سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
آقا يك سوال !!:dچه طوري با اينترنت سيم كارت ميتونم بيام تو نت؟!!:-/:-sميدونم سوال مزخرفيه ولي خب سواله ديگه.:d
راستش با گوشي هاي ساده تر كه كاري نداره ولي با همين اندرويد يكم مشكل دارم ! :d

آخرین ویرایش:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
آقا يك سوال !!:dچه طوري با اينترنت سيم كارت ميتونم بيام تو نت؟!!:-/:-sميدونم سوال مزخرفيه ولي خب سواله ديگه.:d
راستش با گوشي هاي ساده تر كه كاري نداره ولي با همين اندرويد يكم مشكل دارم ! :d
setting-wireless and network-mobile networks-use packet data

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
درود بر شما. همین 1 ساعت پیش بود که کار روت گوشیم به سلامتی :d تموم شد. ولی الان هیچ کس نیست به داد من بدبخت برسه. از دلایلی که روت کردم مشخصه، انتقال دیتا های بزرگ بازی ها و همچنین Hidden کردن فایل هایی که نمیخوای، یا ایجاد فولدر و ... بدون داشتن لانچر هست اما کسی به من مبتدی توضیح نمی ده برای اینکار ها باید چیکار کنم.

لطفا برای هر دومورد یک شخص محترمی کامل توضیح بده...

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
درود بر شما. همین 1 ساعت پیش بود که کار روت گوشیم به سلامتی :d تموم شد. ولی الان هیچ کس نیست به داد من بدبخت برسه. از دلایلی که روت کردم مشخصه، انتقال دیتا های بزرگ بازی ها و همچنین Hidden کردن فایل هایی که نمیخوای، یا ایجاد فولدر و ... بدون داشتن لانچر هست اما کسی به من مبتدی توضیح نمی ده برای اینکار ها باید چیکار کنم.

سلام؛
دوست عزیز، بعد از روت کردن گوشی، شما واسه چنین کارهایی به یه سری برنامه های خاص نیاز دارید. برای پاک کردن، Disable کردن (Hidden)، ... اپ های سیستمی استفاده از برنامه Root App Delete توصیه میشه. اما دقت کنید که به هیچ وجه برنامه های مهم سیستمی رو پاک نکنید (خود برنامه ی Root App Delete در این زمینه راهنماییتون میکنه).
ایجاد فولدر؟! ایجاد فولدر که به روت نیازی نداره!
در مورد انتقال دیتاها هم من اطلاع دقیقی ندارم، دوستان دیگه باید راهنماییتون کنن.

Sent from my LT26ii using Tapatalk 4

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا

در مورد مخفی سازی فایل ها دوسته عزیز اشاره کردند..

در مورد انتقال دیتا ها از نرم افزار GL to SD استفاده کنید (مشکلی در استفاده داشتید آموزشش رو هم براتون قرار میدم)

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
در مورد مخفی سازی فایل ها دوسته عزیز اشاره کردند..

در مورد انتقال دیتا ها از نرم افزار GL to SD استفاده کنید (مشکلی در استفاده داشتید آموزشش رو هم براتون قرار میدم)

دستت درد نکنه پارسا جان ...

دقیقا همین آموزشش هست که می خوام :| فقط خواهشا تست شده دقیقه باشه ... لطفا راحت توضیح بده، چون من مبتدی هستم :)

متشکرم.

- - -ویرایش - - -

مهدی برای ایجاد فولدر انگشتت رو روی یک فایل نگه دار بعد بکش رو یه فایل دیگه.

نه دوباره Luncher با تم Xperia Z ریختم :x فوق العادست :x

مشکل من الان همین دیتا های بازی هاست :d اولین بازیمم NFS MW هست

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
دستت درد نکنه پارسا جان ...

دقیقا همین آموزشش هست که می خوام :| فقط خواهشا تست شده دقیقه باشه ... لطفا راحت توضیح بده، چون من مبتدی هستم :)

متشکرم.

- - -ویرایش - - -

4.gif
خب استفاده ب 2 صورته..یکی زمانیه که میخوای برنامه از قبل نصب شده رو منتقل کنی و یکی هم برنامه ای که تازه میخوای..
برو تو نرم افزار قسمت منو گزینه انتقال دیتا رو بزن لیست بازیـی هایی میاد که دیتاشون قابل انتقاله برنامه مورد نظر رو انتخاب کن و منتقل میشه و بعدشم که تموم شد میتونی بازی رو بازی کنی
4.gif
حالا برای بازی هایی که تازه میخوای نصب کنی:بازی رو نصب میکنی و ازش خارج میشی ..وارد برنامه میشی میری قسمت تنضیماتsdcard/android , sdcard/data رو انتخاب کن.بعد لیست بازی های دیتا دار به نمایش در میاد.روی بازی مورد نظر کلیک کن و دیتا رو با فایل منیجر منتقل کن.وقتی میخوای بازی رو اجرا کنی وارد برنامه شو و از طریق برنامه وارد بازی شو.سعی کن اول دیتا رو رو حافظه اصلی نصب کنی و بعدش به حافظه جانبی منتقل کنی.قبل از انتقال دیتا حتما
Unmount رو انتخاب کن.
از نسخه های جدیدش خبر ندارم اینی که گفتم مربوط به نسخه 1.9.8 میشه
[h=1][/h] :dسریع و بی دقت نوشتم اگه با مشکلی مواجه شدی بگو

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
دستت درد نکنه پارسا جان، من الان NFS MW رو که دیتاشو دانلود کردم، خودش کلی طول می کشه تا روی گوشی ریخته بشه :| دلیل اینهمه طول کشیدن چیه ؟ بعضی دیتا ها 100 مگه، چند لحظه ای میریزه، بعضی ها هم که حتی 70 مگه، هم طولانی میشه :|
البته این 490 مگه، ولی خب اصلا به صورت اکسترکت شده نتونستم بریزم، بخاطر همین اول فایل زیپ رو ریختم توی گوشیم، توی گوشیم، با Solid Explorer داخل زیپ رفتم و پوشه ی نیاز به کپی کردن رو توی قسمتی که اون برنامه ی Gl to Sd ساخته بود یعنی SDcard/Data و یدونه هم obb خودش ساخته بود، دیتا رو کپی کردم، تموم که شد، وقتی رفتم بازی رو از توی خود همون برنامه ی Gl To Sd آوردم، بازم گفت نیاز به دانلود دیتا هست، وای فای رو روشن کن :|

.روی بازی مورد نظر کلیک کن و دیتا رو با فایل منیجر منتقل کن

:d این قسمت رو متوجه نشدم :d یعنی چی، وارد بازی بشم، چطوری بعدش از فایل منیجر دیتا رو انتقال بدم ؟ :d

ولی این دفعه طبق توضیحات خوب شما انجام میدم، اگر مشکلی بود حتما مزاحمت میشم :) :d ممنون

یه سوال دیگه: دوستان بهترین نسخه ی Tapatalk چیه ؟ من 2 رو دانلود کردم، انگار ناقص بود، اصلا اونچیز هایی که توی عکس هاش دیدم نبود، اصلا برای من Lookup Forum نداره ... بعد 4 رو نصب کردم :| که گفت out of date بعد دو مورد رو آورد که آپدیت کنم، یکی از Bazar و یکی هم از Gplay که بازار رو زدم، اونم دانلود کردم Out of Date بود ... حالا اگر میشه یه نسخه ی امتحان شده و سالم به من محبت کنید.

با تشکر فراوان از دوستان گلم که به من حقیر کمک می کنند :)

آخرین ویرایش:

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام؛
آخرین نسخه یاهو مسنجر کدومه؟لینک دانلودشم بدین لطفا
آخرین نسخه 1.8.3 هستش. معمولا دانلود با مارکت های ایرانی مثل مایکت صورت میگیره. در هرصورت این لینک دانلود از سایت soft98 هستش:
http://dl2.soft98.ir/mobile/Yahoo.Messenger.1.8.3.Android.rar
پسورد هم soft98.ir هستش.
یه سوال دیگه: دوستان بهترین نسخه ی Tapatalk چیه ؟ من 2 رو دانلود کردم، انگار ناقص بود، اصلا اونچیز هایی که توی عکس هاش دیدم نبود، اصلا برای من Lookup Forum نداره ... بعد 4 رو نصب کردم :| که گفت out of date بعد دو مورد رو آورد که آپدیت کنم، یکی از Bazar و یکی هم از Gplay که بازار رو زدم، اونم دانلود کردم Out of Date بود ... حالا اگر میشه یه نسخه ی امتحان شده و سالم به من محبت کنید.

دوست عزیز Tapatalk خیلی واسه ورژن اذیت میکنه! من بهتون پیشنهاد میکنم مارکت ایرانی Plazza رو نصب کنید، و بعدش با Plazza برنامه ی Tapatalk 4 رو دانلود کنید. همیشه آخرین ورژن رو میزاره، من هم که استفاده میکنم مشکلی ندارم.

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
دستت درد نکنه پارسا جان، من الان NFS MW رو که دیتاشو دانلود کردم، خودش کلی طول می کشه تا روی گوشی ریخته بشه :| دلیل اینهمه طول کشیدن چیه ؟ بعضی دیتا ها 100 مگه، چند لحظه ای میریزه، بعضی ها هم که حتی 70 مگه، هم طولانی میشه :|
البته این 490 مگه، ولی خب اصلا به صورت اکسترکت شده نتونستم بریزم، بخاطر همین اول فایل زیپ رو ریختم توی گوشیم، توی گوشیم، با Solid Explorer داخل زیپ رفتم و پوشه ی نیاز به کپی کردن رو توی قسمتی که اون برنامه ی Gl to Sd ساخته بود یعنی SDcard/Data و یدونه هم obb خودش ساخته بود، دیتا رو کپی کردم، تموم که شد، وقتی رفتم بازی رو از توی خود همون برنامه ی Gl To Sd آوردم، بازم گفت نیاز به دانلود دیتا هست، وای فای رو روشن کن :|

:d این قسمت رو متوجه نشدم :d یعنی چی، وارد بازی بشم، چطوری بعدش از فایل منیجر دیتا رو انتقال بدم ؟ :d

ولی این دفعه طبق توضیحات خوب شما انجام میدم، اگر مشکلی بود حتما مزاحمت میشم :) :d ممنون

:dاون فایل منیجر هیچی نیست!همیشه اول بازی رو رو حافظه داخلی نصب کن و پس از این که بازی رو تست کردی و درست بود با GL to SD انتقال بده به حافظه جانبی اینجوری مطمن تره..یــ بار دیگه امتحان کن

kkkz

کاربر سایت
Mar 3, 2012
105
سلام من یـک تبلت دارم که حافظه داخلیش 5 گیگه ولی وقتی میخوام بازی نصب کنم میگه جا نداره:( در قسمت تنضیمات 2 تا حافظست یکی پره و دیگری خالیه(من حافظه جانبی نخریدم)مشکل چیه؟

پارسا تک میزنم جواب نمیدی:>

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
سلام من یـک تبلت دارم که حافظه داخلیش 5 گیگه ولی وقتی میخوام بازی نصب کنم میگه جا نداره:( در قسمت تنضیمات 2 تا حافظست یکی پره و دیگری خالیه(من حافظه جانبی نخریدم)مشکل چیه؟

پارسا تک میزنم جواب نمیدی:>

:dگریه کن!تمام حافظه گوشی مربوط به نصب برنامه و بازی نیست..برای نصب برنامه و بازی یــ دسترسی و فضای محدودی وجود داره..اون حافظه پر شده تو قسمت ستینگ مربوط به همینه اون فضا مربوط به برنامه و بازی میشه..راهی جز خرید حافظه جانبی نداری:)

;;)مگه بیکارم

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
سلام؛

آخرین نسخه 1.8.3 هستش. معمولا دانلود با مارکت های ایرانی مثل مایکت صورت میگیره. در هرصورت این لینک دانلود از سایت soft98 هستش:
http://dl2.soft98.ir/mobile/Yahoo.Messenger.1.8.3.Android.rar
پسورد هم soft98.ir هستش.

دوست عزیز Tapatalk خیلی واسه ورژن اذیت میکنه! من بهتون پیشنهاد میکنم مارکت ایرانی Plazza رو نصب کنید، و بعدش با Plazza برنامه ی Tapatalk 4 رو دانلود کنید. همیشه آخرین ورژن رو میزاره، من هم که استفاده میکنم مشکلی ندارم.

الآن من 1.8.3 رو دارم ولی ارور میده میگه ورژن قدیمیه.البته پاکش کردم دوباره نصب کردم، الآن وارد میشه.yahoo mail هم همینجوریه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر