سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بودجش مهم نیست فقط کیفیتش خوب باشه!:biggrin1:
HP مارک زیاد جالبی نیست خب ارزون تر هم هست قاعدتا...

وربایتم و Aone خوبن:) در ضمن خودم Emtec میخرم دونه ای 2500 :) که دیسک خوبیه...

شما کافیه به عکسهای کنسولم توی آدرس زیر توجه کنی
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=8667&page=18

دست درد نكنه . اين كار رو هم كردم احساس مي كنم كه هد سينگها خنكتر شده . همين يدونه كار بود كه رو دستگام تست نكرده بودم . حالا بايد ببينم چند روز دستگام كار مي كنه و سه چراغه نمي شه
با سپاس فراوان:love:

يه سوال كه مربوط به ايكس بوكس يك مي شه چون كسي در اين مورد جوابي بهم نداد اينو اينجا مطرح مي كنم .
من دو تا دستگاه ايكس بوكس دارم با هارد 80 چون اگه مي خوام بازي هارو تو هاردش بريزم حتما بايد با درايور خود كنسول بريزم بد بختي اينه كه دايور كنسول خرابه و بازي هارو نمي خونه مي خواستم اگه مي شه يه طوري بازي هاي دستگاه اولم رو تو هارد دستگاه دوم بريزم . اول اومدم هارد رو در آوردم وصل كردم به كامپيوتر ديدم هاردو شناسايي نمي كنه تا بتونم با هارد به هارد كردن بازي هاي هارد اول رو به هارد دوم منتقل كنم حالا نمي دونم شايد ويندوز اكس پي اين نو هارد رو ساپرت نمي كنه اگه راهي به نظر شما مي رسه لطفا راهنمايي كنيد ( آخه من از كسي كه قبلا بازي رو برام تو هارد ريخته بود سئوال كردم گفت اگه شبكش كني مي توني از كنسول اول بازي هارو تو كنسول دومت بريزي ولي من شبكه كردن دو تا كنسولو بلد نيستم هم كابل شبكه دارم هم سويچ يا هاب براي شبكه كردن چندد كنسول )
با كمل پوزش از اينكه اين سئوال اينجا مطرح كردم:blushing:

آخه كسي نيست در اين مورد بهم كمك كنه اگه مي شه لطفا راهنمايي كنيد:bash:

جاهایی که داغ می کنن خروجی های هوا هستن دیگه.هوای سرد میره داخل و جاشو با هوای گرم عوض می کنه و هوای گرم میاد بیرون.اگر زیر کنسولتون داغ می کنه چون مادربورد کنسول به اونجا چسبیده و طبیعی هست که داغ کنه.

اقا درايو دستگاه من هيتاچي هستمن با ديسك هايridataمشكل دارم و بعضي ديسكهي ديگه(يك مدل ديگه) و بعضي از ديسكها كه خش داره با مشكل اجرا ميكنه و هيارورun ableميزنه -وقتي ديسك رو ميزارم چند بار ميچرخونه صداي عجيب قريب ميدهبعد اگه درست بيفته رو دور ميخونه و گرنه ارور ميده-حالا چنتا تا سوال داشتم!!!1- مشكل از كجاست؟2- دستگاه رو ببرم براي تنظيم لنز؟3- پايه لنز دستگاه رو عوض كنم؟4-كلا درايو رو عوض كنم؟؟؟؟؟؟؟5-همه ي مواردخدايي ممنونتون ميشم جواب بدين
اقا لطفا جواب مار رو هم بدين

ااقا درايو دستگاه من هيتاچي هستمن با ديسك هايridataمشكل دارم و بعضي ديسكهي ديگه(يك مدل ديگه) و بعضي از ديسكها كه خش داره با مشكل اجرا ميكنه و هيارورun ableميزنه -وقتي ديسك رو ميزارم چند بار ميچرخونه صداي عجيب قريب ميدهبعد اگه درست بيفته رو دور ميخونه و گرنه ارور ميده-حالا چنتا تا سوال داشتم!!!1- مشكل از كجاست؟2- دستگاه رو ببرم براي تنظيم لنز؟3- پايه لنز دستگاه رو عوض كنم؟4-كلا درايو رو عوض كنم؟؟؟؟؟؟؟5-همه ي مواردخدايي ممنونتون ميشم جواب بدين

گزینه 6:laughing:
از شوخی گذشته شما باید اول لنزتو چک کنی شاید با تنظیم درست بشه و خرج زیادی رو دستت نذاره . اگه با تنظیم لنز درست نشد دیگه باید لنزتو عوض کنی ، درایو رو لازم نیست عوض کنی .
راستی اگه فقط با یکی دو نوع دیسک مشکل داره لنزتو دستکاری نکن چون بعضی درایوها با نوع خاصی از دیسکها مشکل دارند و طبیعیه :-"

اقا من یه فن برای 360 خریدم خیره سرم گفتم جنس خوب بده گفت اینا خوب 35 تومن پول دادم.اومدم خونه وصل کردم کار میکنه ولی بعد نیم ساعت یا یک ساعت 360 تم 3 چراغ قرمز میده ؟؟؟؟؟؟؟
3 بار اینطوری شد که دیگه فن در اورم دیگه اینطوری نشد. اشکال لز فن؟به نظر من برای برق .نمیشه فن یه سر کرد یعنی از 360 برق نگیره.
امروز رفتم به فروشنده گفتم گفت سالم:eek:

اقا من یه فن برای 360 خریدم خیره سرم گفتم جنس خوب بده گفت اینا خوب 35 تومن پول دادم.اومدم خونه وصل کردم کار میکنه ولی بعد نیم ساعت یا یک ساعت 360 تم 3 چراغ قرمز میده ؟؟؟؟؟؟؟
3 بار اینطوری شد که دیگه فن در اورم دیگه اینطوری نشد. اشکال لز فن؟به نظر من برای برق .نمیشه فن یه سر کرد یعنی از 360 برق نگیره.
امروز رفتم به فروشنده گفتم گفت سالم:eek:

اینهمه گفتم اینتر کولر خوب نیست بازم رفتی 35 تومن بی زبونو دادی تا سه چراغ رو زیارت کنی ؟ والا بلا اینتر کولر سرکاریه ، اگه پستهای من دیده بودید و توجه نکردید باید بگم حقته .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or