سوالات مبتدیانه

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
سلام به همه دوستان

بعد از سالها اوریجینال بازی کردن و پاک و منزه بودن :p به دلایلی کنسول XBOX خودم رو کپی خور کردم. چون کلا لایو باز نیستم و PSN بازی میکنم و تجربه کپی هم نداشتن، حالا یه سری سوال برام پیش اومده که میدونم شاید مبتدیانه و احمقانه باشه اما ممنون میشم جواب بدید.

اول اینکه بعد LT3 کردن دستگاه ، میتونم حالا FIRMWARE دستگاه رو UPDATE کنم؟؟؟ یعنی کلا از این لحاظ مشکلی برام پیش میاد یا نه ( مثلا بن ناگهانی یا از بین رفتن کپی خور یا ....)

دوم اینکه میتونم باهاش به لایو وصل شم و بازی کنم؟؟؟ آیا هنوز موج بن ادامه داره؟؟؟ آیا دیسک خاصی باید استفاده کنم یا به روش خاصی وصل شم به لایو؟؟ میشه با دستگاه کپی کارهایی کرد که 100 درصد از بن نشدن دستگاه مطمئن بود؟؟؟

ممنون از شما دوستان

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
برای مطلع شدن از این که دستگاه بن شده یا نه میتونین به قسمت Test Connection بروید و بعد از طی شدن سه مرحله وقتی به مرحله XBOX LIVE رسید اونجا اگر روی نوار مربوطه ضربدر قرمز رنگ بیاد یعنی بن شده دستگاه
لایو هم مثل psn میمونه بله میشه وصل شد و انلاین بازی کرد منتهی یک چیز من خودم الایت دارم و مودم اس ام سی دارم و بدون تنظیم کردن مودم روی حالت bridge نمی تونم وصل بشم اینو دقت کن مودمم بی سیم نیست با سیمه
برای جلوگیری از بن هم ال تی 3 باید حتما باشه و از دیسک های stealth باید استفاده کنی که اون باید توی رایت یک مراحلی رو بگذرونه تا امن بشه باید قبل از خرید اطمینان داشته باشی که stealth هست بازیت
یا burner max باشه بازیت

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
شما اگه کلا lt شده باشه کنسولت بنی در کار نخواهد بود!برای وصل شدن به لایو هم یه کابل لن میخوایدو adsl که آموزشش هم هست...حالا برای جلوگیری از بن ناگهانی هم بهتره از بازی های برنر استفاده کنی همین

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

mohamova

کاربر سایت
Aug 21, 2012
38
سلام من نکات بهداشتی رو رعایت کردم
بعد خواستم وصل شم ایکس باکس لایو
اپدیت خواست
اوکی زدم ولی اپدیت نشد
رفتم تست کردم دیدم به اینترنت وصل نمیشه :|
ولی در حالی که تو اینترنت بودم :|
adsl پارس انلاین 1Mb/s نامحدود دارم
مودمم هم TALENT تک پورت + wifi هست

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
برای مطلع شدن از این که دستگاه بن شده یا نه میتونین به قسمت Test Connection بروید و بعد از طی شدن سه مرحله وقتی به مرحله XBOX LIVE رسید اونجا اگر روی نوار مربوطه ضربدر قرمز رنگ بیاد یعنی بن شده دستگاه
لایو هم مثل psn میمونه بله میشه وصل شد و انلاین بازی کرد منتهی یک چیز من خودم الایت دارم و مودم اس ام سی دارم و بدون تنظیم کردن مودم روی حالت bridge نمی تونم وصل بشم اینو دقت کن مودمم بی سیم نیست با سیمه
برای جلوگیری از بن هم ال تی 3 باید حتما باشه و از دیسک های stealth باید استفاده کنی که اون باید توی رایت یک مراحلی رو بگذرونه تا امن بشه باید قبل از خرید اطمینان داشته باشی که stealth هست بازیت
یا burner max باشه بازیت

نوشته شده توسط idden]-[;2342596:
شما اگه کلا lt شده باشه کنسولت بنی در کار نخواهد بود!برای وصل شدن به لایو هم یه کابل لن میخوایدو adsl که آموزشش هم هست...حالا برای جلوگیری از بن ناگهانی هم بهتره از بازی های برنر استفاده کنی همین

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

ممنون از شما دوستان ...
فقط 1 سوال دیگه . میشه یه توضیحی در مورد اینکه کلا این Burner max چی هست رو بدید؟؟؟ منظورم اینه که نوع رایت کردن دی وی دی متفاوت هست یا ... ؟
و اینکه من که از بازار یه بازی تهیه میکنم از کجا بفهمم که برنر مکس هست یا نه؟؟؟

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
ممنون از شما دوستان ...
فقط 1 سوال دیگه . میشه یه توضیحی در مورد اینکه کلا این Burner max چی هست رو بدید؟؟؟ منظورم اینه که نوع رایت کردن دی وی دی متفاوت هست یا ... ؟
و اینکه من که از بازار یه بازی تهیه میکنم از کجا بفهمم که برنر مکس هست یا نه؟؟؟
از سایت های فروش بازی xbox 360 بگیر بازی هاشون برنمکس هست

Last edited by a moderator:

h30

کاربر سایت
Jul 12, 2011
44
نام
حامد
چه ربطی داره دوست عزیز الان یه مدت لایو قطع بود سر سومین مرحله ضربدر زد. ولی یه روز بعد به راحتی وصل شدم و بن نشدم.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
من الان یک اکانت gold live سه ماهه دارم ، چی می تونم آنلاین بازی کنم ، باید برنر مکس باشه؟
برای برنر مکس بودن بایدی که در کار نیست برای امنیت بیشتر برنر مکس استفاده میشه و گرنه با همین دیسک های 97% هم میشه آنلاین بازی کرد.اکثر بازی هارو میتونی آنلاین بازی کنی به جز بازی هایی که نیاز به آنلاین پس دارن که شال اکثر بازی های ea و ubisoft و thq میشن باید آنلاین پس به صورت جداگانه بخری

maravess

کاربر سایت
Oct 29, 2012
126
من متوجه نشدم ! آیا اگه با سی دی 97% تو لایو بری ممکنه بن شی یا اینکه حتی اگه با 97% لایو هم نری بعدا بری لایو هم ممکنه بن شی ؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من متوجه نشدم ! آیا اگه با سی دی 97% تو لایو بری ممکنه بن شی یا اینکه حتی اگه با 97% لایو هم نری بعدا بری لایو هم ممکنه بن شی ؟
دیسک های برنرمکس ساختاری کامکلا شبیه به دیسک های اورجینال دارن یعنی احتمال بن شدن را به حداقل می رسانند دی هیچ سایتی هیچ کسی نمی توانه بگه شما با استفاده از دیسک های برنر مکس صددر صد بن نمی شی.همه چیز به موج بنی (که الان چهار سال ارسال نشده) که از سمت ماکروسافت ارسال می شه بستگی داره.درضمن همه بازی های که برنرمکس نیست.همه برای اطمینان قبل از رایت بازی با برنامه Abgx دیسک را چک می کنند که Stealth verify شده باشه.(این هم به این معنی نیست که 100% همه چیز امن).
جواب سوالت.شما احتمال بن شدنت بالاتر نسبت به کسی که دیسک برنرمکس استفاده می کنه .عده از دوستان همین سایت معتقد هستند که دیگر موج بن در کار نیست.اگر نباشه دیگر هیچ فرقی نمی کنه با چه دیسکی وارد بازی بازی بشی.

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
کارت درسته.اقا فربد پسر خاله منه .من هرچی بلدم از اون بلدم .هرچی هم گفته گوش کردم ضرر نکردم.فربد جان مشکل اینترنت چکار کنیم .من نا امید شدم.راستی شما دوست عزیز اگه گیم برنر مکس خوب خواستی یه پ.خ به من بزن راهنماییت کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر