سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام یه سوال داشتم :

من داشتم بازی darksiders 2 رو بازی میکردم . اونجا که باید روح سوم همراه با عنکبوت رو بکشم که ناگهان دستگاه هنگ کرد و تصویر ثابت شد . مجبور شدم دستگاه رو از دکمه جلو خاموش کنم . بعدش دوباره بازی کردم و مشکلی نبود . فقط میخوام بدونم چرا هنگ کرد ؟ بازی برنرمکس هست رو دیسک تی گیت . بعد مشکلی واسه دستگاه پیش نیومده ؟ ممنون میشم کمک کنید

سلام
من ایکس باکس اسلیم دارم. بعد از مدتی بازی کردن دیگه هیچ یک از بازیها را اجرا نکرد. بعضی موقع open try می ده یا play dvd می ده ولی بازی اجرا نمی کنه
تا حلا چند بار بردم تعمیرگاه یکبار لنزش تمیز کرده دو بار داس فلش کرده ولی بعد از دو هفته دویاره همون مشکل اتفاق می افته
لطفا راهنمایی کنید.

آخرین ویرایش:
سلام
اگر دستگاهی بن شده باشه چه اتفاقی براش میافته اصلا کار نمی کنه یا اینکه فقط توی لایو کار نمی کنه.....
آیا امکان داره که تعمیر بشه و مثل روز اول دوباره کار کنه ؟
خرجش چقدره ؟
متشکرم

سلام
اگر دستگاهی بن شده باشه چه اتفاقی براش میافته اصلا کار نمی کنه یا اینکه فقط توی لایو کار نمی کنه.....
آیا امکان داره که تعمیر بشه و مثل روز اول دوباره کار کنه ؟
خرجش چقدره ؟
متشکرم

موقعی که دستگاه شما بن میشه فقط نمیتونید به لایو وصل بشید ومشکلی دیگه ای ایجاد نمیکنه
شما باید یک کنسول که بن نشده پیدا کنید و به وسیله جیتگ یسری اعداد رو عوض کنید

دستگاهی دارم که nextgen نتونست اونو تعمیر کنه ایا کسی اینجا هست که بتونه تعمیر کنه شما باید از Nextgen وارد تر باشین که بتونین این کارو انجام بدین حالا کی در این سایت هست که خیلی وارده و میتونه ایکس باکس منو که 3چراغ میده و در حین بازی هم هنگ میکنه درست کنه؟خواهشا اگر ادم خبره میشناسین معرفی کنین.پیغام خصوصی بدین اگه میشه مرسی.

سلام
سی دی های bm رو اگه روی هارد نصب کنیم میشه بدون سی دی اجراشون کرد ؟
من بازی اسلیپینگ داگ رو نصب کردم ولی بدون سی دی اجرا نمیشه .
کلا چجوری میشه بازیها روی هارد نصب کرد و بدون سی دی اجراشون کرد ؟

سلام من اول که دستگاه بالا میاد پروفایلم رو که ساین این میکنم ازم میپرسه که میخوایی به لایو وصل بشی یا نه؟
خیلی رو مخمه نمیشه از بینش برد؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or