سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اقا من بازی رو از هارد پاک کردم قشنگ اجرا کرد ..
داداش مشکل شما نداشتن دیسک برنر مکس هست.
منم همین بلا سرم اومد بعد از نصب کردن بازی metal gear peace walker
از دوستان خبره پرسیدم گفتن اگه دیسک برنر مکس نباشه این مشکل پیش میاد.

داداش مشکل شما نداشتن دیسک برنر مکس هست.
منم همین بلا سرم اومد بعد از نصب کردن بازی metal gear peace walker
از دوستان خبره پرسیدم گفتن اگه دیسک برنر مکس نباشه این مشکل پیش میاد.

بله دقیقا تایید میشه حرفتون اگه برنرمکس بخرین هم راحت نصب میشه همم ارور نمیده اصلا .

دستگاه که الایت از این سری 2009 به بعده 2 سالم داره کار میکنه...امروز اینجوری شده و شدید رفته رو اعصابم
البت اکثر این قبیل ارورها برای بازیهای truncate پیش میاد ولی کلا کش هاردتم پاک کنی بهتره
بروی توی قسمت system بعد روی storage دکمه ی y رو بزن و clear cache

سلام به همگی
من بردرزلند2 رو برنرمکس دارم ویه 2 ساعتی هم باهاش بازی کردم ولی یه روز قبله انجام دادنه این بازی یه چنتا گیم دیگه زدم بعد که اومدم دوباره بردرزلند بزنم اروره clen disk میده در صورتی که دیسک کاملا نو عه:(( لنزه دستگام هم 3ماهه عوض کردم.ممکنه مشکل از درایو باشه؟به لایو هم وصل میشم.لطفا راهنمایی کنید تا ماهم بتونیم ازاین بازیه عالی استفاده کنیم

سلام به همگی
من بردرزلند2 رو برنرمکس دارم ویه 2 ساعتی هم باهاش بازی کردم ولی یه روز قبله انجام دادنه این بازی یه چنتا گیم دیگه زدم بعد که اومدم دوباره بردرزلند بزنم اروره clen disk میده در صورتی که دیسک کاملا نو عه:(( لنزه دستگام هم 3ماهه عوض کردم.ممکنه مشکل از درایو باشه؟به لایو هم وصل میشم.لطفا راهنمایی کنید تا ماهم بتونیم ازاین بازیه عالی استفاده کنیم

ممکنه روی لنز گردوخاک گرفته باشه درضمن از سالم بودن دیسک اطمینان کامل داشته باشید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or