سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

armanvsharifi

کاربر سایت
Jun 6, 2018
3
سلام و خسته نباشید.

برای من PSX Download Helper هر 10 دقیقه الی 15 دقیقه از کار می افته با این خطا

PSX Download Helper has stopped working.

در واقع Crash میکنه.
آیا راه حلی برای این هست؟
Firewall کلا خاموش هستش و آنتی ویروس هم Avast هستش. که هر از گاهی فایل exe برنامه را بعنوان ویروس قرنطینه میکنه ولی هر بار مجازش میکنم. و بعدش هم برنامه قشنگ به اینترنت و به کنسول وصل میشه. فقط هنگام Transfer هر 10 دقیقه حدودا اونجوری بسته میشه.

ممنون میشم کمک کنید.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام و خسته نباشید.

برای من PSX Download Helper هر 10 دقیقه الی 15 دقیقه از کار می افته با این خطا

PSX Download Helper has stopped working.

در واقع Crash میکنه.
آیا راه حلی برای این هست؟
Firewall کلا خاموش هستش و آنتی ویروس هم Avast هستش. که هر از گاهی فایل exe برنامه را بعنوان ویروس قرنطینه میکنه ولی هر بار مجازش میکنم. و بعدش هم برنامه قشنگ به اینترنت و به کنسول وصل میشه. فقط هنگام Transfer هر 10 دقیقه حدودا اونجوری بسته میشه.

ممنون میشم کمک کنید.
تب رو تغییر بده بذار رو چیز دیگه مثل تنظیمات

• Like
Reactions: armanvsharifi

abbas-shariaty

کاربر سایت
Mar 16, 2008
111
سلام یک سؤال از خدمت دوستان داشتم سرعت انتقال به ps4 بوسیله اتصال مستقیم به پی سی از 32 بیشتر نمیره پورت لن گیگابیتی هستش کابل cat6 دی لینک هم استفاده میکنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید مشخصات سیستم هم اینه

Attachments

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    53.9 KB · مشاهده: 29

Roozbeh_rh

کاربر سایت
Jun 9, 2018
2
سلام
۲-۳ روز هستش همه بازیام دفتی دیتاشونو انتقال میدم تو یکی از دیتا ها ارور corrupted file میده.
اون قسمت از دیتارو بازم دانلود کردم ولی همون ارور قبلی.
همه فایل های دیتا هم موجوده.
ممنون میشم راهنمایی کنید

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان من با Psx مشکل canot download دارم.تو ورژن 1709 ویندوز 10 مشکلی نداشتم اما تو ورژن 1803 ویندوز 10 رو همه بازیها این مشکلو دارم.قبلا این مشکل بوجود می اومد وقتی جزییات رو میزدیم میگفت دیتا خرابه.میذاشتیم یکم کستقیم از نت دانلود بشه بعد دوباره با psx میزدیم ادامش میرفت و اوکی میشد اما الان طبق تصویر فقط میگه یه خطایی رخ داده که ادم نمیدونه مشکل از چیه
الان آپدیت 6گیگی فوترنایت اینقدش مونده و جلوتر نمیره.آپدیت 3گیگی فیفا هم 350مونده که مستقیم از نت گرفتم
فضای خالی زیاد دارم.لینک بازیها هم چ***ی*ل**ت*ر نیست
اومدن ورژن 1803 وین10 مصادف با چ**ی*ل**ت**ر*ی*ن*گ تلگرام.نمیدونه ازین قضیه هست که اینطوریه یا از ویندوزه
همشم اون اخرا اینطوری میشه قفل میکنه

سلام
۲-۳ روز هستش همه بازیام دفتی دیتاشونو انتقال میدم تو یکی از دیتا ها ارور corrupted file میده.
اون قسمت از دیتارو بازم دانلود کردم ولی همون ارور قبلی.
همه فایل های دیتا هم موجوده.
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام
بذار یه 20-30مگ مستقیم از نت دانلود کنه بعد دوباره بذار با psx بره.این مشکلی خرابی دیتا 99.99دردص مواقع اینطوری رفع میشه
فیفا 18 رو گذاشتم با psx

9 گیگ رو رفت، بعد حالا داره از اینترنت میگیره، مشکل میدونید چیه؟
احتمال داره اپدیت جدید اومده باشه(که دیروز 1.14ش اومده) و شما اپدیت قبلی رو گذاشتی برای دیتا زدن.یه چک بکن

Last edited by a moderator:

MaLaS

کاربر سایت
Oct 24, 2008
19
سلام
بذار یه 20-30مگ مستقیم از نت دانلود کنه بعد دوباره بذار با psx بره.این مشکلی خرابی دیتا 99.99دردص مواقع اینطوری رفع میشه

احتمال داره اپدیت جدید اومده باشه(که دیروز 1.14ش اومده) و شما اپدیت قبلی رو گذاشتی برای دیتا زدن.یه چک بکن

آره همین مشکل هست
ممنون
سایتی میشناسید که بتونم دانلود کنم ازش؟
هرچی میگردم نیست.

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
دوستان این psx منو بدبخت کرده
همون اول که وارد برنامه میشم و اون ایکون سبر زو میزنم ،
این ارور رو میده
value cannot be null
pxs error.jpg

آنتی ویروس قطع کردم
run as admin کردم بازم همین ارور رو میده
ویندوز 10 هست
نت من هم همراه اول هست

چه کنم تا اجرا بشه؟؟؟؟

وسایل مورد نیاز :

1- لپ تاپ
2- کابل شبکه
3- اینترنت Wireless

مراحل انجام کار (ویندوز 7) :

1- لپ تاپ رو به وسیله WIFI به اینترنت متصل کنید .

2- به Network > network and sharing center > change adapter settings بريد در این قسمت می تونید کانکشن شبکه بیسیم تونو ببینید . (Wireless Network Connection)

3- بر روی Wireless Network Connection کلیک راست و بر روی properties کلیک کنید .

4- به تب Sharing برید و تیک allow other network users to connect through this computer's internet connection بزنید و Ok کلیک کنید (اگه فقط یه دونه local area connection داشته باشید (معمولا واسه لپ تاپ ها یه دونس) به صورت اتوماتیک اینترنت برا اون share میشه اگه بیشتر بود به صورت دستی اونی که می خواید اینترنت براش Share بشه و قراره به وسیله کابل به PS4 متصل بشرو انتخاب کنید)

5- یه سر کابل شبکه رو به لپ تاپ و اون سرشم به PS4 وصل کنید .

6- کار تمام شد .

در حال حاضر شما یه ارتباط قوی از لحاظ انتقال DATA بین لپ تاپ - PS4 دارید و همچنین PS4 شما همزمان به اینترنت هم متصله .

بقیه مراحل طبق آموزش برنامه PSX DOWNLOAD HELPER

)فک کنم اون آدرس هایی که تو مرحله 2 و 3 و 4 نوشته شده ، واسه ویندوز10 یه چیز دیگه باشه
میشه آدرسشون توی ویندوز 10 رو یه نفر لطف کنه؟؟

Last edited by a moderator:

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
سلام
راهی برای چک کردن فایل های .pkg هست که مطمئن بشم درست دانلود شدن یا نه؟

لینک بازی رو ادیت کن..یعنی اخرش رو که عدد داره بردار و بجای .pkg بزار .json بعد بزن تو مرورگرت یه صفحه میاد که هش فایل ها توشه ..با یه برنامه مثل hash my file چکشون کن

مثال :

http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n.../f/EP4497-CUSA05574_00-00000000000GOTY4_0.pkg

بشه این :

http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...5/f/EP4497-CUSA05574_00-00000000000GOTY4.json

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر