سوالات متداول درباره ی خرید 3ds

sambol

کاربر سایت
Feb 11, 2007
71
دوستان کسی در رابطه با روش هک a9lh که تو gbatemp خیلی راجع بهش صحبت میشه چیزی میدونه؟روش های قبلی رو میگن منسوخ شده و این روش قابلیت های زیادی داره!
من زیاد متوجه نشدم کسی که سر رشته داره بیشتر میتونه توضیح بده.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
دوستان کسی در رابطه با روش هک a9lh که تو gbatemp خیلی راجع بهش صحبت میشه چیزی میدونه؟روش های قبلی رو میگن منسوخ شده و این روش قابلیت های زیادی داره!
من زیاد متوجه نشدم کسی که سر رشته داره بیشتر میتونه توضیح بده.

من به شما توصیه می کنم از همون روش های به قول شما منسوخ شده استفاده کنی
استفاده از هک arm9 امکان بریک داره و اگر اشتباه کنید کلا دستگاه اتون می ره روی هوا

استفاده از این روش مزایا داره اما امکان بریکش بسیار بسیار بیشتر از مزایا اشه، یک خطا = بریک

sambol

کاربر سایت
Feb 11, 2007
71
مرسی دوست عزیز من فقط جهت اطلاع سوال کردم و اینکه بالاخره این بحث ها هر چی مطرح بشه بهتره.حتما برای بقیه هم سوال پیش میاد.
در رابطه با برنامه نصب CIA برنامه های مختلفی وجود داره خود FBI که امکانات خاصی نداره من این برنامه رو دیدم کسی تست کرده یا پیشنهاد بهتری داره؟
[RELEASE] SOON!2 (Super cOOl iNstaller! 2) - A new super cool CIA installer
یه سوال هم داشتم الان که از هک نرم افزاری استفاده میکنیم.امکان استفاده از کارت gateway هم موجود هست یا نه؟یعنی تو sysnand یا emunand میشه ازش استفاده کرد؟

pesar ame za

کاربر سایت
Sep 27, 2012
209
نام
امیر
سلام بر دوستان عزیز.
دوستان من در آستانه خرید قطعی 3DS هستم. شاید سوال منو خیلی ها پرسیده باشن ولی بازم یه لطفی دوستان بکنن پاسخ من رو بدن.
من بین 3DSXl و NEW3DSXl موندم. چون فکر می کنم بهترین 3DS موجود یکی از این دو هستند بازم حالا مطمئن نیستم اگر اینا نیستن پس کدوم مدل ش بهترینه?
و به طور کلی به عنوان یه برادر کمکم کنید و بگید بهترین 3DS موجود تو ایران چيه ? و من کدومو بخرم بهتره ?
خیلی خیلی ممنون هر کسی هر نظری داره لطف کنه بفرسته.
با سپاس.

• Like
Reactions: bazicon

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام بر دوستان عزیز.
دوستان من در آستانه خرید قطعی 3DS هستم. شاید سوال منو خیلی ها پرسیده باشن ولی بازم یه لطفی دوستان بکنن پاسخ من رو بدن.
من بین 3DSXl و NEW3DSXl موندم. چون فکر می کنم بهترین 3DS موجود یکی از این دو هستند بازم حالا مطمئن نیستم اگر اینا نیستن پس کدوم مدل ش بهترینه?
و به طور کلی به عنوان یه برادر کمکم کنید و بگید بهترین 3DS موجود تو ایران چيه ? و من کدومو بخرم بهتره ?
خیلی خیلی ممنون هر کسی هر نظری داره لطف کنه بفرسته.
با سپاس.

نگاه کن 3DSXL که قدیمیه. هیچ

انتخابت باید بین ( new3dsxl ) و ( new3ds اندازه ی استاندارد )باشه.

new3dsxl صفحه ی بزرگتر داره ولی در عوضش new3ds سبکتره و تراکم پیکسلش بهتر نشون میده.

sambol

کاربر سایت
Feb 11, 2007
71
دوست عزیز بهترین انتخاب جدید ترین مدل هستش
new 3ds که شامل دو مدل میشه مدل استاندارد و xl و تنها تفاوت این دو مدل همونجور که دوستمون گفتن تو تراکم پیکسلی هست
ولی در هر صورت من تو ایران مدل استاندارد رو ندیدم تو خارج هم کمه به نظر من همون new 3ds xl بگیر و البته اگر ورژن دستگاه بالای 11 باشه تا اونجایی که من میدونم فعلا قابل هک کردن نیست.البته تیم gatewaye قراره در باره روش جدید هک فردا یه خبر فوق العاده بده در که در خصوص هک A9HL هستش اگر قطعی باشه که عملا ترکونده.

pesar ame za

کاربر سایت
Sep 27, 2012
209
نام
امیر
بازم با تشکر وحشتناک زیاد از sambol عزیز، یه سوال دیگه ای که دارم اینه که از کجا باید بفهمم 3Ds ای که خریدم ورژنش چنده ؟ میشه به فروشنده گفت مثلا 3DS با فلان ورژن می خوام ؟
بهترین ورژن برای هک کردن بی دردسر چیه ؟
با سپاس فراوان.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
بازم با تشکر وحشتناک زیاد از sambol عزیز، یه سوال دیگه ای که دارم اینه که از کجا باید بفهمم 3Ds ای که خریدم ورژنش چنده ؟ میشه به فروشنده گفت مثلا 3DS با فلان ورژن می خوام ؟
بهترین ورژن برای هک کردن بی دردسر چیه ؟
با سپاس فراوان.

از توی Settings دستگاه، پایین سمت راست می نویسه
فروشنده ایرانی اگه منظورته در 99% مواقع نه
9.0 تا 9.2 اما تمامی فرم ویر های موجود در بازار ایران هک می شن

• Like
Reactions: pesar ame za

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
درود بر شرف Donger عزیز.
خب اگه من آکبند خریدم و ورژنش ۱۰ بود چی ؟ اصلا هیچ راهی نیست قبلش بفهمم و ورژن ۹ بگیرم ؟
یه روش بود از سریال نامبر و این حرف ها میشد
تا ورژن 10.7 میشه دانگرید کرد ولی خطراتی داره به هر حال
ضمن اینکه یه کارتریجی هست به نام Sky3DS که روی همه ورژن های فعلی و آتی جواب میده

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
درود بر شرف Donger عزیز.
خب اگه من آکبند خریدم و ورژنش ۱۰ بود چی ؟ اصلا هیچ راهی نیست قبلش بفهمم و ورژن ۹ بگیرم ؟

Downgrade اش می کنی
از روی سریال نامبر ها می شه فهمید اما خوب تجربی هست، یعنی ملت باز کردن دیدن فلان فرم ویره اعلام کردن
ممکنه شما مدلی که می گیری 9.2 باشه اما توی اون لیست نباشه
N3DS XL Firmware by version number

..........
Sky3DS هم پچ شده و نمی تونه AP جدید رو پاس کنه، درحال حاضر Sky3DS+ اومده جاش

کلا من هک نرم افزاری رو توصیه می کنم

• Like
Reactions: pesar ame za

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
سلام دوستان
تو تهران کجا میتونم new 3ds بخرم همراه کپی خور و شارژر؟
اگه ممکنه آدرس بدین یا برام پخ کنید
مرسی

درود. اگه تشریف ببرید توپخونه اونجا سه چهارتا مغازه تو کار نینتندو هستن. بهتون پیشنهاد میکنم New 3DS XL بگیرید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر