سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
ممنون وظیفه بود

- - -ویرایش - - -

طول کشیدن نصب برنامه ها بستگی به حجم نرم افزار داره که مدت زمان نصب کم یا زیاد میشه ولی اگه در کل مدت زمان نصب طول می کشه با factory reset مشکل حل میشه

- - -ویرایش - - -

اون مرورگر به احتمال زیاد به عنوان مرورگر پیش فرض گوشی قرار گرفته برای حل مشکل در قسمت apps و نرم افزار مورد نظر clear defaults را که بزنی حله

ممنون.درست شد.یه سوال دیگه هم دارم.توی گالری یه آلبوم خود به خود درست شده به اسم picasa که 56 تا عکس داره.ولی کلا همه ی عکساش سفیده و کلا هم من 5 6 تا عکس بیشتر نگرفتم!!!

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
ممنون.درست شد.یه سوال دیگه هم دارم.توی گالری یه آلبوم خود به خود درست شده به اسم picasa که 56 تا عکس داره.ولی کلا همه ی عکساش سفیده و کلا هم من 5 6 تا عکس بیشتر نگرفتم!!!

خواهش می کنم
این لینک همراه با آموزش تصویری برای پاک کردن picasa از galleryHow to Remove Picasa Albums From Your Gallery � Android.AppStorm

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
خواهش می کنم
این لینک همراه با آموزش تصویری برای پاک کردن picasa از galleryHow to Remove Picasa Albums From Your Gallery � Android.AppStorm

ممنون.میشه یه لینک آموزش هم برای استفاده از نت 3g موبایل برای کامپیوتر بدین؟؟ترجیحا فارسی باشه.

راستی این عکس هایی که با موبایل میگیریم جای دیگه هم ذخیره میشه وقتی به اینترنت وصل هستیم؟؟مثل اکانت گوگلی یا چیز دیگه ای؟؟

آخرین ویرایش:

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
ممنون.میشه یه لینک آموزش هم برای استفاده از نت 3g موبایل برای کامپیوتر بدین؟؟ترجیحا فارسی باشه.

راستی این عکس هایی که با موبایل میگیریم جای دیگه هم ذخیره میشه وقتی به اینترنت وصل هستیم؟؟مثل اکانت گوگلی یا چیز دیگه ای؟؟
خواهش می کتم اینم لینک اموزش اتصال اینترنت موبایل در pc ذخیره کردن عکس در برنامه هایی مثل picasa یا نرم افزار های مشابه بستگی به شما داره که نرم افزار اتوماتیک عکس ها رو ذخیره کنه یا خیر
آموزش اتصال به اینترنت با کامپیوتر بوسیله موبایل ( با کابل )

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دنبال راهیم که یه مخاطب خاص بهم زنگ میزنه خط اشغال بزنه و اس هاشم اصلا به نرسه

فقط برای یه شماره اینطوری باشه

اندرویدمم ۴.۴ ه

کسی راهی میشناسه؟ خطمم ایرانسله

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان 2 عدد سوال داشتم :d
1_ ﻣﻦ ﺑﺎ Z1 ﭼﻪ ﺟﻮﺭﯼ ﭘﯿﺎﻡ ﺧﺎﻟﯽ ﺑﻔﺮﺳﺘﻢ؟! ﺑﺎ Space ﻫﻢ ﻧﻤﯿﻔﺮﺳﺘﻪ!!

2_ من تو گوشیم دوتا اکانت Clash of Clans دارم، یعنی هی از این Disconnected میکنم و با تایپ کلمه CONFIRM به اون یکی اکانتم میرم و دوباره برعکس، آیا بعدا مشکلی پیش میاد واس اکانتم؟ و اینکه اگه جواب مثبت هست، کدوم اکانت مشکل پیدا میکنه؟ اکانتی که قبلا داشتم یا اینی که جدید درست کردم
ممنون میشم جواب بدید سپاس :d

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
دنبال راهیم که یه مخاطب خاص بهم زنگ میزنه خط اشغال بزنه و اس هاشم اصلا به نرسه

فقط برای یه شماره اینطوری باشه

اندرویدمم ۴.۴ ه

کسی راهی میشناسه؟ خطمم ایرانسله

بهترین نرم افزار در این زمینه blacklist pro است که هم تماس هارو مسدود می کنه هم پیامک هارو

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بهترین نرم افزار در این زمینه blacklist pro است که هم تماس هارو مسدود می کنه هم پیامک هارو

مرسی داداش یه دنیا ممنون

داداش یه سوال دیگه هم دارم --- من دارم دنبال 2 تا گوشی قدیمی میگردم یکی سری n نوکیا برای اجرا بازیا N-Gage و یه نوکیا 701 یا 603 که سیستم عاملشون سیمبین بل هستش --- میخواستم بدونم برای سیمبین بل واتس آپ و وایبر هست؟

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
مرسی داداش یه دنیا ممنون

داداش یه سوال دیگه هم دارم --- من دارم دنبال 2 تا گوشی قدیمی میگردم یکی سری n نوکیا برای اجرا بازیا N-Gage و یه نوکیا 701 یا 603 که سیستم عاملشون سیمبین بل هستش --- میخواستم بدونم برای سیمبین بل واتس آپ و وایبر هست؟

خواهش می کنم وظیفس برای سیستم عامل سیمبین بل هم واتس اپ موجوده هم وایبر

- - -ویرایش - - -

دوستان 2 عدد سوال داشتم :d
1_ ﻣﻦ ﺑﺎ Z1 ﭼﻪ ﺟﻮﺭﯼ ﭘﯿﺎﻡ ﺧﺎﻟﯽ ﺑﻔﺮﺳﺘﻢ؟! ﺑﺎ Space ﻫﻢ ﻧﻤﯿﻔﺮﺳﺘﻪ!!

2_ من تو گوشیم دوتا اکانت Clash of Clans دارم، یعنی هی از این Disconnected میکنم و با تایپ کلمه CONFIRM به اون یکی اکانتم میرم و دوباره برعکس، آیا بعدا مشکلی پیش میاد واس اکانتم؟ و اینکه اگه جواب مثبت هست، کدوم اکانت مشکل پیدا میکنه؟ اکانتی که قبلا داشتم یا اینی که جدید درست کردم
ممنون میشم جواب بدید سپاس :d
در مورد سوال اول شما از برنامه handcent sms یا hangout خود گوشی استفاده کن ممکنه جواب داد چون این قابلیت که با زدن space پیام بفرستی غیر فعال شده
در مورد سوال دوم خیر مشکلی ایجاد نمیکنه من خودمم از دو اکانت خیلی وقته استفاده می کردم مشکلی برام ایجاد نکرد

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان راهی هست که بشه تو گوشی سرچ کرد تا برنامه ای که میخوایم پیدا بشه؟الان فکر کنم گوشیم یه نرم افزار فرهنگ لغت داشته باشه ولی نمیدونم کجا نصب شده.

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
دوستان راهی هست که بشه تو گوشی سرچ کرد تا برنامه ای که میخوایم پیدا بشه؟الان فکر کنم گوشیم یه نرم افزار فرهنگ لغت داشته باشه ولی نمیدونم کجا نصب شده.

گوشی من سونی تو منو نرم افزار ها اون گوشه بالا سمت راست یه ذره بین هست که وقتی روش میزنی می تونی نرم افزار هارو جست و جو کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر