12, 2015
104
نام
امیر
من ناند رو بعد اینکه با پروگرامر ریختم ، دستگاهو روشن کردم چراغش سبز شد و خیلی ذوق کردم و دسسته رو برداشتم ولی وقتی دسته رو روشن کردم دیدم نمیشناسش، هر چی سینک دسته و کنسولو نگه داشتم بازم درست نشد، دسته سیم دارم زدم نشد، دوباره ناند رو ریختم تو ریشه فلش و زدم به دستگاه و با صفحه Xell ناند رو دوباره ریختم ولی مشکل حل نشد. ناند کامل سالمه چون یه روز قبل اینکه خراب بشه از ناند دستگاه بک آپ گرفتم و باهاش آپدیت کنسولو ساختمو ریختم رو دستگاه هیچ مشکلی هم نداشت و مثله هلو کار میکرد.
به احتمال زیاد همون مشکل دوم باشه، من موقع بازکردن و مخصوصاً نصب پروگرامر خیلی دقت کردم ولی بازم فکر کنم دستم اشتباهی به یه قطعه خورده کنده شده یا قلعی چیزی افتاده رو مادربرد ...
الانم واسه تعمیر تازه پریروز فرستادمش تهران، هنوز خبری ازش ندارم که رسیده دست تعمیرکار یا نه ولی خدا کنه درستش کنه :((
راستی یه بار سی دی داریوشو بابام باز کرد و یه دستکاریهایی کرد و موقع بستن فکر کنم خوب نبست ولی درست کار میکنه درایورش ... بهش ربطی داره ؟؟؟

- - -ویرایش - - -

آره داداش ...
خب داری خودت میگی اونجا تو ایترنت سریع جواب میدن
بعد خودت نمیری یک زحمتی بدی به خودت و یکم حوصله تو انجمن خارجی ها بحث کنی

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894

- - -ویرایش - - -

آره داداش ...

خدا کنه براتون درستش کنه.
بهتر بود به عکس با کیفیت از برد برام میگرفتی میتونستم راهنمایت کنم.
زنگ بزن به تهران بگو با تصویر تحویل دادم بی تصویرش کنی باید خسارت بدی
مواطب باش

mansourace

کاربر سایت
Jan 11, 2013
174
نام
منصور
سلام . دوستان من یه مشکلی دارم بازی های xbox و میزارم تو dvd rom خالی نشون میده و گزینه burn disc میاد یه بازی castlevenia 2 رو هم down کردم تمام مراحل رایت بازیرو طی کردم با abgx360 و imgburn و توی abgx360 همه گزینه ها سبز و زرد بود ولی رو 3 درصد error i/o داد میگفت driver can find a disc . درایورم اپدیته و dvd rom ام هم دارای قابلیت write and read dvd +-DL رو داره که هم توی imgburn capbilty نشون داد هم از سایت اصلی دیدم .
خواهشن اگه کسی میدونه ایراد از کجاس راهنمایی کنه

Mahib

کاربر سایت
Feb 15, 2015
58
دوستان دو روزه هر بازی که میزارم توی دستگاه همون اولش میزنه دیسک ایراد داره یا کنسول رو ریست کن ... تمام بازیا نو و بدون خش و دستگاه رو هم ماهی یه بار روشن میکنم و در حد آکه

خواهشا اگر زودتر راهنماییم کنید ممنونتون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر