سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,011
نام
Milad
کلا آپدیت به 4 برای Ray اینطوریه....اگه بازی نمیکنید به 4 آپدیت کن خیلی هم خوبه دوربین بهتر میشه رابط کاربری از گالری تا شماره گیری خیلی بهتر میشه و کلا امکانات بهتری بهش اضافه میشه و کمی سرعت میاد پایینتر...
اگه بازی میکنی عمرا نباید به 4 آپدیت کنی چون دیگه با لگ زیاد باید بازی کنی...
پ.ن:اینا تجربه 6 ماهه من با Ray هست...خیلی گوشی خوبی بود تو رنج قیمته خودش بهترین بود :)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خیلی کم بازی میکنم اونم از این بازی پازلا که مثلا جواهرای همشکلو کنار هم بذاریم.ته تهش canabalt یا دیگه خیلی حال بدم fieldRunners ـه
مشکلی پیش نمیاد که ؟ من9 ماه دارمش :D جرات نکردم اپدیتش کنم یه سری میگن اولش که 4 میکنیش 50% کاهش سرعت داره.یکم کارکنی 10 درصد میشه این کاهش :D راسته ؟:D

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
خیلی کم بازی میکنم اونم از این بازی پازلا که مثلا جواهرای همشکلو کنار هم بذاریم.ته تهش canabalt یا دیگه خیلی حال بدم fieldRunners ـه
مشکلی پیش نمیاد که ؟ من9 ماه دارمش :D جرات نکردم اپدیتش کنم یه سری میگن اولش که 4 میکنیش 50% کاهش سرعت داره.یکم کارکنی 10 درصد میشه این کاهش :D راسته ؟:D
کلآ ورژن 4.0 اندروید جز ظاهر زیبا و تغییرات در منو به درد نمیخوره و سر همین موضوع Project Butter مطرح شد تا سرعت رو در این ورژن افزایش بدن و مشکلاتش رو کمتر کنن.
پیشنهاد من اینه یا روی همین ورژن استوک دستگاهت بمون یا اگر علاقه به تجربه ورژنهای بالاتر داری کاستوم رام نصب کن.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
^اندروید تا قبل از ICS مشکل زیاد داشت اما جهش به ICS جهشی فوق العاده بزرگ بود و اندروید بدون ICS هیچی نبود.یک دست کردن سیستم عامل ، افزایش سرعت ، افزایش پایداری سیستم عامل و.... کلی پیشرفت های چشمگیر فوق العاده ، و جزئیاتی که در کل باعث شدن اندروید محبوب ترین سیستم عامل موبایل دنیا بشه.Project Butter هم صرفا برای این مطرح شد که عده ای که روی گوشی های تک هسته ای با دو هسته ای ضعیف ICS رو دارند ، با لگ مواجه می شدند (که جدا تقصیر اندروید نیست(سیستم عاملی با این همه گستردگی ، قدرت زیادی می طلبه ) و با اجراشدن انیمیشن ها با 60 fps این لگ (که روی گوشی های فلگشیپ وجود نداشت ) دیگه کاملا از بین رفت.با جلی بین دیگه هر فردی ادعا بکنه که اندروید لگ داره ، یا دروغ میگه یا متاسفانه از گوشی های ضعیف یا قدیمی استفاده میکنه

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,011
نام
Milad
خوب اوکی هست آپدیت کن...نه اینطوری که میگی نیست نگاه کن وقتی آپدیت میکنی سرعت گوشی میاد پایین و این اون لحظه خیلی محسوسه و میخوره تو ذوق آدم اما بعد که میگذره دیگه به چشت نمیاد و اینطوری نیست که اوئل اینقدر بعدا اینقدر مگه ماشینه آبندی کنی براش :d
تغییرات خیلی زیاده نسبت به 2.3 کلا گوگل از نسخه 4 به بعد بخصوص تو 4.1 خیلی روی آندروید کار کرده و این PB هم تو 4.1 هست...
بعد آپدیت گالریت فرق میکنه...منو ها یکم فرق میکنن کیبورد فرق میکنه و کلا خیلی چیزای خوب یاضافه میشه که بعدا خودت بهش میرسی بهترینش اینه که تو دوربین بجای وسط صفحه دکمه لمسی هست که کارتو راحت تر می کنه....قفل صفحه بخصوص Pattern خیلی بهتر میشه استایلش و slide to unlock هم فکر کنم هم باز کنه هم برعکس بری میره تو دوربین تازه تو اونجا میتونی میزیکتم وقتی صفحه قفله کنترلکنی...یا فیلمبرداری برای من بهتر شده بود...چند تا قابلیتم هست که اول جذابن اما بدرد بخور نیستن!مثل باز کردن فقل گوشی با چهرت و اینا.....

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
سلام
دوستان بازی اورجینال اندروید رو از کجا میشه تهیه کرد ؟ من میخوام بازی The Dark Knight Rises رو اجراش کنم منتها با هر APKکه تست کردم ارور لایسنس داده. ( آخرین ورژن دیتا رو هم دانلود کردم ولی جواب نداده :( )
تبلتم روت نیست و تصمیم به روت کردنش ندارم.
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,011
نام
Milad
سلام
دوستان بازی اورجینال اندروید رو از کجا میشه تهیه کرد ؟ من میخوام بازی The Dark Knight Rises رو اجراش کنم منتها با هر APKکه تست کردم ارور لایسنس داده. ( آخرین ورژن دیتا رو هم دانلود کردم ولی جواب نداده :( )
تبلتم روت نیست و تصمیم به روت کردنش ندارم.
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید
باید از Google Play دانلود کنی...میتونی گیفت کارتهاشو بخری تو ایرانم بگردی هست میفروشن...5/10/20/50 داره فکر کنم...
اگه تبلتت سامسونگ هست که میتونی از فروشگاه خوده سامسونگ به ریال بخری :d

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
باید از Google Play دانلود کنی...میتونی گیفت کارتهاشو بخری تو ایرانم بگردی هست میفروشن...5/10/20/50 داره فکر کنم...
اگه تبلتت سامسونگ هست که میتونی از فروشگاه خوده سامسونگ به ریال بخری :d
همین گیفت کارتهارو از کجامیشه تهیه کرد؟

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
^اندروید تا قبل از ICS مشکل زیاد داشت اما جهش به ICS جهشی فوق العاده بزرگ بود و اندروید بدون ICS هیچی نبود.یک دست کردن سیستم عامل ، افزایش سرعت ، افزایش پایداری سیستم عامل و.... کلی پیشرفت های چشمگیر فوق العاده ، و جزئیاتی که در کل باعث شدن اندروید محبوب ترین سیستم عامل موبایل دنیا بشه.Project Butter هم صرفا برای این مطرح شد که عده ای که روی گوشی های تک هسته ای با دو هسته ای ضعیف ICS رو دارند ، با لگ مواجه می شدند (که جدا تقصیر اندروید نیست(سیستم عاملی با این همه گستردگی ، قدرت زیادی می طلبه ) و با اجراشدن انیمیشن ها با 60 fps این لگ (که روی گوشی های فلگشیپ وجود نداشت ) دیگه کاملا از بین رفت.با جلی بین دیگه هر فردی ادعا بکنه که اندروید لگ داره ، یا دروغ میگه یا متاسفانه از گوشی های ضعیف یا قدیمی استفاده میکنه
Project Butter هیچ ربطی به تک هسته ای بودن دستگاه ها نداشت مشکل ICS خیلی بیشتر از این حرفها بود عملا کلی از برنامه های سیستمی و اپ هایی که روی ورژنهای قبلی اندروید اجرا میشد به کل غیر قابل اجرا کرد ، بازیها و برنامه ها با لگ زیادی اجرا میشدن ، حرکت منو ها زیر 30 فریم بود در کل اینقدر اشکالات داشت که گوگل رو مجبور به معرفی نسخه بعدی یعنی 4.1 کرد.
به دلیل همین مسائل بود که کاربرها بیشتر رو اوردن به کاستوم فریمور. در کل ICS برای گوشیها و تبلتها اوپتیمایز نیود نمونش هم میتونید تو گوشیهای خیلی خوب مثل HTC One X یا Xperia S ببینید (هیچ کدوم تک هسته ایی نیست!!! )
بعد از موفقیت چشمگیر
Project Butter گوگل باز هم سعی در بهبود سیستم عاملش کرد و
Project Roadrunner رو برای ورژن 4.2 اجرا کرد که الان بر روی سیستمهای Nexus ارائه شده.
و از مزیتهای عمده و مهمش اقزایش چشمگیر طول عمر باتری هست.
در اینکه اندروید سیستم عامل بسیار خوب و موفقی بوده شکی نیست اما هنوز جای کار داره و هنوز نتونسته از سخت افزارهای قوی که برای این سیستم عامل موجوده نهایت استفاده رو ببره.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
دوستان چرا انقد دعوا می کنید؟
ICS یکی از موفق ترین نسخه های اندروید هستش و در این شکی نیست! منتها واسه گوشی های تک هسته ای بستگی داره! مثلا من Xperia Mini هستم و هیچ مشکلی ندارم؛ اما داداشم که Ray داره با مشکل مواجه شده، چرا؟ چون صفحه ش بزرگتره، کیفیت تصویرش بیشتره، دقت تصویرش بیشتره و ... و یه پردازنده ی تک هسته ای در مقابل چنین خصوصیاتی مطمئنا تسلیم خواهد شد!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان نظرتون درمورد xperia acro s چیه?پولم اگه رسید TX بگیرم?
حالا اصلا تی اکسو بیخیال.یکم درمورد این اکرو اس توضیح بدید(تو دیجیکالا خوندم ولی نظرات کاربرا بیخود بود.شماها هم بگید:D)

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
دوستان نظرتون درمورد xperia acro s چیه?پولم اگه رسید TX بگیرم?
حالا اصلا تی اکسو بیخیال.یکم درمورد این اکرو اس توضیح بدید(تو دیجیکالا خوندم ولی نظرات کاربرا بیخود بود.شماها هم بگید:D)

چرا Acro S؟ Acro S رو بهتون پیشنهاد کردن یا از ظاهرش خوشتون اومده؟ من Xperia S رو بهتون پیشنهاد میکنم!
در کل سه گوشی TX و S و Acro S فرق چندانی با همدیگه ندارن از لحاظ فنی! مثلا CPU هر سه، دو هسته ی 1.5 هستش؛ اما مثلا GPU گوشی اکسپریا اس و آکرو اس، Adreno 220 هستش و تی اکس،225 Adreno و بیشتر اختلاف قیمت هم سر همین موضوع هستش! اما این رو هم مد نظر داشته باشید که کیفیت تصویر دو گوشی اس و آکرو اس، 20 ppi بیشتر از TX هستش! و یک نکته ی مهم دیگه هم اینکه تکنولوژی صفحه نمایش اس و آکرو اس، LED-Backlit هستش که به نظر من این دو گوشی رو نسبت به TX برتری میده!
در کل من به شما پیشنهاد میکنم Xperia S بخرید، چون میزان رضایت مردم از S، قابل مقایسه با اون دو تای دیگه نیست!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
X s رم نمیخوره.
نه کلی میگم.
ببین همچین برنامه ای دارم . ایکسباکسمو 600 میخرن.گوشیمو میگم چهارصدم بخرن کلامو میندازم هوا.صدتا دویستا هم عیدی. اینو میخرم.خوبه?

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,011
نام
Milad
اگه میخوای بخری من نظرم روی Xperia T هست کلا...بعدش هم Acro S چون درسته شبیه XPeria S هست اما ضد آب و ضد گرد و غبار هم هست و این خودش مزیت خوبیه....تازه اگه میخوای S بخری میتونی جاش Xperia ION بخری(یعنی خودت از نزدیک ببینی همین کارو میکنی)چون دقیقا مشخصاتش با S یکیه هم پشتش فلزیه که شیکترش میکنه...
پردازنده Xperia T از اون 3 تای دیگه بالاتر هست و کلا گوشی جدیدتریه اما 100تا 200 تومنم گرونتره(گوشی جیمز بانده!!)
لینک مقایسه 4 تاش

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ممنون.از اینا نتیجه گرفتم اکرو اس خیلی بهتره:D
حالا یه مگاپیکسل بیشتر و کمتر دنیا رو تغییر نمیده!
داخلیشم شونزدهه یازدهتاش در دسترسه.
به احتمال زیاد بخرم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر