سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
درود
دوستان من اولین باره از این نرم افزار استفاده میکنم، همه چی اوکیه فقط وقتی داره دیتا رو منتقل میکنه یهو وامیسته بعد از چندثانیه دوباره ادامه میده و این داستان مداام تکرار میشه. این اتفاق جوری میوفته که دیتا قابل انتقال نیست. مثلا بازی رد دد رو دارم منتقل میکنم اولش که شروع میشه میزنه ۷۰ دقیقه طول میکشه ولی مدام وامیسته و کلا قابل انجام نیست!
مشکل چیه به نظرتون؟ ممکنه از کابل لن باشه؟ کابل لن من خیلییییییی قدیمیه.
و در ضمن من از روشی میرم که لپتاپ رو با کابل لن مستقیم به کنسول وصل میکنم و خود لپتاپ با وایفای به مودم وصله. وقتی کنسول و لپتاپ رو جداگانه به مودم وصل میکنم سرعت انتقال شددیدا میاد پایین در حد دو مگ بر ثانیه ولی وقتی کنسول رو به لپتاپ وصل کردم سرعت حدود بیست مگ بر ثانیه شد ولی مدام وامیسته در حالی که تو اونیکی روش این مشکل نیست اما سرعت شدید پایینه.

ممنون میشم کمک کنید رو اعصابمه. کلا هم از این به بعد مستقیم از کنسول دانلود میکنم به اعصاب خوردیه psx نمیارزه واقعا.

Alirezaakbari787

کاربر سایت
Apr 22, 2019
3
فایل رو درگ کن تو برنامه بهت sha-1 رو میده بعد فقط کافیه ۴ کاراکتر اخر رو با مقداری که تو فیل json هست چک کنی که یکی باشه

هشه پارت من تو hash my file ه: 42ddbf074c381ef20ff70e6668b38059aa68e4fd
هشه همون پارت داخل json ه: 42ddbf074c381ef20ff70e6668b38059aa68e4fd

این یعنی فایلی که ذاری ۱۰۰٪ سالمه
هش json کجاست؟

Alirezaakbari787

کاربر سایت
Apr 22, 2019
3
مثال : سطر اول json بازی مورتال

[{"url":"http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n.../f/UP1018-CUSA11518_00-00MORTALKOMBAT11_0.pkg","fileOffset":0,"fileSize":4294967296,"hashValue":"21beab312476eb73c5196e8aeecfe193e5e3e261"},
باز نمیکنه با کروم

عزیز مشکل اصلی من اینه که دیتام سالمه و ریجنش یکیه ولی نمیتونم دیتا رو انتقال بدم. ارور میده. دیتا رو دوباره پارت اولشو دان کردم ولی باز میگه connot download. مشکل چیه

andyr

کاربر سایت
Sep 16, 2009
70
سلام دوستان
من کنسولم ورژن 5.05 هستش بازی انچارتد 4 رو دارم که به صورت دیسک فیزیکی هستش اگه بخوام بازیم رو آپدیت کنم آیا حتما باید ورژن کنسولم رو آپدیت کنم ؟ چون نمیخوام این کار رو بکنم - اگه از برنامه
psx download helper استفاده کنم ایا میشه کنسول رو اپدیت نکنم و خود اپدیت رو مستقیما با psx download helper انجام بدم ؟ این مشکل رو با بقیه بازی هایی که به صورت فیزیکی دیسکشون رو دارم هم هستش
ممنون از راهنمایی های شما دوستان

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,640
نام
وحید
سلام دوستان
من کنسولم ورژن 5.05 هستش بازی انچارتد 4 رو دارم که به صورت دیسک فیزیکی هستش اگه بخوام بازیم رو آپدیت کنم آیا حتما باید ورژن کنسولم رو آپدیت کنم ؟ چون نمیخوام این کار رو بکنم - اگه از برنامه
psx download helper استفاده کنم ایا میشه کنسول رو اپدیت نکنم و خود اپدیت رو مستقیما با psx download helper انجام بدم ؟ این مشکل رو با بقیه بازی هایی که به صورت فیزیکی دیسکشون رو دارم هم هستش
ممنون از راهنمایی های شما دوستان
اگر اپدیت کنید رو 5.05 دیگه بازی بالا نمیاد

• Like
Reactions: andyr

mammadkhd

عضو جدید
May 10, 2019
1
سلام خسته نباشید

کسی میدونه چرا بعضی وقتا موقع نصب دیتای بازی با PSX ... ,ریجن و کد دیتا بازی و اکانت دقیقا درسته ولی دیتا ها نصب نمیشه و از اینترنت دیتاها رو دانلود میکنه؟
psx هم با کابل lan وصل شده به ps4

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام خسته نباشید

کسی میدونه چرا بعضی وقتا موقع نصب دیتای بازی با PSX ... ,ریجن و کد دیتا بازی و اکانت دقیقا درسته ولی دیتا ها نصب نمیشه و از اینترنت دیتاها رو دانلود میکنه؟
psx هم با کابل lan وصل شده به ps4

آخرین آپدیت بازیو نداری احتمالا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر