سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان اگه میشه یکی توضیح بده چطوری میشه برنامه ی dos flashرو با cd یا فلش usb اجرا کرد؟
با این میتونی فلشتو بویبل کنی منتها موقع فرمت کردن با برنامه باید یکی از پوشه های همراه برنامه رو تو قسمت مربوطه ادرسشو بدی دقیق یادم نیست اما فکر کنم پوشه MS-Dos باشه.

Attachments

با سلام.میشه از کابل hdmi هم صدا گرفت هم تصویر؟
هر نوع کابل hdmi رو ایکس باکس جواب میده؟چون من یه کابل دارم مال گیرنده دیجیتال هست؟

بله هم صدا وهم تصویر
بله همه کابلها جواب میده ولی از نظر کیفیت با هم فرق دارن من الان خودم یه دونه خریدم 70 تومن معمولا اینهایی که روی دستگاه دیجیتال هستن از این 10 تومنیا هستن

سلام دوستان
من تازگی کینکت گرفت ولی همش سرش بالاست!
حتی وقتی میذارمش خیلی بالا باز هم سرش رو بالا و پایین میکنه و بعد سرش رو بالا نگه میداره!به حدی که پاهام دیده نمیشه و تو عکس هایی که میگیره از سقف میگیره!!!!مشکل چیه؟؟؟

هر نوع کابل hdmi رو ایکس باکس جواب میده؟چون من یه کابل دارم مال گیرنده دیجیتال هست؟

همونجور که دوستمونم اشاره کردن کابل با کابل فرق میکنه و هر چقد پول بدی همون قدم .... . و صدام بله میده .

سلام به همه ی بچه های بازیسنتر.
آقایون خانوما یه سوال داشتم.قاب جولوی درب درایو ایکس باکس اسلیمو چطوری میشه عوض کرد؟ممنون میشم کمکم کنید.فوری فوتیه.

---------- نوشته در 07:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:45 PM ارسال شده بود ----------

همونجور که دوستمونم اشاره کردن کابل با کابل فرق میکنه و هر چقد پول بدی همون قدم .... . و صدام بله میده .

سلام آقا میتونم بپرسم از چه نظر فرق دارن.چون من تو یه مقاله خونده بودم کابلای hdmi اگه خروجی تصویرو بدون نویز بدن کیفیتشون هیچ فرقی با هم نمیکنه.خود من یه کابل 5 تومنی با 25 تومنی رو مقایسه کردم هیچ فرقی نداشتن!

دوستان ممنون میشم به سوال بالاییم جوب بدین.

آخرین ویرایش:
سلام دوستان
من تازگی کینکت گرفت ولی همش سرش بالاست!
حتی وقتی میذارمش خیلی بالا باز هم سرش رو بالا و پایین میکنه و بعد سرش رو بالا نگه میداره!به حدی که پاهام دیده نمیشه و تو عکس هایی که میگیره از سقف میگیره!!!!مشکل چیه؟؟؟
دوستان لطفا کمک کنید.آیا این عادی هستش که تو قسمت kinect tuner کینکت یه نگاه به پایین میکنه یه نگاه به بالا بعد هم سرش رو بالاترین قسمت نگه میداره به طوری که پاهام دیده نمیشن:
76442272363762981992.gif

همین طوری که تو عکس میبنید از پنکه سقفی گرفته!ولی من رو نصفه گرفته
نگاه کردم دیدم تو عکس هایی که بقیه گذاشتن قشنگ از زمین گرفته:
zmfgceynsp12glbve291.jpg

29gljuhvchsy8rl.jpg

آخرین ویرایش:

بله هم تصویر میده هم صدا با هر کابلی هم میشه.

---------- نوشته در 09:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:48 PM ارسال شده بود ----------

دوستان لطفا کمک کنید.آیا این عادی هستش که تو قسمت kinect tuner کینکت یه نگاه به پایین میکنه یه نگاه به بالا بعد هم سرش رو بالاترین قسمت نگه میداره به طوری که پاهام دیده نمیشن:
76442272363762981992.gif

همین طوری که تو عکس میبنید از پنکه سقفی گرفته!ولی من رو نصفه گرفته
نگاه کردم دیدم تو عکس هایی که بقیه گذاشتن قشنگ از زمین گرفته:
zmfgceynsp12glbve291.jpg

29gljuhvchsy8rl.jpg

همون جا تو کینکت تیونر یه جایی هست که میتونه خودت به صورت دستی زاویه کینکت رو تنضیم کنی.

htmi صدا و تصویر رو با کیفیت بالا انتقال میده!!!
شما یه دقت کن ببین شماره کابل چنده (رو جعبه کابل باید نوشته باشه)!!!
مال ایکس باکس 1.1 هست.
پیشنهاد من اینه که 1.2 به بالا بگیری در ضمن 30 به بالا بگیر و سعی کن مارک باشه. مثل سونی یا پاناسونیک/ مال خودم 1.4 هست.
اینم در نظر داشته باش که اگه کابلت 1.1 به پایین باشه با استفاده بیش از نیم ساعت کابل داغ میشه و ورودی دستگاه و تلوزیونو میسوزونه!!!
اگرم تونستی و مدل ایکس باکست اسلیمه کابل فیبر نوری بگیر کیفیتش بازم از htmi بالاتره.
البته اگه پشت تلوزیونت میخوره!!!

آخرین ویرایش:
دوستان میخواستم بدونم آیا میشه با xbox کپی خور شده بازی ارجینال هم زد؟؟
منظورم اینه که مثل ps3 هستش که فقط یکارو انجام بده؟
من میتونم یه xbox 360 کپی خور داشته باشم و هر وقت خواستم یه بازیرو آنلاین انجام بدم اوریجش رو بخرم و بعد از اینکه آنلاین بازی کردم دوباره برگردم به کپی !!
امیدوارم منظورم رو گرفته باشید

دوستان میخواستم بدونم آیا میشه با xbox کپی خور شده بازی ارجینال هم زد؟؟
منظورم اینه که مثل ps3 هستش که فقط یکارو انجام بده؟
من میتونم یه xbox 360 کپی خور داشته باشم و هر وقت خواستم یه بازیرو آنلاین انجام بدم اوریجش رو بخرم و بعد از اینکه آنلاین بازی کردم دوباره برگردم به کپی !!
امیدوارم منظورم رو گرفته باشید
بله میتونید اوریج هم بازی کنید.

داداش من منظورم همزمان بود!چون ps3 این قابلیتو نداره و اگه از هک در بیاری دیگه نمیتونی کپی بازی کنی و باید دانگرید کنی!
برای اوریج بازی کردن با xbox360 لازم نیست از هک درش بیاریم؟

داداش من منظورم همزمان بود!چون ps3 این قابلیتو نداره و اگه از هک در بیاری دیگه نمیتونی کپی بازی کنی و باید دانگرید کنی!
برای اوریج بازی کردن با xbox360 لازم نیست از هک درش بیاریم؟
شما در صورتی که دستگاهت کپی خور باشه میتونه هم کپی و هم اورجینال رو اجرا کنه!!!
یعنی الان داری اورجینال بازی میکنی از بازی بیا بیرون یه کپی بزار بازی کن!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or