سوالات متداول در مورد آپدیت Fall 2010 و راه های شناسایی جدید

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
بعد تو چه گیری دادی به FIFA 11؟ وقتی می گن AP25 در FIFA 09 پیدا شده ربطی به به بقیه فیفا ها که نداره

فکر میکنم تعداد دوستانی که مثل من تو محیط لایو فقط (بیشتر) فیفا بازی میکنن کم نباشن.

جالب اینکه نسخه اورجینالش هم گیر نمیاد بگیرم.

به عنوان سوال آخر چرا ماکروسافت فقط روی fable در حال حاضر فعال کرده این کد امنیتی رو (البته من در مورد گستردگی لایو و یا محبوبیت آفلاین این بازی اطلاعاتی ندارم) و گیمی مثل FIFA11:d رو با این همه یوزر لایو به راحتی از کنارش گذشته؟

چرا روی cod bo فعال نکرده؟ این گزینشی عمل کردن چه مفهومی داره؟

این بازی های عرضه شده برای کینکت هم روشون ap25 فعاله؟

• Like
Reactions: bardia67m

Farzadreza

کاربر سایت
Jul 11, 2009
75
نام
farzadreza
من اطلاعات خاصی ندارم...ولی یه جا خونده بودم که فیبل مثینکه بازی اختصاصی پلت فرم ایکس باکس هست...واسه همین این کار رو کردن...حالا درست و غلطش پای راوی!

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
واقعا عالي بود
با توجه به توضيحات داده شده كساني كه flag نشدن هنور منطقيه تا LT+ صبر كنند و كنسولشون رو به خطر نندارن
من كه همين كارو انجام ميدم

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
فکر میکنم تعداد دوستانی که مثل من تو محیط لایو فقط (بیشتر) فیفا بازی میکنن کم نباشن.

جالب اینکه نسخه اورجینالش هم گیر نمیاد بگیرم.

به عنوان سوال آخر چرا ماکروسافت فقط روی fable در حال حاضر فعال کرده این کد امنیتی رو (البته من در مورد گستردگی لایو و یا محبوبیت آفلاین این بازی اطلاعاتی ندارم) و گیمی مثل FIFA11:d رو با این همه یوزر لایو به راحتی از کنارش گذشته؟

چرا روی cod bo فعال نکرده؟ این گزینشی عمل کردن چه مفهومی داره؟

این بازی های عرضه شده برای کینکت هم روشون ap25 فعاله؟
Fable بازی ای هست که مایکروسافت در ساختش دخالت مستقیم داره مثل سری Halo، بنابراین عجیب نیست که بخواد از طریق بازی های خودش ابتدا بیاد این چک AP25 رو اجرا و مورد تست و بررسی قرار بده و در صورت نتیجه گیری مناسب در دیسک بازی های آینده هم استفاده بشه.
هدف مایکروسافت الان این نیست که کدوم بازی بیشتر بازی می شه که.

بازی های Kinect هم معلوم نیست هنوز تا تست بشه ولی به نظر میاد اونا هم AP25 نباشن.
خب ویو 9 هم اومد...همین الان تو سایت abgx ثبت شد....خدا رحم کنه

منبع
اتفاقی نیوفتاده که خدا بخواد رحم کنه. این wave 9 نشون می ده که آپدیت جدید 12611 در دیسک بازی قرار داده شده و باید حتماً آپدیت رو انجام بدید تا بازی اجرا شه. البته عجیب هم نیست چون این بازی مخصوص Kinect هست و برای کار با Kinect هم حتماً باید داشبورد جدید رو داشته باشید.
Wave 9 و کلاً هر Waveی بدون مشکل روی LT اجرا می شه.

hdpr

کاربر سایت
Aug 11, 2010
46
جواب این سوال داده شده تو پست اول:

فقط در مورد Call of Duty: Black Ops این نکته رو بگم که نسخه ای که در بازار ایران موجود هست یک نسخه P2P و SSV1 هست که زیاد قابل اطمینان نیست. توصیه می کنم اگر می خواهید این بازی رو آنلاین بازی کنین حتماً SSV2 بازی رو بگیرد و با برنامه abgx360 وارد بازی کنید و بعد اونو رایت کنید.
چه جوری باید این کارارو کرد یا از کجا باید خرید؟:-/

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بازی اورجینال fable 3روی فریموری به جز lt اجرا میشن؟
بازی اورجینال روی هر فریم ویری اجرا میشه(هر بازی که باشه)،ولی توی محیط لایو اگه فریم ویری غیر از LT داشته باشید بن میشید.

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
امرور ميحواستم دل برنم به دريا يكي ار كنسول ها را update كنم اما دوستم ميكفت باريهاتم امن باشن درايو كنسولت شناسايي ميشه!

_MAFIA_

کاربر سایت
Oct 17, 2010
183
نام
محمد
xbox ه من اپدیت میکنه بعد مگه some xbox 360 fetures are not avalible you can fix them by update your console بعدش هم ریست میکنم و داشبوردم عوض شده ولی اواتار ندارم و وقتی هم به لایو میرم اپدیت میکنه و دوباره همون ارور کمکم کنییییییییییید.

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
اشکان جان ممنون خیلی جامع و کامل بود دستت درد نكنه
فقط يه سوال
كسي نميدونه اين بازي هاي كينكت كه جديد دارن ميان مشكلي مثل فيبل دارن يا نه؟؟؟؟
اقا كسي نيست جواب منو بده
من فريم ور دستگاهم 1.61 هست و آپديتو هم انجام دادم ولي از اين بازيهاي جديد هيچ كدومو بازي نكردم و فقط COD BO رو بازي كردم
الان اگه بخوام از اين ازي هاي جديد بازي كنم مثل اساسين كريد انجمن برادري يا بازي هاي كينكت باز هم به مشكل بر ميخورم؟؟؟
يعني چه اتفاقي ميفته و پيشنهاد شما چيه
ممنون

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
اقا كسي نيست جواب منو بده
من فريم ور دستگاهم 1.61 هست و آپديتو هم انجام دادم ولي از اين بازيهاي جديد هيچ كدومو بازي نكردم و فقط COD BO رو بازي كردم
الان اگه بخوام از اين ازي هاي جديد بازي كنم مثل اساسين كريد انجمن برادري يا بازي هاي كينكت باز هم به مشكل بر ميخورم؟؟؟
يعني چه اتفاقي ميفته و پيشنهاد شما چيه
ممنون

اگر به پست اول مراجعه کنید جواب همه سئوالاتتون هست.
بازی های جدید مثل همون AC brotherhood دارای این مود امنیتی هستند. همچنین آپدیت داشبورد برای اون ها اجباری هستش. برای اجرا هم:
+راهی برای اجرای بازی های AP2.5 روی داشبورد جدید وجود دارد؟ (بن شدنمون را هم بیخیال بشیم)
از طریق نصب یک modchip به نام x360SED که بین درایو و mainboard قرار می گیرد می توانید بازی ها را اجرا کنید. به این صورت که شما بازی مثلاً fable 3 رو نصب می کنی رو هارد بعد دکمه رو می زنی و یک دیسک اوریجینال که مهم نیست چی باشه می گذاری در درایو و بازی می کنی. فقط دیگه کامل باید بیخیال لایو بشی، چون 100% شناسایی می شی.
یا باید برای LT+ صبر کنید که طبق گفته سازنده امسال عرضه نخواهد شد.
یه سری خبرهایی هم هست که با تبدیل WAVE بازی به 3 و استفاده از فیرمورهای قدیمی بازی ها اجرا می شن. هنوز کاملاً تأیید نشده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر