سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
توی همون سایت آموزشش هست! چرا اومدی اینجا!؟ :-b

خلاصش اینه:
1- روت
2- نصب ClockWorkMod
3 - شکستن بوت لودر
4- نصب کرنل
5- نصب رام
6- حالشو میبری!

دیر جواب دادن اومدن اینجا:D

این نصب کرنل از همون طریق فلش تول هستش دیگه؟اونجا گفتن قبل فلش باید رام نصب بشه!

ClockWorkMod رو لینک تاپیکش رو از همون انجمن میشه بدید؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دیر جواب دادن اومدن اینجا:D

این نصب کرنل از همون طریق فلش تول هستش دیگه؟اونجا گفتن قبل فلش باید رام نصب بشه!

ClockWorkMod رو لینک تاپیکش رو از همون انجمن میشه بدید؟

بله از طریق فلش تول هست،
من قبل از نصب رام کرنلو فلش زدم البته چون نسخه قبلی همین رامو داشتم مشکلی نداشت شما چون رامت استوک هست(؟) بهتره اول رامو نصب کنی بعد کرنلو فلش بزنی

ClockWorkMod

• Like
Reactions: Sorrows

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
اطلاعات غلط؟
من گفتم:

تو گفتی:

فرقش چی بود؟ اینکه گوشی شاید نکشه؟ ..... S2 معجزه که نیست شاید رامش مشکل داشته باشه یا 1000تا ایراده دیگه ........ عجبا!

کاملا درست در مورد اون قسمت گفتم که گفتی ممکنه گوشیت نکشه

بهتر شما پست اولت رو یکبار دیگه بخونی :
گفتی شاید فایلهای دانلود شد خراب باشه یا گوشیت نمی کشه !!!!!!!!!
این یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی گلکسی اس 2 نمی تونه بازی رو اجرا کنه

با واقعیت راحت کنار بیا و بپذیر که حرف اشتباه زدی
تورو خدا میبیني به خاطر یه پست وتشکر چه کارا میکنن
من خودم دیروز اون پست دیدم ولی نخواستم چیزی بگم
عزیز من چیزی بلد نیستی نمیخاد نظر بدی
چی بگم والا

• Like
Reactions: Sorrows

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
دوستان سلام. بعد از مدت ها می خوام گوشی خودم رو عوض کنم. یه سری گوشی هست که مثل HTC cha cha یا Samsung B7510 تو انتخاب هام هست. اول اینکه از نوکیا خوشم نمی آید. سونی اریکسون هم دو دل هستم. مصارف هم خب یکم وبگردی. موزیک همه روزه. بازی در مواقع سفر. کار با متون. تماس و... اما چیزی که این وسط هست یکی اندروید ورژن 4 هست که خب یه سری از گوشی ها معرفی شدن به صورت رسمی که براشون این سیستم عامل جدید می اید. که من نمی خوام در حد اون ها هزینه کنم. شما چه پیشنهادی دارید؟ { سونی اریکسون Xperia چی?}

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
کاملا درست در مورد اون قسمت گفتم که گفتی ممکنه گوشیت نکشه

بهتر شما پست اولت رو یکبار دیگه بخونی :
گفتی شاید فایلهای دانلود شد خراب باشه یا گوشیت نمی کشه !!!!!!!!!
این یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی گلکسی اس 2 نمی تونه بازی رو اجرا کنه

با واقعیت راحت کنار بیا و بپذیر که حرف اشتباه زدی

چی بگم والا
درسته من هنوزم سر حرفم هستم ....... S2 یه ابر-گوشی نیست و هزارتا مشکل فنی تاحالا ازش گزارش شده .......
یکم احمقانه نیست که ما یه گوشی رو اینقدر با اطمینان ساپورت کنیم اونم با این همه حرف حدیثی که دور و برش هست؟ ...... البته الان خیلی مشکلاتش با آپدیت هایی که سامسونگ داد بیرون رفع شده ..... اما همون اول که اومد به اندازه کافی مشکل داشت ....
منم گفتم ممکنه گوشی نکشه! بله! نکشه ! نکته ی کلام این بود که مشکل ممکنه از خود گوشی باشه! ........ حالا یا مشکل خود گوشی، مشکلی که ممکنه پیدا کرده باشه یا مشکل از رامی که نصب شده روش .......
موفق باشی

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
درسته من هنوزم سر حرفم هستم ....... S2 یه ابر-گوشی نیست و هزارتا مشکل فنی تاحالا ازش گزارش شده .......
یکم احمقانه نیست که ما یه گوشی رو اینقدر با اطمینان ساپورت کنیم اونم با این همه حرف حدیثی که دور و برش هست؟ ...... البته الان خیلی مشکلاتش با آپدیت هایی که سامسونگ داد بیرون رفع شده ..... اما همون اول که اومد به اندازه کافی مشکل داشت ....
منم گفتم ممکنه گوشی نکشه! بله! نکشه ! نکته ی کلام این بود که مشکل ممکنه از خود گوشی باشه! ........ حالا یا مشکل خود گوشی، مشکلی که ممکنه پیدا کرده باشه یا مشکل از رامی که نصب شده روش .......
موفق باشی
ولی اون اول منظورت و بد بیان کردی

خوب حالا من یک چیزی می گم شما یک بازی پیدا کن که روی روی گلکسی اس 2 اجرا نشه همین
همون اول که وارد شد بچمارکهایی که ازش گرفته شد همه بالای 5 هزار بودن و مشکلی از لحاظ اجرای بازی یا نرم افزار نداشت

dani0052

کاربر سایت
Aug 18, 2011
18
نام
دانیال
آن قدر جواب ندادید که ایا جاوا اندریود میشه یانه که عصبانی شدم گوشیم روشکستم دو روزی هست که یک گوشی htc desire hd خریدم اما یک مشکلی دارم وقتی برنامه از pc میریزم نمی خونه
اه یک چیزه دیگه توی منو هیچ چیز به نام فایل منیجر نداره راستی اندروید 2.3.3 هست

آخرین ویرایش:

dani0052

کاربر سایت
Aug 18, 2011
18
نام
دانیال
آن قدر جواب ندادید که ایا جاوا اندریود میشه یانه که عصبانی شدم گوشیم روشکستم دو روزی هست که یک گوشی htc desire hd خریدم اما یک مشکلی دارم وقتی برنامه از pc میریزم نمی خونه
اه یک چیزه دیگه توی منو هیچ چیز به نام فایل منیجر نداره راستی اندروید 2.3.3 هست
کسی نبود

dani0052

کاربر سایت
Aug 18, 2011
18
نام
دانیال
اول یه فایل منیجر با بلوتوث به گوشیت بفرست و نصبش کن، بعد میتونی به مموری گوشیت دسترسی داشته باشی...
هرچی گشتم نبو اگر هم بود دانلود نمی شد اندرود 2.3.3 هست خودت بزار
باید روت شه؟ وق
تی مدل گوشی گفتم درست نگفتم حالا میگم htc desire hd a9191

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
میشه در مورده روت کردن یه توضیحی بدین؟
کاره اصلیش چیه؟

با روت کردن شما به پوشه ها و فایلهای سیتمی اندروید دسترسی پیدا میکنی و میتونی تغییرش بدی

هرچی گشتم نبو اگر هم بود دانلود نمی شد اندرود 2.3.3 هست خودت بزار
باید روت شه؟ وق
تی مدل گوشی گفتم درست نگفتم حالا میگم htc desire hd a9191

ESfe

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر