سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان 2 تا سوال دارم:

1- کدام یک از این بازی های بهتره که بخرم ؟؟؟؟؟
metal gear solid HD COLLECTION - mass effect 3 - darkness 2 - never dead - ufc 3 - fallout:new vegas - grand slam 2

2- آیا بازی های xgd3 رو lt2 خونده میشه؟؟؟

سلام دوستان 2 تا سوال دارم:

1- کدام یک از این بازی های بهتره که بخرم ؟؟؟؟؟
metal gear solid HD COLLECTION - mass effect 3 - darkness 2 - never dead - ufc 3 - fallout:new vegas - grand slam 2

2- آیا بازی های xgd3 رو lt2 خونده میشه؟؟؟

1- دوست عزیز فعلا این 3 تا رو بخر تا بعد برسی به اون یکیا .

metal gear solid HD COLLECTION - mass effect 3 - darkness 2

2- بعد بازی های lt3 رو داریوش جان اموزششو گذاشته و توضیح داده چطور برا lt2 امادشون کنین . یسر به قسمت اموزشا بزنین . موفق باشین باز سوالی داشتین در خدمتم پ.خ کنین .

درود
دوستان در حین بازی GeOW3 کنسول هنگ کرد و من خاموشش کردم روز بعد که روشن کردم دیدم اچیومنتها صفر شده اواتار هم نیستش و save game ها هم همگی corrupted شدن !!!
دیلیش چیه؟
یه نکته هم بگم که چند روز قبلش درایو کنسول رو عوض کردم و lt3 ریختم و اینکه هارد رو روی یه کنسول دیگه امتحان کردم اچیومنتها و اواتار درست بود ولی باز هم سیوها خراب بودن.
راه حلی داره؟

دوستان، من الان mass effect 3 رو دانلود کردم دو تا دی وی دی هستش یک دونه 8.5 gb و یک دونه 2 gb چجوری باید رایتش کنم؟؟؟ یک دونش رو یه دی وی دی و دیگری رو دی وی دی دیگه؟؟؟ xgd2 هست.

ارور کینکت

سلام من امروز میخواستم برم تو کینکت هوب ((kinect Hub)) ارور داد /The Kinect sensor has insufficient power\
چراغ کینکتمم قرمز بود
:-s:-s

296a5b46-ce05-4ada-957e-93225f88172f.PNG

باید چی کار کنم:-/
:(

دوستان ، حدود 40 روز پیش من دادم پچ ixtreme LT+ روی xbox نصب کنند ، از اون موقع به بعد بعضی بازی ها رو اجرا می کنه و بعضی ها رو نه ، برای مثال بازی های assassin's creed 4 ، Fifa 12 ، Www 12 و fifa street رو اجرا می کنه ولی بازیهایی مثل skyrim و gears of war 2 و saintrow و batman اجرا نمیشند و این اخطار رو می ده : the disc is unreadable
البته همون بازیهایی که اجرا شدند هم با بدبختی اجرا شدند ، مشکل از چیه ؟ نکنه بلایی سر لنز اوردند ؟:|

دوستان، من الان mass effect 3 رو دانلود کردم دو تا دی وی دی هستش یک دونه 8.5 gb و یک دونه 2 gb چجوری باید رایتش کنم؟؟؟ یک دونش رو یه دی وی دی و دیگری رو دی وی دی دیگه؟؟؟ xgd2 هست.

درود
دوستان در حین بازی GeOW3 کنسول هنگ کرد و من خاموشش کردم روز بعد که روشن کردم دیدم اچیومنتها صفر شده اواتار هم نیستش و save game ها هم همگی corrupted شدن !!!
دیلیش چیه؟
یه نکته هم بگم که چند روز قبلش درایو کنسول رو عوض کردم و lt3 ریختم و اینکه هارد رو روی یه کنسول دیگه امتحان کردم اچیومنتها و اواتار درست بود ولی باز هم سیوها خراب بودن.
راه حلی داره؟
ممنون میشم جواب بدید..

سلام من یه 360 اسلیم دارم این کپی خور شده بود . از درایوش صدا میومد بردم بازش کردن دیدن مثل اینکه یه لاستیک هست دور درایو اون نیست تو دستگاه . یارو که فریمور زده یادش رفته بزاره سر جاش . الان این لاستیک یا همون کش رو از کجا میشه پیدا کرد ؟ هر کی داره لطفا پ.خ کنه . من خریدارم . خیلی ضروریه . ممنون

سلام من یه 360 اسلیم دارم این کپی خور شده بود . از درایوش صدا میومد بردم بازش کردن دیدن مثل اینکه یه لاستیک هست دور درایو اون نیست تو دستگاه . یارو که فریمور زده یادش رفته بزاره سر جاش . الان این لاستیک یا همون کش رو از کجا میشه پیدا کرد ؟ هر کی داره لطفا پ.خ کنه . من خریدارم . خیلی ضروریه . ممنون

زیادم ضروری نیست چسب کاعذی رو پشت داریو بزن و چند دور هم انتهای درایو تاب بده مشکلت حل میشه

کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

سلام من امروز میخواستم برم تو کینکت هوب ((kinect Hub)) ارور داد /The Kinect sensor has insufficient power\
چراغ کینکتمم قرمز بود
:-s:-s

296a5b46-ce05-4ada-957e-93225f88172f.PNG

باید چی کار کنم:-/
:(

چرا کسی جواب نمی ده؟؟؟؟؟؟؟
شما تو هیچ تایپیکی جوابمو ندادین :((:((:((:((:((:((

کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

دوستان سلام
يه سوالي دارم
بعد از اپديت دستگاه به lt3 وقتي ميخوام مثلا ادامه ي سيو بازي رو برم ميگه اول بايد وصل شي لايو بعد از وصل شدن به لايو ميتونم به پروفایلم برم وادامه سیو بازیم رو انجام بدم
یعنی از اول نمیذاره بازیم رو انجام بدم
چرا اینجوریه ؟
راه حلی هست برای درست شدنش؟؟؟

درود
دیلیش چیه؟
راه حلی داره؟
دوستان ممنون میشم سریع جواب بدید اگه اطلاعی دارید...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

Back